Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     294
             Vakar:      485
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā

Pensionāri izvirza prasības Saeimai un valdībai un vāc parakstus atbalstam >>>

No augusta Jēkabpilī samazina ātrās palīdzības brigāžu skaitu naktī >>>

Basketbola klubs "Jēkabpils" tuvāko sezonu laikā negrasās spēlēt Latvijas augstākajā līgā >>>

Atgādina par ugunsdrošību mājoklī un dāvina dūmu detektorus daudzbērnu un nepilnām ģimenēm Jēkabpilī >>>

“Lūšu ķepas” iegūst godalgotas vietas vairākās suņu sporta sacensībās >>>

Kāds laiks gaidāms jūlijā? >>>

 Sabiedrība: Ekspedīcijas dalībnieki turpina ceļu uz Monblāna virsotni, lai tajā paceltu Latvijas karogu (0)  14.08.2018

Ekspedīcijas “Monblāns 2018” dalībnieki turpina sarežgīto ceļu uz Eiropas Savienības (ES) augstāko virsotni Monblānu, lai tajā paceltu Latvijas karogu. Lai arī Francijas policija šajā reizē ir arestējusi alpīnistiem 10 metrus garo karoga mastu, ekspedīcija turpinās un mērķis par 10 metru karoga mastu Monblāna virsotnē paliek nemainīgs.

... >>>
 Sabiedrība: Aicinām “neizslēgt” savu bērnu! (0)  25.06.2018

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) projekta “SIC LatviaNetSafe” II ietvaros uzsākusi sociālās reklāmas akciju par bērnu atkarību no tehnoloģiju riskiem. Īpašu aktualitāti šai akcijai piešķir tas, ka datoratkarības nupat atzītas par psihisko saslimšanu.

... >>>
 Sabiedrība: Latgalē vecākus visvairāk uztrauc svešinieku radīti apdraudējumi bērniem (0)  25.06.2018

Lielākais vairums jeb 69% Latgalē dzīvojošo vecāku atzīst, ka ir saskārušies ar situācijām, kad nezina, kur atrodas viņu atvases, jo ar viņām nav iespējams sazināties.

... >>>
 Sabiedrība: Aicina ikvienu piedalīties Latvijas atklāšanā (0)  25.06.2018

Pirmo reizi vienuviet tiks apkopotas Latvijas skaistākās un neparastākās vietas no ikviena iedzīvotāja skatu punkta

... >>>
 Sabiedrība: Ģimenes ar pieciem vai vairāk bērniem aicinātas pieteikties brīvbiļetēm uz Dziesmu un deju svētkiem (0)  13.06.2018

Ikviena ģimene, kurā ir pieci un vairāk bērnu, aicināta pieteikties brīvbiļetēm uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem. Pieteikties savā pašvaldībā iespējams līdz 15. jūnijam.

... >>>
 Sabiedrība: Pieteikšanās konkursam „Sakoptākais mežs” turpinās līdz jūnija beigām (0)  12.06.2018

Vēl tikai līdz 29. jūnijam ir iespēja pieteikties Latvijas Meža īpašnieku biedrības (LMĪB) rīkotajam konkursam „Sakoptākais mežs”. Konkursa mērķis ir veicināt ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu un apzināt labas mežsaimniecības prakses piemērus privātajos mežos, kā arī veicināt sabiedrības izpratni par lauku kultūrvides saglabāšanu.

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpils dzīvnieku patversmes iemītnieki gaida gādīgus un atbildīgus saimniekus (0)  01.06.2018

Jēkabpils dzīvnieku patversmē atbildīgus un gādīgus saimniekus gaida tās iemītnieki – vairāki desmiti suņu un kaķu. Patversmes dzīvnieki netiek pārdoti, iedzīvotāji tos var adoptēt bez maksas vai par brīvi izvēlētu ziedojumu.

... >>>
 Sabiedrība: Reirs: Par bērnu drošību jādomā ne tikai Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā (0)  01.06.2018

Piektdien, 1. jūnijā, arī Latvijā atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Bērniem veltīta diena dažādās valstīs tiek atzīmēta dažādos datumos. Tās aizsākumi meklējami 1925. gadā, kad Ženēvā norisinājās Pasaules konference bērnu labklājībai. Kopš 1950. gada Starptautisko bērnu aizsardzības dienu lielā daļā pasaules valstu atzīmē 1. jūnijā.

... >>>
 Sabiedrība: Piedalies! Atpūties un gūsti pieredzi braucienā: "Kur diži koki - dižiem cilvēk (0)  30.05.2018

Īstenojot Zemgales NVO projektu programmā atbalstīto iniciatīvu "Kur diži koki – dižiem cilvēkiem augt" biedrība "Vides un tūrisma attīstības klubs "Sēlija"" šī gada 2. jūnijā rīko pieredzes apmaiņas braucienu uz Saukas Dabas parku.

... >>>
 Sabiedrība: NVO kalendārs - jūnijs (0)  30.05.2018

2.jūnijā Pieredzes apmaiņas brauciens:
"KUR DIŽI KOKI - DIŽIEM CILVĒKIEM AUGT"
5., 12., 19. un 26. jūnijā 17.30
Angļu valodas nodarbības dalībniekiem ar priekšzināšanām

... >>>
 Sabiedrība: Seminārs “Sociālā uzņēmējdarbība: iespēja pozitīvu pārmaiņu radīšanai” (0)  30.05.2018

Šī gada 6. jūnijā plkst. 11.00 Jēkabpilī, Brīvības ielā 45, 4. stāva sēžu zālē biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” aicina uz semināru “Sociālā uzņēmējdarbība: iespēja pozitīvu pārmaiņu radīšanai”. Seminārs norisināsies divās daļās.

... >>>
 Sabiedrība: Šonedēļ populārākie vārdi – Maksims un Inta (0)  30.05.2018

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Maksims (7164), savukārt no sieviešu vārdiem – Inta (6148).

... >>>
 Sabiedrība: Norisinās kampaņa par pareizu bērnu autosēdeklīšu lietošanu: 33% vecāku tos mēdz neizmantot vispār vai izmanto nepareizi (0)  30.05.2018

Informatīvās kampaņas “150&12 Mazulis drošībā!” galvenais mērķis ir mudināt vecākus, pārvadājot bērnus, lietot bērnu autosēdeklīšus un darīt to pareizi. Vienlaikus LAMB prezentējis arī pētījuma rezultātus, kas liecina, ka 33% vecāku šo drošības aspektu mēdz pārkāpt un nepārvadā bērnus atbilstoši drošības prasībām, tādējādi pakļaujot viņu veselību un dzīvību lielam riskam.

... >>>
 Sabiedrība: Noticis veselības veicināšanas pasākums SEVIS IEPAZĪŠANA CITĀ VIDĒ JAUNIEŠIEM (0)  29.05.2018

20. maijā Jēkabpils Mežaparkā notika orientēšanās pasākums “Sevis iepazīšana citā vidē jauniešiem”, ar mērķi aktīvi darboties ārpus ierastās vides - risināt sevis iepazīšanas uzdevumus, stimulēt emocijas, nodarbināt atmiņu, iepazīt veselīga uztura pamatprincipus un fiziski kustēties.

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpils Tautas namā aicina apspriest valstiski svarīgu dokumentu (0)  22.05.2018

Kultūras ministrija aicina Zemgales reģiona iedzīvotājus piedalīties sabiedriskajā apspriedē par Nacionālās identitātes, pilsoniskās sabiedrības un integrācijas politikas plāna 2019. – 2020.gadam projektu, kas notiks 2018.gada 24.maijā JĒKABPILĪ plkst. 13:00 – 16:00, Jēkabpils tautas namā (2.stāva baltā zāle), Vecpilsētas laukumā 3.

... >>>
 Sabiedrība: Pasažieru aptaujā pozitīvo vērtējumu vairāk nekā pērn (0)  22.05.2018

Jau otro gadu SIA “Jēkabpils autobusu parks” (JAP) sadarbībā ar Jēkabpils Valsts ģimnāzijas 11.c klases skolēniem  organizēja sabiedrisko aptauju, lai noskaidrotu, vai pasažierus apmierina pārvadājumu kvalitāte, ko turpmāk vajadzētu uzlabot uzņēmuma darbībā. Šogad aptaujā piedalījās 882 respondenti, kuri ik dienas vai retāk pārvietojas ar JAP autobusiem gan Jēkabpils pilsētas, gan reģionālajos maršrutos.

... >>>
 Sabiedrība: Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis rīko akciju “Es audzinu viens!” (0)  21.05.2018

No 21. līdz 27. maijam Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 pirmo reizi rīkos akciju “Es audzinu viens!”

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpilī, Viesītē un Rubeņos #BalsoTu: jaunieši izstrādājuši pārmaiņu projektus! (0)  19.05.2018

Pirmdien, 21.maijā plkst. 15.00 Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā prezentēs 5 radošus un konkrētus risinājumus, kā uzlabot vidi Jēkabpilī, Viesītē un Rubeņos.

... >>>
 Sabiedrība: Apmācības “Kā piesaistīt finansējumu, jo īpaši brīvprātīgā darba projektiem?” (0)  19.05.2018

Otrdien, 22.maijā plkst.11.00 biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” Jaunajā ielā 39i, Jēkabpilī, aicina uz apmācību semināru par finansējuma piesaisti nevalstiskajām organizācijām.

... >>>
 Sabiedrība: STARTĒ BRĪVPRĀTĪGĀ DARBA INICIATĪVA “100 MINŪTES BRĪVPRĀTĪBAS SAVAI PILSĒTAI/NOVADAM” (0)  19.05.2018

Kas tas ir?
Trīs dažādas akcijas, kuru mērķis ir uzrunāt sabiedrību brīvprātīgo darbam, Latvijas 100-gadē sniedzot ieguldījumu savai pilsētai vai novadam: 100 minūtes savas dzīves.

... >>>
 Sabiedrība: Aicinot pasažierus ņemt biļeti par braucienu autobusā, uzsākta kampaņa “Neapzodz sevi – paņem biļeti!” (0)  15.05.2018

10. maijā tika uzsākta informatīvā kampaņa “Neapzodz sevi – paņem biļeti!” ar mērķi veicināt iedzīvotāju līdzatbildības sajūtu, pieprasot braukšanas biļeti, par kuru pasažieris ir samaksājis, un nepieļaut biļešu tirdzniecības pārkāpumus autobusos.

... >>>
 Sabiedrība: Labdarības akcijā “Pērc, ziedo, pabaro” aicina ziedot Latgales patversmju dzīvniekiem (0)  11.05.2018

Lai Daugavpils, Rēzeknes un Jēkabpils patversmēs dzīvojošie dzīvnieki būtu paēduši mēneša garumā, četrkājainajiem draugiem nepieciešamas teju 2 tonnas barības.

... >>>
 Sabiedrība: Starptautiskajai ģimenes dienai veltīta KONFERENCE „Kam pieder laiks?” (0)  11.05.2018

12. maijā Jēkabpils Tautas namā notiks Starptautiskajai ģimenes dienai veltīta konference „Kam pieder laiks?”. Aktualizējot laika trūkuma izraisītā stresa, fragmentāru attiecību un pašvērtējuma problēmu un meklējot risinājumus, konferencē dzirdēsim trīs dažādu jomu pārstāvjus. Konferenci organizē biedrība kristīgai paaudžu kopienai „Tilts”.

... >>>
 Sabiedrība: Noskaidrots otrais Eirovīzijas fināla dalībvalstu desmitnieks (0)  11.05.2018

10.maija vakarā Portugāles galvaspilsētā Lisabonā noritēja 63. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa otrais pusfināls, kurā par iekļūšanu finālā cīnījās Latvijas, Norvēģijas, Rumānijas, Serbijas, Sanmarino, Dānijas, Krievijas, Moldovas, Nīderlandes, Austrālijas, Gruzijas, Polijas, Maltas, Ungārijas, Zviedrijas, Melnkalnes, Slovēnijas un Ukrainas pārstāvji. Apkopojot žūrijas un skatītāju balsojumu rezultātus, Latvija un tās pārstāve Laura Rizzotto dalībai finālā nekvalificējās.

... >>>
 Sabiedrība: Biedrība “DOMUS” aicina uz informatīvu semināru (0)  23.04.2018

Ģimenes un audžuģimenes atbalsta biedrība “DOMUS” aicina  uz informatīvu semināru Jēkabpils pilsētas un  tuvāko novadu iedzīvotājus,   kas vēlas palīdzēt bez vecāku aprūpes palikušiem bērniem un kļūt par  audžuģimeni, aizbildni vai adoptētāju.

... >>>
 Sabiedrība: Meklē Dziesmu un deju svētku vēstnešus Rīgā un reģionos (0)  17.04.2018

Līdz 22. aprīlim ikviena tautumeita un ikviens tautudēls, kas sevi uzskata par īsteniem Dziesmu un deju svētku patriotiem, aicināti piedalīties konkursā un kļūt par sava reģiona Svētku vēstnešiem.

... >>>
 Sabiedrība: Ierodas pirmā projekta “Volunteer’s discovery” brīvprātīgā (0)  12.04.2018

Eiropas Komisijas programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” ietvaros, realizējot biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” projektu “Volunteer’s discovery”, ar 1.aprīli biedrībā darbu ir uzsākusi jauniete no Azerbaidžānas Firuza Gadirli.

... >>>
 Sabiedrība: Ikviens vardarbībā cietušais var saņemt bezmaksas juristu konsultācijas (0)  10.04.2018

Ņemot vērā lielo iedzīvotāju interesi, 10.aprīlī norisinās akcija "Pajautā juristam", kuras ietvaros augsti kvalificēti juristi sniedz bezmaksas konsultācijas cilvēkiem, kas cietuši no vardarbības ģimenē.

... >>>
 Sabiedrība: Akcijas pret mobingu laikā sniedz gandrīz 300 konsultācijas (0)  06.04.2018

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 rīkotās informatīvās akcijas “Es izvēlos runāt!” laikā atbildēts uz 471 zvanu un sniegtas 281 psiholoģiskas konsultācijas.

... >>>
 Sabiedrība: Smagi slimu bērnu ārstniecība līdz pat zivjērgļu vērošana tiešraidē – Galactico labdarības projekta ziedojumu rezultāti (0)  03.04.2018

2015. gadā uzsāktajā Galactico ziedojumu projektā Labdarības siena – Palīdzēsim kopā saziedoti jau vairāk nekā 30 tūkstoši eiro. Tie palīdzējuši smagi slimu bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai, vecāku uzturēšanās apstākļu uzlabošanai Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, atbalsta sniegšanai bērnu ar īpašām vajadzībām vecākiem un personu ar invaliditāti dzīves kvalitātes uzlabošanai.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom