Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Blogi


jv
Mūsu sapņi, mērķi un apņemšanās grib dzīvot pilnvērtīgu dzīvi (1)

Pavisam nemanot aizritējusi gada pirmā nedēļa, un dzīve atgriezusies ierastajā ritmā. Pienācis laiks sākt īstenot visas apņemšanās un dotos solījumus Jaungada naktī, ja vēlmies sasniegt savus mērķus. Atslēgas vārds ir – darīt. Diemžēl vairumam visas Jaungada apņemšanās paliek tikai ideju vai saraksta līmenī.  
Šajās dienās interneta vidē izlasīju ironisku tekstu par to, kā neko nemainīt savā dzīvē. Tas skanēja šādi: Manas 2014.gada apņemšanās ir izpildīt 2013. gada solījumus, kurus neizpildīju 2012. gadā, kad biju apņēmies to izdarīt 2011.gadā...
Gan smieklīgi, gan ironiski, gan skumji, jo tieši šāds scenārijs ir vairumam no mums. Uz Vecgada aizvadīšanas un Jaungada sagaidīšanas viļņa kaļam plānus, idejas, apņemamies darīt to vai citu, svētku laiks pāriet un mēs atgriežamies ikdienā un “dzīvojam nost” vienā mierā  tālāk savā ierastajā ritmā un vidē līdz nākamajam Vecgada vakaram, un itin nekas mūsu dzīvēs nemainās. Iemācamies lieliski izdzīvot, neizejot ārpus savas komforta zonas.
Taču mūsu idejas, sapņi, apņemšanās un mērķi arī  grib dzīvot pilnvērtīgu dzīvi, un tikai mēs varam tiem palīdzēt materializēties. Tas, ko vēlamies, var būt jebkas. Lielas un mazas lietas, bet mums - vissvarīgākās.
Ja vēlamies jauno gadu sākt ar jaunu frizūru, tad jādodas uz frizētavu. Ja mūsu plāns ir atrast darbu, tad jāsāk ar piedāvājumu izpēti darba tirgū un varbūt jāizskata varianti ne tikai vietā, kur dzīvojam, bet arī kaut kur citur, piemēram, galvaspilsētā, jo Rīgā šīs iespējas ir daudz plašākas. Kad darbs būs atrasts, tad arī varēs izlemt, kā rīkoties tālāk. Daudzi jēkabpilieši veiksmīgi ir atraduši maiņu darbu Rīgā un strādā, nemainot dzīvesvietu, jo šādā variatā izbraukāt ir iespējams.  Ja vēlamies labu veselību, jāmaina ēšanas ieradumi un jāatrod veids, kā pēc iespējas vairāk kustēties, vingrot un sportot.
Savukārt, ja gribam vairāk naudas, jāpārskata visas iespējas, kā pelnīt vairāk. Kamēr domājam, kur ņemt naudu, idejām nav spārnu, jo dzīves realitāte sien pie zemes, rādot, ka no tiem avotiem, kas mums ir, nepietiek. Savukārt domājot, kā vairāk nopelnīt, idejas mūs ielenks kā asni pavasarī. Šajā ziņā speciālisti iesaka sākt ar saviem talantiem, ar to, ko vislabāk patīk darīt un ko protam, un attiecīgajā virzienā jāmeklē iespējas. Ja nekas nepatīk un neko neprotam – tad jāsāk ar sevi un jānoskaidro, ko tieši vēlamies.
Ja Jaungada apņemšanās ir veiksmīga uzņēmējdarbība, jāsāk ar komandas veidošanu, jo panākumu pamatā vienmēr ir labs komandas darbs. Kad tā izveidota, biznesa ideja atrasta, tirgus izpētīts, stratēģija izstrādāta, atliek vien droši doties uz priekšu.
Neatkarīgi no tā, kāda ir mana vai tava Jaungada apņemšanās, lai tā piepildītos, ir jāsāk darīt. Mēs ikviens pazīstam cilvēkus, kas vienmēr izdara to, ko apņemas, jo dara, un cilvēkus, kas viegli atkāpjas no saviem nodomiem, sakot – ko tad es, man jau tas nav pa spēkam, kas turpina sēdēt, sakņupuši uz vietas, un savās likstās vaino visus pēc kārtas.
Šodien ir jaunā, 2014.gada septītā diena. Vēl šajā gadā ir atlikušas 358 dienas, kurās varam īstenot visas Jaungada apņemšanās un visas citas mūsu idejas, lai, noslēdzot šo gadu, varam uz to atskatīties ar gandarījumu, cik tas ir bijis dāsns un bagāts visās jomās!
Atslēgas vārds ir – darīt!
“JV”
08.01.2014 09:09

Nosūtīt šo žurnālu draugam
Nosūtīt šo žurnālu draugam
Lietotāja anketa
Lietotāja anketa

Komentāri
alexsmith
(08.01.2014 11:40)

Vai Jūs esat spējīgs iegūt nenodrošinātiem aizdevumiem, jo ā€‹ā€‹no jūsu slikti kredītu stāvokli? Neuztraucieties. Mēs esam Bad Credit nenodrošinātu Personal Loans.Email mums caur alexloanoffer@temp.az ar šādu informāciju ..

Pilns nosaukums:
Kredīta summa nepieciešams:
Valsts:
Valsts:
Loan Ilgums:
Mobilā telefona numurs:
Nodarbošanās:
Ikmēneša ienākumi:
dzimums:

Ceru dzirdēt no jums drīz.
Kontaktpersona: alexloanoffer@temp.az
mr Alex Smith


 Meklēt blogos


kur


 Autoru saraksts

italy

gchen647

GAČA

Arvīds Celmiņš

Māra

Mara

LouisBonny

Sandra

Hortenzija Baltā

LabieDarbi.lv
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom