Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Blogi


Mara
Sēde nenotiek, deputāti nav ieradušies (0)

"Vienmēr gatavs," - tā uz Jēkabpils domes priekšsēdētāja Leonīda Salceviča jautājumu, vai deputāti beidzot ir gatavi sākt darbu finanšu komitejā, atbildēja deputāts Zigmunds Zemzars. Taču par to, cik strādāt griboši patiešām ir domes deputāti, var stipri šaubīties, jo domes finanšu komiteja šonedēļ beidzot varēja notikt tikai otrajā piegājienā. Otrdien paredzētajā laikā tā nesākās, jo nesanāca kvorums. Lielākā daļa no 13 deputātiem bija vai nu komandējumos ārzemēs vai nebija atnākuši, tādējādi sēdi vajadzēja pārcelt uz trešdienu.

Arī trešdienas rīts sākās klusi un mierīgi, tikai pēc noteiktā laika - pulksten 9.00 sēžu zālē sāka sarasties cilvēki. Nācās skaitīt deputātus, par katru, kurš ienāca zālē, pieliecot vienu pirkstu. Jau bija krietni pāri deviņiem, kad bija salasījušies seši deputāti. Priekšsēdētājs atviegloti nopūtās, kad ienāca septītais deputāts. Tikai pēc tam, kad bija uzskaitīts, kur atrodas katrs no klātneesošajiem deputātiem (cits Ķīnā, cits Parīzē, cits paziņojis, ka neieradīsies), beidzot varēja pievērsties darba jautājumiem. To bija daudz, turklāt ļoti svarīgi, starp tiem grozījumi gada budžetā, ko diezgan lielā vienprātībā nolēma virzīt uz domi, kaut arī gandrīz puses deputātu nebija klāt un, iespējams, vēlāk viņi raustīs plecus un apšaubīs savu kolēģu lemto.

Nav šaubu, ka cilvēks, kurš atrodas komandējumā Ķīnā, diezin vai vienlaikus var būt Jēkabpilī, tomēr dīvaina ir deputātu attieksme pret savu darbu. Ja jau reiz ievēlēti, tad vajadzētu gan atrast laiku un no savas darbavietas Jēkabpilī vismaz atrast laiku atbraukt līdz domei. Vai budžeta grozījumi jāapspriež, kad puses deputātu nav klāt, arī tas ir apspriežams jautājums.

24.10.2008 12:47

Nosūtīt šo žurnālu draugam
Nosūtīt šo žurnālu draugam
Lietotāja anketa
Lietotāja anketa
 Meklēt blogos


kur


 Autoru saraksts

Iveta Skolniece

Aleksandra

GATIS ZARIŅŠ

sintija

jv

VELOKARTS

gchen647

Aivars

i4

LabieDarbi.lv
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom