Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Blogi


Mara
Jo tālāk no talkas, jo vairāk baļķa nesēju (1)

Teiciens par baļķa nešanu, protams, savulaik bija veltīts ļeņiniskajiem subotņikiem jeb sestdienas talkām - jo tālāk no tās vēsturiskās dienas, jo vairāk izrādījās to, kas palīdzējuši nest baļķi. To pašu var sacīt arī par Latvijas Tautas fronti un tās dzimšanas dienu.

Šogad aprit 20 gadu kopš tās dibināšanas un Valsts prezidents Valdis Zatlers rīko pieņemšanu bijušajiem tautfrontiešiem. Viņi tiek ielūgti uz pieņemšanu pie prezidenta. Ielūgumus saņēmuši arī Jēkabpils tautfrontieši, tostarp bijušais pats pirmais priekšsēdētājs Andris Grīnbergs. Ir jau labi, un nevienam, protams neskauž, ka viņš varēs spiest roku prezidentam, bet, sakiet, ko gribat, jocīgi jau nu ir gan.

Tagad dižojas tie, kas LTF tapšanai nav bijuši ne tuvumā, arī minētais cilvēks, gluži otrādi - centās arī mani atrunāt, lai nestaigāju pa pilsētu ar sarkanbaltsarkano karodziņu tajos Atmodas laikos un nepiedalos tautiskos mītiņos. Tagad šie "drosminieki" sevi uzskata par tautas frontes personifikāciju un ir aicināti uz tikšanos, bet tie, kuri šo ideju patiesībā izauklēja, vispār netiek pieminēti, un ir daudz tādu cilvēku, kas patiesi bija Tautas frontē ar sirdi un dvēseli no pašas pirmās dienas, kas patiesībā izauklēja šo ideju. Bet dažs uz pirmo konferenci ieradās jau pie visa gatava.

Bet tas jau laikam tā ir vienmēr. Tad, kad lielākā cīņa ir izcīnīta, kad melnais darbs ir padarīts, atnāk kāds kas prot dižoties un kā gailis izkliedz: "Es! Es! Es!"

10.08.2008 12:43

Nosūtīt šo žurnālu draugam
Nosūtīt šo žurnālu draugam
Lietotāja anketa
Lietotāja anketa

Komentāri
bute
(09.10.2008 18:15)

Tiesa, tā jau tas ir vienmēr - ūdenim pa virsu peld s...


 Meklēt blogos


kur


 Autoru saraksts

Pāvels Ignatjevs

Aivars

testeris

euphrem

Liāna

ZUZA

IvarsJakovels

Sandra

Liana

Hortenzija Baltā
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom