Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     26
             Vakar:      432
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā

Pie nekārtībām atkritumu konteineru laukumos ir vainojama iedzīvotāju nedisciplinētība >>>

Jēkabpils deviņstāvu mājās VUGD būtiskus pārkāpumus nav konstatējuši, uzsāktas māju pārbaudes novados >>>

“..mērķis nav mainīt vadību, bet sasniegt rezultātu...” >>>

Jēkabpilieši piedalās Starptautiskajā nūjošanas festivālā >>>

Aicina apceļot Latvijas pierobežu Viesītes novadā >>>

Sunim piesūkusies ērce – kāpēc to nevar ignorēt? >>>

 Sabiedrība: Tiesībsarga aptauja: Vai iestādes ievēro labu pārvaldību? (0)  21.07.2017

Vai valsts pārvaldes iestādes darbojas cilvēka un sabiedrības interesēs? Vai iestāžu darbinieki ir pieklājīgi un pretimnākoši?

... >>>
 Sabiedrība: Bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai Jēkabpils iedzīvotāji pusgada laikā saziedojuši vairāk nekā 800 eiro (0)  20.07.2017

Bērnu rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētajā labdarības akcijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā, pusgada laikā pircēji „Maxima Latvija” veikalos Jēkabpilī saziedojuši 820,16 eiro.

... >>>
 Sabiedrība: Piedāvā pieteikties projektam un pavadīt 10 mēnešus Portugalē! (0)  18.07.2017

Piesakies un pavadi 10 mēnešus uz skaistas, vulkāniskas Portugāles salas Atlantijas okeānā!

... >>>
 Sabiedrība: Pilsētas svētkos aicina "Brīvprātīgo sajūtu laboratorija" (0)  06.07.2017

Aicinām sestdien, 8.jūlijā, no plkst.10.00 līdz 14.30 apmeklēt "Brīvprātīgo sajūtu laboratoriju" Vecpilsētas laukumā pie lūša strūklakas, iepretim Jēkabpils Tautas namam!

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpils pilsētas svētkos 2017 piedalies kā brīvprātīgais! (0)  06.07.2017

Izmanto www.brivpratigie.lv un iesaisties Jēkabpils NVO resursu centra Brīvprātīgo  sajūtu laboratorijā, palīdzot vadīt spēles un dalīt balvas...

 

... >>>
 Sabiedrība: Medicīniskās palīdzības saņemšana ģimenes ārstu protesta laikā (0)  04.07.2017

Nacionālais veselības dienests (NVD) sniedz informāciju iedzīvotājiem par veselības aprūpes saņemšanas iespējām gadījumā, ja iedzīvotāja ģimenes ārsts piedalās akcijā un pakalpojumus nenodrošina. Ja nepieciešami ģimenes ārsta pakalpojumi, NVD aicina iedzīvotāju vispirms sazināties ar sava ģimenes ārsta praksi, lai noskaidrotu, vai ģimenes ārsts sniedz valsts apmaksātus veselības aprūpes pakalpojumus pēc 3. jūlija plkst. 12:00.

... >>>
 Sabiedrība: Neformālā izglītība ne tikai attīsta personību, bet arī ļauj vieglāk atrast darb (0)  02.07.2017

Darbiniekam, kurš iesaistās neformālās izglītības aktivitātēs, ir lielāka pievienotā vērtība darba tirgū nekā tiem, kas ieguvuši tikai formālo izglītību, – par to pārliecināti 77% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju.

... >>>
 Sabiedrība: Svinīgā apbalvošanas ceremonijā noskaidroti konkursa „Maksimālisti” uzvarētāji. „Maxima” darbinieku simpātiju balvu iegūst ģimene no Jēkabpils (0)  30.06.2017

Šodien, 30. jūnijā, svinīgā apbalvošanas ceremonijā kinoteātrī „Citadele” pulcējās sapņu, vēlmju un vajadzību konkursa „Maksimālisti” dalībnieki, lai sveiktu konkursa iepriekšējo mēnešu uzvarētājus kategorijās „Indivīds”, „Ģimene” un „Kolektīvi”, uzzinātu konkursa pēdējā mēneša un „Grand Prix” balvas ieguvējus, kā arī „Maxima Latvija” darbinieku simpātijas balvas ieguvēju.

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpils NVO resursu centra aktivitātes (0)  27.06.2017

Būs juridisko konsultāciju stunda
Aktīva dzīvesveida pēcpusdiena
Mācīsimies atveseļot savu ķermeni
Aicina uz kinoseansu

... >>>
 Sabiedrība: Vēl tikai 3 dienas līdz konkursa noslēgumam – balso par trīs pieteikumiem no Jēkabpils (0)  27.06.2017

Vēl tikai līdz 29. jūnijam turpinās interneta balsojums par konkursa „Maksimālisti” iesniegtajiem sapņu, vēlmju un vajadzību pieteikumiem– 35 no tiem cīnās par mēneša balvu, bet 76 pieteikumi par „Grand Prix”. To vidū ir arī trīs pieteikumi no Jēkabpils, kas šobrīd interneta balsojumā ir izvirzījušies priekšgalā un pretendē uz mēneša atbalstu un „Grand Prix”. Par pieteikumiem ir iespējams balsot mājaslapā www.maksimalisti.lv.

... >>>
 Sabiedrība: Noskaidroti loterijas “Spēks ģimenēm!” pieci uzvarētāji. Starp uzvarētājiem arī jēkabpiliete (0)  27.06.2017

Noslēgusies “Maxima Latvija” organizētā loterija “Spēks ģimenēm”, kurā uzvarējuši divi rīdzinieki – Nauris Petrovics un Jeļena Petenko, Elīna Kvitkova no Jēkabpils, Aļona Černavska no Carnikavas un Marina Lubgāne no Aizkraukles.

... >>>
 Sabiedrība: Noslēgusies pieteikšanās platību maksājumiem (0)  20.06.2017

Lauku atbalsta dienests informē, ka 2017.gadā ir noslēgusies pieteikšanās platību maksājumiem. Provizoriskie dati liecina, ka dienests ir saņēmis 60 103 pieteikumus platību maksājumu saņemšanai. Platību maksājumu saņemšanai varēja pieteikties līdz šā gada 22.maijam, bet ar kavējuma sankciju vēl līdz 15.jūnijam.

... >>>
 Sabiedrība: Maršrutā Jēkabpils - Jaunaglona - Preiļi tiks samazināts reisa izpildes laiks (0)  15.06.2017

Lai pasažieri ceļā pavadītu mazāk laika, no 19. jūnija maršruta Nr.7878 Jēkabpils-Jaunaglona-Preiļi autobuss no Jēkabpils autoostas turpmāk izbrauks 15 minūtes vēlāk - plkst.6.25, galamērķi sasniedzot ierastajā laikā.

... >>>
 Sabiedrība: Filmas “Mēs atgriezāmies” pirmizrāde Bez pagātnes nav nākotnes (0)  13.06.2017

14. jūnijā plkst. 14:00 Okupācijas muzejā (Raiņa bulvāris 7) tiks demonstrēta režisores Ingas Nesteres desmitā dokumentālā filma „Mēs atgriezāmies”. Ieeja uz filmas seansu bez maksas.

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpils pensionārus uz tikšanos aicina Andris Siliņš (0)  12.06.2017

Pirmdien, 12. jūnijā pulksten 12.00 Jēkabpils NVO ēkas (Jaunā ielā 39i) zālē notiks tikšanās ar Latvijas Pensionāru federācijas valdes priekšsēdētāju Andri Siliņu. Uz tikšanos aicināti visi pensionāri!

... >>>
 Sabiedrība: Paziņoti uzņēmumi un uzņēmumu vadītāji ar labāko reputāciju (0)  09.06.2017

Aldara Alus muzeja telpās notika svinīgā Uzņēmumu reputācijas topa 2017 apbalvošanas ceremonija, kurā tika paziņoti uzņēmumi un uzņēmuma vadītāji ar augstāko reputāciju. Par uzņēmumu ar labāko reputāciju šogad atzīti Lāči, bet par vadītāju ar augstāko reputāciju – Normunds Skauģis. Savukārt laikraksta Dienas Bizness lasītāju simpātiju balvu saņēma Latvijas Mobilā telefona vadītājs Juris Binde.

... >>>
 Sabiedrība: Atklāj baznīcu no jauna (0)  02.06.2017

Jau ceturto gadu Baznīcu nakts aicina atklāt Latvijas baznīcas visā Latvijā. Šogad pavisam 190 baznīcās notikuma viesiem būs iespēja pavadīt skaistu, garīgi piepildītu vakaru.

Par tradīciju kļuvusī ikgadējā Vislatvijas Baznīcu nakts norisināsies 2. jūnijā no plkst. 17:50 līdz 23:30.

... >>>
 Sabiedrība: Tūkstošiem meiteņu Latvijā pieņem izaicinājumu 30 dienas svārkos (0)  02.06.2017

Vakar, 1. jūnijā, modes un izklaides centrā Rīga Plaza notika FlashMob, kura laikā sievietes publiski pārvilka bikses uz svārkiem. Ar šo amizanto izdarību aizsākās ikgadējais sievišķīgais izaicinājums 30 dienas svārkos. Pasākumā klātienē piedalījās ap 70 dāmu, bet kopumā akcijā iesaistījušās tūkstošiem sieviešu visā Latvijā.

... >>>
 Sabiedrība: Jau rīt solidaritātes gājiens vēža pacientu atbalstam “Ejam kopā, lai dzīvotu!” (0)  02.06.2017

Jau rīt, 3. jūnijā,kampaņas “Pārbaudi krūtis, lai dzīvotu!” ietvaros,norisināsies solidaritātes gājiens vēža pacientu atbalstam “Ejam kopā, lai dzīvotu!”, kuru jau septīto gadu pēc kārtas organizē vēža pacienšu atbalsta biedrība “VITA” un Latvijas Basketbola savienība.  Pulcēšanās gājienam pie Brīvības pieminekļa Rīgā no plkst. 15.30.

... >>>
 Sabiedrība: Aicina Zemgales NVO Forums (0)  01.06.2017

15.un 16.jūnijā Koknesē, rančo "Randevū" norisināsies Zemgales NVO forums

... >>>
 Sabiedrība: 1. jūnijā atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu (0)  01.06.2017

Ceturtdien, 1. jūnijā, arī Latvijā atzīmē Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Bērniem veltīta diena dažādās valstīs tiek atzīmēta dažādos datumos. Tās aizsākumi meklējami 1925. gadā, kad Ženēvā norisinājās Pasaules konference bērnu labklājībai. Kopš 1950. gada Starptautisko bērnu aizsardzības dienu lielā daļā pasaules valstu atzīmē 1. jūnijā.

... >>>
 Sabiedrība: Latvijas iedzīvotājistarp ēdienreizēm našķojas mazāk nekā igauņi, bet vairāk nek (0)  28.05.2017

Lielākie našķotāji Latvijā un Igaunijā ir 18 – 25 gadus veci, savukārt Lietuvā 26 – 35 gadus veci

... >>>
 Sabiedrība: Konference - akcija "Palīdzi bērnam izaugt ģimenē" (0)  18.05.2017

20.maijā Jēkabpils Tautas namā tiksies Zemgales un Latgales reģiona audžuģimenes, aizbildņi, sociālie darbinieki un citi nozares pārstāvji, lai kopā stāstītu un runātu par svarīgāko - iespēju katram bērnam augt ģimeniskā, harmoniskā vidē.

... >>>
 Sabiedrība: Izsludina gadskārtējo jaunrades konkursu “Vedējs 2017” (0)  18.05.2017

Lauku partnerības “Sēlija” rīkotā radošā konkursa “VEDĒJS” noslēguma pasākumā tā  dalībnieki nokļūst mūsu tautas svētku atmosfērā, kas līdzīga Dziesmu svētkiem. Kāpēc? Vienkopus sanākuši cilvēki ar piederības sajūtu savai tautai, savam stūrītim zemes – savam pagastam, saviem cilvēkiem. Tie ir labo vārdu svētki Vedēja nosaukuma cienīgiem lauku cilvēkiem. Par pozitīvi domājošiem radošiem cilvēkiem aicinām rakstīt arī šogad – konkursa norises 12.reizē.

... >>>
 Sabiedrība: Aicinām pieteikt Gada vecmāti 2017! (0)  16.05.2017

Piesaki vecmāti, kura pelnījusi titulu Gada vecmāte 2017! Labāko vecmāti meklēsim visos Latvijas novados – dzemdību nodaļās, slimnīcās, ģimenes centros u.c. gan Rīgā, gan Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē un Latgalē!

... >>>
 Sabiedrība: Aicina „Mirkļbildes” (0)  15.05.2017

Aicinām jauniešus vecumā no 17 līdz 30 gadiem, kuri dzīvo Jēkabpilī vai tuvējos novados, pieteikties projektam „Mirkļbildes”. Projekta ietvaros Jēkabpils tuvumā – Krustpils novada, Kūku pagasta, Brēdiķu ciema „Ezerkalnos” no 27. līdz 30. jūnijam norisināsies plenērs.

... >>>
 Sabiedrība: Melna vai balta, stipra vai viegla – kāda ir mīlētākā kafija Latvijā? (0)  13.05.2017

Dzirdot vārdu “kafija”, katrs iedomājas sev tīkamāko šī pasaulē tik slavenā dzēriena veidu. Narvesen pircēji vien gada laikā izdzer vairākus miljonus līdzi ņemamās kafijas krūzīšu.

... >>>
 Sabiedrība: Iesaistoties 388 izglītības iestādēm no visas Latvijas, savāktas un pārstrādātas vairāk nekā1228 tonnas makulatūras (0)  12.05.2017

Piedaloties ikgadējā “Zaļā josta” rīkotā makulatūras vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai!”, 88 843 bērni un jaunieši no visas Latvijas mācību gada laikā savākuši un nodevuši pārstrādei 1228,2 tonnas makulatūras.

... >>>
 Sabiedrība: Cilvēki kļuvuši vienaldzīgi (0)  11.05.2017

Ik pa brīdim interneta vidē parādās ziņas, kas vēsta, ka noticis kāds incidents (kautiņš, nežēlīga izturēšanās pret mazākajiem, pret dzīvniekiem, vandalisms) un aculiecinieki nevis apturējuši ļaunprātīgo rīcību, ziņojuši varas iestādēm, bet gan filmējuši notiekošo, lai pēc tam to izliktu sociālajos tīklos.

... >>>
 Sabiedrība: Aicina ziedot grāmatas bērniem un pusaudžiem! (0)  09.05.2017

Nodibinājums “Sociālo pakalpojumu aģentūra” un biedrība kristīgai paaudžu kopībai “Tilts” 20. maijā Jēkabpils Tautas namā un laukumā pie tā aicina uz starpreģionālu akciju – konferenci “Palīdzi bērnam izaugt ģimenē”.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom