Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
Blogi


Mara
Latvijā - mainīga virziena vējš (0)

Latvijā – mainīga virziena vējš 

 

Ja pūš ziemeļu vējš, tad skaidrs, ka Latvijai tuvojas aukstuma vilnis, no rietumiem pāri nāk lietavas vai slapjdraņķis, dienvidu vējš atnes siltumu, bet austrenis visiem labi zināms kā bada vējš. Bet ja laika pareģi vēsta mainīga virziena vēju, tad ir vistrakāk – nav ne jausmas, uz kuru pusi pagriezt mugurpusi, lai nesapūš acīs.

 

 

 

Īpaši jūtīga pret vēja virziena svārstībām ir Saeima un valdība, bet dažkārt šķiet, ka arī Valsts prezidents nav no tā pasargāts. Nu, kā lai te neapjūk? Ja pūš no austrumiem, tad skaidrs, ka gaidāmas notas par fašima atdzimšanu Latvijā, ja no rietumiem – tad vēl kādas Eiropas prasības, ko Latvija nav izpildījusi. Bet nu atliek grozīt galvu uz visām pusēm, gandrīz vai izmežģījot kaklu. Re, arī Godmaņa valdība sākusi zvāroties un kas zina, ar ko tas beigsies.

 

 

 

Visus pēdējos mēnešus premjers gan strādāja kā zirgs, lai aizstāvētu savus daudzo aizbilstamos un nekā īpaša tur nesaskatīja. Satiksmes ministram Aināram Šleseram ļāva iestāties žēlsirdīgo samariešu kustībā un izgādāt vietu sava šofera dēlam, bet uz mīluli Atiņu pat nebija spējīgs īsti apskaisties. Un kā gan lai dusmojas uz mazo rakari, kurš, lūk, joiprojām vēl nav atmetis mazbērna lallināšanu, tikai padižoties gribēdams, pateica savus pirmos angļu valodā apgūtos vārdus “nothing special”. Ir gan gudrinieks, ko! Vai nu tādēļ tētuks atgrūdīs puišeli? Nē, taču.

 

 

 

Un vispār, kādēļ tērēt laiku ar savu ministru mainīšanu, ja ir daudz svarīgākas lietas kārtojamas. Galu galā mīļā miera labā taču vienu ministru upurēja! Vispār valdību nevajag aiztikt, tā jau tāpat ir aizņemta likvidējot lauku skolas un mazās slimnīcas, piespiežot zemniekus izkaut lopus un visādi rēķinot, kā panākt, lai cilvēki saņemtu pēc iespējas iespaidīgākus rēķinus par apkuri. Tas nekas, ja pensionārei ar 80 latu pensiju pienāk rēķins par 116 latiem. Eh, bija gan labas tās taupības krāsniņas... Varbūt derētu atjaunot obligātā kārtībā.

 

 

 

Bet ministrijas jau var apvienot, ja jau tik ļoti vajag, vai tās likvidēt un to vietā radīt jaunas. Tā, piemēram, Finanšu ministrijas vietā (kam tā vajadzīga, ja naudas tik un tā nav?) izveidot Pretkrīzes ministriju ar nosaukumu “Nothing special”, Ekonomikas ministrijas vietā – ministriju “Apmaldījies trīs priedēs”, Zemkopības ministrijas vietā – Latvijas kokvilnas un pingvīnu audzēšanas ministriju, Izglītības un zinātnes ministrijas vietā – lauku skolu optimizācijas ministriju, savukārt bez Veselības ministrijas vispār varētu iztikt, jo drīzumā veselība mūsu ļautiņiem vairs nebūs vajadzīga. Tāpat varētu iztikt bez Labklājības ministrijas, jo labklājība pienāksies vien tiem, kuri jau pārcēlušies uz labākiem medību laukiem, šīs dzīves vētraino pagriezienu nogurdināti.

 

 

 

Jā, šodien vajadzētu izšķirties par uzticēšanos vai neuzticēšanos premjeram un viņa valdībai. Nu, ko, kad uzpūtīs vējš, tad jau redzēsim.

 

 

 

Māra Grīnberga 

 

 
20.02.2009 11:25

Nosūtīt šo žurnālu draugam
Nosūtīt šo žurnālu draugam
Lietotāja anketa
Lietotāja anketa
 Meklēt blogos


kur


 Autoru saraksts

IvarsJakovels

Māra

italy

Arvīds Celmiņš

Sandra

Mara

Pāvels Ignatjevs

zurcina

Ilzite

Aleksandra
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom