Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Blogi


ivarsjakovels
Paši vainīgi (1)

Pēc Latvijas Krājbankas krīzes publiskošanas intervijā kādam biznesa portālam finanšu ministrs Andris Vilks faktiski paudis nostāju, ka valsts iedzīvotāji paši ir vainīgi, ja savus finanšu līdzekļus glabājuši legālā komercbankā. Vēl vairāk vainīgi, jo Latvijas Krājbanka esot piedāvājusi augstākus noguldījumu procentus un zemāku kontu apkalpošanas maksu pensionāriem. Tam vajadzējis radīt aizdomas ikvienā iedzīvotājā. Izklausās pēc sirdzēja delīrija murgiem. Diemžēl tas ir viens no Latvijas Republikas valdības redzamāko pārstāvju viedokļiem.

Finanšu ministrs pie reizes vēl paguvis palielīties, ka viņš gan sekojot līdzi finanšu tirgus un banku sektora darbībai un, ņemot vērā pēdējā laika bankas darbību un tās īpašnieku sastāvu, nekādā gadījumā tur neuzglabātu savus finanšu līdzekļus. Interesanti, ka politiķis un tā saucamais valstsvīrs par savām bažām nav radis iespēju padalīties ar iedzīvotājiem un Finanšu tirgus un kapitāla uzraudzības komisiju, kas savā bezzobainībā nu jau kārtējo reizi vien noplāta rokas. Rodas jautājums, kam mums tāda valdība un tāda valsts, kur vaina par legālas kredītiestādes nepietiekamu uzraudzību esot jāuzņemas pašiem iedzīvotājiem? Kā vārdā un kādam nolūkam tādā gadījumā maksājam nodokļus, no kuru maksājumiem tiek uzturēta arī Vilka pārstāvētā Finanšu ministrija un Finanšu tirgus un kapitāla uzraudzības komisija?

Acīmredzot tik tiešām paši esam vainīgi. Tikai ne tāpēc, ka daļa no mums uzticējušies Latvijas Krājbankai. Vainīgi esam tāpēc, ka demokrātiskā valstī pieļaujam tādu valdību, kuras pārstāvji savā augstprātībā ir gatavi uzspļaut saviem darba devējiem – Latvijas iedzīvotājiem – un viņu interesēm. Laiks labot to!

Ivars Jakovels
politisko partiju apvienības „Saskaņas Centrs”
sociāldemokrātiskās partijas „Saskaņa”
Jelgavas nodaļas valdes priekšsēdētājs

http://ivarsjakovels.blogspot.com/
25.11.2011 23:09

Nosūtīt šo žurnālu draugam
Nosūtīt šo žurnālu draugam
Lietotāja anketa
Lietotāja anketa

Komentāri
lisette
(08.07.2018 11:08)

Nopietns aizdevuma piedāvājums
Sveiki kungs un kundze: lisettemariane@gmail.com
Šis ziņojums ir jums, kam vajadzēja īpašu aizdevumu, lai atjaunotu savu dzīvi. Es esmu persona, kas izsniedz aizdevumus no 5000 eiro līdz 900,000 ā‚¬. Es neesmu banka, tāpēc jums jābūt vienkāršai, godīgai, saprātīgai un uzticamai personai. Mana procentu likme ir 3%. Ja jūs interesē, sazinieties ar mani, lai uzzinātu vairāk. Mana e-pasta adrese: lisettemariane@gmail.com


 Meklēt blogos


kur


 Autoru saraksts

spodra

gchen647

Māra

Iveta Skolniece

ZUZA

DaBraKa

IvarsJakovels

Aivars

testeris

Liana
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom