Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Blogi


ivarsjakovels
Atklātības koalīcijas valdība (0)

Nupat kā ir apstiprināta jaunā Latvijas valdība, kas sevi nodēvējusi par Tiesiskuma un reformu koalīcijas pārstāvjiem. Es gan sacītu, ka Latvijā ir nodibināta ciniskas atklātības koalīcijas valdība.

Šī ir koalīcija, kas atklāti ignorē vesela vēlēšanu apgabala un etnogrāfiskā novada – Latgales – vēlētāju absolūto vairākumu, kur vairāk nekā 52% vēlētāju balsojuši par politisko partiju apvienību „Saskaņas Centrs”. Šie politiķi atklāti nolēmuši ignorēt Latvijas ekonomiskā dzinējspēka – astoņu Latvijas lielāko pilsētu – vēlētāju vairākuma gribu.

Seši no jaunizceptās koalīcijas stutētājiem atklāti uzspļāvuši savu vēlētāju gribai jaunajā parlamentā redzēt noteiktu partiju pārstāvjus un vēl pirms zvēresta nodošanas, pametuši viņu kandidatūras pirms mēneša izvirzījušo un uzticību paudušo politisko spēku.

Šī koalīcija arī apņēmusies likvidēt deputātu aizklātos balsojumus un patiesu iespēju balsot saskaņā ar politiķa sirdsapziņu neatkarīgi no iespējama ārēja spiediena par labu atklātai balsošanai ikvienā jautājumā, lai šo politiķu maizes tēvi („neoligarhi”) varētu bez bažām kontrolēt katra savulaik atbalstītā bandinieka (atvainojos, deputāta) veikto izvēli. Šāda kārtība savulaik pastāvējusi arī Dienvidamerikas valstiņu agrīnajās „demokrātijās”, lai lielie zemes īpašnieki, klātesot lēmējvaras sapulcēs, varētu kontrolēt savu protežēto „politiķu” darbu.

Šāds risinājums acīmredzami ir atsevišķu politisko spēku lielo sponsoru interesēs. Vienīgi paliek atklāts jautājums – kur paliek mūsu – sabiedrības – intereses šajā ciniskās atklātības laikā?

Ivars Jakovels
politisko partiju apvienības „Saskaņas Centrs”
sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa”
Jelgavas organizācijas priekšsēdētājs

http://ivarsjakovels.blogspot.com/
27.10.2011 01:18

Nosūtīt šo žurnālu draugam
Nosūtīt šo žurnālu draugam
Lietotāja anketa
Lietotāja anketa
 Meklēt blogos


kur


 Autoru saraksts

igrigule

LabieDarbi.lv

Arvīds Celmiņš

testeris

DaBraKa

Māra

djale25

euphrem

Hortenzija Baltā

Ilzite
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom