Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     444
             Vakar:      498
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Sabiedrība: Konkurss tiem, kas pārvar grūtības! Balvā ceļojums! (0)  20.01.2018

Mazumtirdzniecības veikalu tīklsMaximaLatvijakopā ar bērnu rehabilitācijas centruPogalīdz 29. janvārim ikvienu aicina piedalīties stāstu konkursā, kura mērķis ir iedvesmot Latvijas iedzīvotājus ar aizkustinājuma pilniem stāstiem par to, kā cilvēki spēj pārvarēt grūtības ar pozitīvu skatu.

... >>>
 Sabiedrība: Smart-ID lietošanai Swedbank internetbankā vairs nevajadzēs ievadīt personas kodu (0)  10.01.2018

Naktī uz 11.janvāri no plkst. 00:00 līdz 06:00 notiks ikmēneša IT uzlabojumu ieviešana Swedbank sistēmās. Darbu rezultātā Smart-ID lietotāju ikdiena kļūs būtiski ērtāka – lai pieslēgtos Swedbank internetbankai, vairs nebūs nepieciešams ievadīt personas kodu.

... >>>
 Sabiedrība: BK “Jēkabpils” jau sesto gadu tiekas ar “Saulstaru” bērniem (0)  05.01.2018

Vecā gada nogalē BK “Jēkabpils” kolektīvs ciemos uzņēma mazos draugus no ģimenes atbalsta centra “Saulstari”. Tradicionāli jau sesto gadu pēc kārtas basketbolisti un bērni kopā pavadīja interesantām aktivitātēm un jaukām emocijām piepildītu svētku dienu.

... >>>
 Sabiedrība: Jau septīto gadu A/S „Latvijas Valsts meži” nevalstiskajām organizācijām Latvijā konkursa kārtībā sadalīs 300 000 eiro (0)  05.01.2018

Konkursam pieejami 300 000 eiro šādās prioritārajās jomās:
Palīdzība bērniem un pieaugušajiem ar īpašām vajadzībām;
Palīdzība sociāli mazaizsargātām sabiedrības grupām;
Atbalsts pensijas vecuma cilvēkiem cienīgam un aktīvam dzīvesveidam;
Atbalsts sabiedrības grupu integrācijai.

... >>>
 Sabiedrība: Kurš ziedotāja tips esi Tu? (0)  23.12.2017

Pētījumi rāda, ka cilvēki labdarībai ziedo dažādu mērķu vadīti, daži no tiem ir absolūti nesavtīgi, bet citi – gluži pretēji. Tāpat atklāts, ka cilvēki vēlētos ziedot daudz vairāk, bet aizmirst par to, kad pienācis brīdis rīkoties. Ņemot vērā, ka ziedojuma veikšana padara cilvēkus laimīgākus, AS “Dobeles dzirnavnieks” un psiholoģe Zane Avotiņa aicina gada nogalē paveikt vēl kādu labu darbu.

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpils, Daugavpils, Rēzeknes dzīvnieku patversmēm saziedoti vairāk nekā 1300 kg barības (0)  22.12.2017

Uz Latgales patversmēm – Daugavpils dzīvnieku patversmi, Jēkabpils dzīvnieku patversmi un Rēzeknes dzīvnieku patversmi Rēzeknes namsaimnieks nogādāti 1345,04 kg barības, skaistajā Ziemassvētku laikā iepriecinot tos ķepaiņus, kuriem savu māju vēl nav.

... >>>
 Sabiedrība: Vairāk nekā puse iedzīvotāju Ziemassvētku dāvanām kopumā atvēlējuši vairāk nekā 60 eiro (0)  20.12.2017

Tā kā Ziemassvētki ir jau šajā nedēļas nogalē, liela daļa dāvanu jau sarūpētas, taču daļa iedzīvotāju vēl steidz tās gādāt. Vairāk nekā puse jeb 52% Latvijas iedzīvotāju Ziemassvētku dāvanām kopumā iztērējuši jau vairāk nekā 60 eiro, liecina “Maxima Latvija” veiktā aptauja.

... >>>
 Sabiedrība: Labklājības ministrija aicina kļūt par brīvprātīgajiem darbiniekiem valsts sociālās aprūpes centros (0)  06.12.2017

Labklājības ministrija aicina kļūt par brīvprātīgo darbinieku valsts sociālās aprūpes centru (VSAC) filiālēs, kurās uzturas bērni!

... >>>
 Sabiedrība: Šonedēļ populārākie vārdi – Vladimirs un Baiba (0)  05.12.2017

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Vladimirs (18065), savukārt no sieviešu vārdiem – Baiba (6163).

... >>>
 Sabiedrība: Sociālā kampaņā aicina neignorēt vardarbību pret sievieti (0)  05.12.2017

Lai mazinātu sabiedrības iecietību pret vardarbību, otrdien, 5.decembrī, Labklājības ministrija uzsāk sociālu kampaņu “Sitieni starp kaimiņiem un savējiem skar arī tevi”, aicinot līdzcilvēkus neignorēt vardarbību pret sievieti vai vardarbību ģimenē sev līdzās — pie kaimiņiem vai paziņu lokā.

... >>>
 Sabiedrība: Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” saņem “Gada brīvprātīgais 2017” nomināciju (0)  05.12.2017

Oktobrī ikviens Latvijas iedzīvotājs, nevalstisko organizāciju, valsts vai pašvaldību iestāžu pārstāvis nominācijai "GADA BRĪVPRĀTĪGAIS 2017" varēja izvirzīt kandidātus, kuriem 2017. gadā bijuši īpaši nopelni brīvprātīgā darba veikšanā vai atbalstīšanā.

... >>>
 Sabiedrība: Reirs: Pensionāriem ir jāsaņem viensprocents no bērnu samaksātajiem sociālajām iemaksām (0)  01.12.2017

Trešdien, 29. novembrī, labklājības ministra Jāņa Reira vadībā notika šogad beidzamā Senioru lietu padomes sēde.

... >>>
 Sabiedrība: Oktobrī „Maxima Latvija” veikalos saziedoti vairāk nekā 26 tūkstoši eiro bērnu ar kustību traucējumiem rehabilitācijai (0)  01.12.2017

Bērnu rehabilitācijas centra „Poga” un mazumtirdzniecības tīkla „Maxima Latvija” kopīgi organizētajā labdarības akcijā, lai veicinātu rehabilitācijas nozares attīstību bērniem ar kustību traucējumiem un sabiedrības izpratni par bērnu vajadzībām un integrāciju sabiedrībā, oktobrī „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā saziedoti 26 375,98 eiro.

... >>>
 Sabiedrība: Visatļautība vai stulbums (0)  29.11.2017

Valsti pāršalcis kādā Rīgas internātskolā notikušais incidents, kur piecpadsmitgadīgs pusaudzis alkohola reibumā piekāva pašvaldības policistu.

... >>>
 Sabiedrība: Aicina vardarbībā cietušos iedzīvotājus saņemt bezmaksas juridiskās konsultācija (0)  28.11.2017

Lai palīdzētu iedzīvotājiem izprast, kā rīkoties ar vardarbību saistītā situācijā un sniegtu juridisku atbalstu, šī gada 29. novembrī notiks akcija "Pajautā juristam".

... >>>
 Sabiedrība: Zemgalē notiks Gada uzņēmēju godināšana (0)  28.11.2017

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) sadarbībā ar pašvaldībām otro reizi organizē krietnāko uzņēmēju godināšanu, kas notiks piektdien, 1.decembrī, pulksten 14 Rundāles pilī.
Visi laureāti saņems īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu. No Jēkabpils pilsētas tiks apbalvots uzņēmums SIA “Margret”.

... >>>
 Sabiedrība: Noslēgusies akcija pret seksuālo vardarbību (0)  28.11.2017

Noslēgusies Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 rīkotās akcija “Pārtrauc klusēšanu!” otrā daļa, kas ilga no 21. līdz 26. novembrim.

... >>>
 Sabiedrība: Uzsāk sadarbību Jēkabpils pilsētas jaunatnes politikas stratēģijas izveidošanai (0)  25.11.2017

Ar darba grupas sanāksmi novembra beigās tika uzsākts biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” Jaunatnes politikas valsts programmā “Strukturētā dialoga vietējo konsultāciju nodrošināšana” atbalstītais projekts “Jaunieši šodien, lēmumu pieņēmēji jau rīt”.

... >>>
 Sabiedrība: „Volvo Trucks“ iegūst 2018. gada ilgtspējīgākās kravas automašīnas titulu (0)  25.11.2017

Novembra sākumā „Volvo Trucks“ jaunā ar dabasgāzi un biogāzi darbināmā kravas automašīna „Volvo FH LNG“ ieguva Itālijas 2018. gada ilgtspējīgākās kravas automašīnas titulu. Apbalvojums tika pasniegts ceremonijā Ecomondo izstādes atklāšanas ietvaros Rimini.

... >>>
 Sabiedrība: Livonijas balvas saņem AS “Balticovo” un AS “Tallink Latvija” (0)  24.11.2017

Ceturtdien, 23.novembrī, Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) un Igaunijas Biznesa kamera Latvijā pasniedza Livonijas balvas, ko saņēma AS “Balticovo” par veiksmīgu darbu Igaunijā un AS “Tallink Latvija” par sasniegumiem Latvijā.

... >>>
 Sabiedrība: Notiks veselības veicināšanas pasākums SEVIS IEPAZĪŠANA CITĀ VIDĒ JAUNIEŠIEM (0)  23.11.2017

25. novembrī projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas 9.2.4.2/16/I/049) ietvaros Jēkabpils Mežaparkā, no plkst. 11:00 notiks orientēšanās pasākums “Sevis iepazīšana citā vidē jauniešiem”.

... >>>
 Sabiedrība: BTA: Nepatīkamākos savainojumus cilvēki gūst pavisam ikdienišķās situācijās (0)  23.11.2017

Ikdienišķas, šķietami nekaitīgas situācijas nereti mēdz izvērsties nepatīkamos pārdzīvojumos un beigties ar ilgstošu ārstēšanos. AAS “BTA Baltic Insurance Company (turpmāk BTA) vidēji mēnesī saņem 350 pieteikumus medicīnisko izdevumu atlīdzināšanai pēc visdažādākajiem nelaimes gadījumiem. Oktobrī cilvēki visbiežāk guvuši pirkstu lūzumus, kā arī sasitušies un lauzuši kaulus, krītot no privātmāju jumta vai pārlūzuša trepju pakāpiena.

... >>>
 Sabiedrība: Talantīgi un stipri. Priekšlaicīgi dzimušo bērnu diena tiek atzīmēta ar sirsnīgu koncertu un spēka stāstiem (0)  22.11.2017

2017. gada 17.novembrī Rīgas Lutera draudzes centra mājīgajās telpās tika atzīmēta Pasaules priekšlaicīgi dzimušo bērnu diena. Uz pasākumu bija pulcējies kupls apmeklētāju skaits, lai noklausītos bērnu sagatavoto koncertu, aplūkotu zīmējumu izstādi un vienkārši pabūtu kopā.

... >>>
 Sabiedrība: Šonedēļ populārākie vārdi – Katrīna un Aldis (0)  21.11.2017

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) Iedzīvotāju reģistra statistikas dati liecina, ka no kalendārā iekļautajiem personvārdiem šonedēļ vispopulārākais vārds ir Katrīna (4610), savukārt no vīriešu vārdiem – Aldis (4528).

... >>>
 Sabiedrība: Notiks pasākums priekšlaicīgi dzimušajiem bērniem un viņu vecākiem (0)  17.11.2017

2017.gada 17.novembrī pulksten 15.00 Rīgas Lutera baznīcas draudzes centrā, Torņkalna ielā 5, tiks atzīmēta Pasaules priekšlaicīgi dzimušo bērnu diena, kuras ietvaros notiks priekšlaicīgi dzimušo bērnu koncerts un zīmēju izstāde. Pasākums tiek rīkots, lai ļautu sanākt kopā un dalīties pieredzē tiem vecākiem, kuri saskaras ar līdzīgiem izaicinājumiem.

... >>>
 Sabiedrība: Pirms svētkiem Latgalē savāktās 1083 pārtikas pakas nonāks pie trūkumā nonākušam ģimenēm (0)  14.11.2017

Pateicoties Latvijas iedzīvotāju atsaucībai un rūpēm par līdzcilvēkiem, 10. novembrī labdarības kampaņā Rimi veikalos Latgalē – Daugavpilī, Rēzeknē, Jēkabpilī un Līvānos tika savāktas 1083 pārtikas pakas.

... >>>
 Sabiedrība: Latvijas mazpulcēnu audzētos sīpolus iespējams iegādāties „Maxima Latvija” veikalos (0)  08.11.2017

No 8. novembra Maxima Latvija” XXX formāta veikalos Rīgā un XX formāta veikalā Mārupē ir iespējams iegādāties biedrības „Latvijas Mazpulki” bērnu izaudzētos šalotes sīpolus. Jauno ražu „Maxima Latvija” XXX formāta veikalā tirdzniecības centrā „Domina Shopping” šodien sagaidīja mazpulcēni kopā ar Zemkopības ministru Jāni Dūklavu.

... >>>
 Sabiedrība: Pārtikas banka Paēdušai Latvijai aicinās jēkabpiliešu piepildīt labdarības pakas (0)  07.11.2017

10.novembrī no plkst. 10.00 līdz 21.00 Rimi veikalos lielākajās Latvijas pilsētās jau ceturto reizi norisināsies labdarības akcija, aicinot piepildīt pārtikas paku.

... >>>
 Sabiedrība: Sarkanbaltsarkano lentīti valsts svētkos nēsā 85% aptaujāto (0)  07.11.2017

Valsts svētku laikā lielākā daļa jeb 85% respondentu pie apģērba nēsā piespraustu sarkanbaltsarkano lentīti,savukārt 8% arī ikdienā. Kopumā vērtējot, patriotiskākie aptaujas dalībnieki ir no Vidzemes, bet ikdienā visvairāk to izrāda stiprā dzimuma pārstāvji, liecina veikalu tīkla “top!”aptauja sociālajās vietnēs.

... >>>
 Sabiedrība: 1000 ierosmes kvalitatīvi pavadītam laikam kopā ar bērniem (0)  05.11.2017

Lai veicinātu vecākus pavadīt vairāk laika kopā ar bērniem, Labklājības ministrijas iniciētā projekta „Maziem mirkļiem ir liela nozīme” ietvaros ir izstrādāts informatīvais materiāls, kurā apkopotas 1000 idejas, kā kvalitatīvi pavadīt laiku ar bērniem. 

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom