Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Sabiedrība: Labdarības akcijā dzīvnieku patversmes atbalstam piedalījās vairāk nekā 4 000 cilvēku (0)  09.11.2018

Digitālās bankas Bigbank Latvija un Juglas dzīvnieku patversmes Labās mājas akcija #laiBigbank Ziedo ir noslēgusies. Šogad akciju varēja atbalstīt gan tie, kam ir savs dzīvnieks, gan arī tie, kam tie rūp. Nedēļas laikā vairāk nekā 4 000 cilvēku sniedza savu atbalstu patversmei.

... >>>
 Sabiedrība: BENU Aptiekas farmaceites saņem prestižo gada farmaceita apbalvojumu (0)  09.11.2018

Šā gada 9. novembrī notikušajā Latvijas Farmaceitu biedrības konferencē divas BENU Aptiekas farmaceites, Oksana Grīnberga un Baiba Duncīte, saņēma Gada farmaceita apbalvojumu. Šis ir īpašs apbalvojums – oficiāla atzinība par profesionālo darbību, un tas tiek piešķirts farmaceitiem un farmaceita asistentiem. Kopā tika apbalvoti 10 farmaceiti no visas Latvijas.

... >>>
 Sabiedrība: Noticis veselības veicināšanas pasākums “SEVIS IEPAZĪŠANA CITĀ VIDĒ JAUNIEŠIEM” (0)  08.11.2018

Projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” ietvaros 28. oktobrī Jēkabpils Mežaparkā notika orientēšanās pasākums “Sevis iepazīšana citā vidē jauniešiem” ar mērķi - aktīvi darboties ārpus ierastās vides

... >>>
 Sabiedrība: Aicina iedzīvotājus ar unikālu Morzes ābeces lietotni iesūtīt apsveikumus Latvijai tās simtgadē (0)  05.11.2018

VAS „Elektronisko sakari” patriotisma projekta „Apsveikums Latvijai” ietvaros jau ceturto gadu ir uzsācis apsveikumu maratonu, kura ietvaros aicina skolēnus un Latvijas iedzīvotājus kopumā līdz 18. novembrim apsveikt Latviju tās simtgadē, izmantojot speciālu Morzes ābeces lietotni. Tā ir pasaulē unikāla akcija, kuras mērķis ir neierastā veidā veicināt Latvijas iedzīvotāju patriotismu pret valsti.

... >>>
 Sabiedrība: “Miķelāni bekons” par 2 miljoniem eiro iegādājies cūkkopības kompleksu Lietuvā (0)  05.11.2018

Viens no Latvijas lielākajiem cūkaudzētājiem SIA “Miķelāni bekons” par 2 miljoniem eiro iegādājies UAB “Sistem” cūkkopības kompleksu Lietuvā, Ķēdaiņu novadā netālu no Josvaiņu ciema. Tā ir viena no lielākajām cūku fermām kaimiņvalstī ar 26 tūkstošu cūku ietilpību. Jauniegādātā īpašuma pārvaldībai Lietuvā nodibināts uzņēmums UAB “Bekonas LT”.

... >>>
 Sabiedrība: Valsts svētku mēnesī īpaši aicina pievienoties Zemessardzei (0)  01.11.2018

Latvijas valsts proklamēšanas gadadienas mēnesī Zemessardze kopā ar pašmāju degvielas tirgotāju “Virši-A” īpašā akcijā aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju, kuram rūp savas valsts drošība, pievienoties Zemessardzei. Lai vienkāršotu pieteikšanos, izveidots īpašs tālruņa numurs 1811, savukārt visās “Virši-A” DUS pieejamas īpašas Zemessardzei veltītas informatīvas kafijas krūzītes.

... >>>
 Sabiedrība: Pateicoties ziedojumu programmai „Riepas ar sirdi”, zīdaiņiem nebūs jāveic diagnostika ārzemēs (0)  01.11.2018

10. oktobrī ir noslēgusies ikgadējā akcija „Riepas ar sirdi”, kuras ietvaros uzņēmums Latakko un tā partneris – franšīzes tīkls Pirelli Key Point ziedoja Bērnu klīniskās slimnīcas fondam vēl 10 803 eiro. Iepriekš ziņots, ka par ziedotajiem līdzekļiem slimnīca iegādājas bērnu saslimšanu diagnostikas un ārstēšanas aparatūru: 2017. gadā iegādāta cirkulārās fototerapijas lampa, bet 2018. gadā plānots iegādāties kapnogrammu. Daļa no minētās aparatūras Latvijā iepriekš nebija pieejama.

... >>>
 Sabiedrība: “Lielais Kristaps” aicina piedalīties skatītāju balsojumā (0)  31.10.2018

No 22. oktobra līdz 8. novembrim portālā “Delfi” norisinās Nacionālās kino balvas "Lielais Kristaps" skatītāju balsojums. Tajā var balsot par visiem labāko filmu balvām nominētajiem darbiem,  un filma, kurai būs visvairāk balsu, festivāla noslēguma ceremonijā 12. novembrī kinoteātrī Splendid Palace saņems skatītāju simpātiju balvu.

... >>>
 Sabiedrība: 31.oktobrī - IZKRĀŠŅO MEŽAPARKU JĒKABPILĪ! (0)  30.10.2018

Trešdien, 31.oktobrī, plkst.16.00  būs labs laiks, jo biedrība "Jēkabpils NVO resursu centrs" aicina uz Jēkabpils Mežaparka izkrāšņošanas talku - puķu stādīšanu un rudens zupas ēšanu, kas šoreiz būs armēņu gaumē!

... >>>
 Sabiedrība: No 1. novembra būs iespēja iegādāties abonementa biļeti visos SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos (0)  30.10.2018

No 1. novembra iedzīvotāji varēs iegādāties abonementa biļeti atbilstoši saviem braukšanas paradumiem visos SIA Jēkabpils autobusu parks apkalpotajos reģionālās nozīmes maršrutos. Tā rezultātā iedzīvotāji par braucienu sabiedriskajā transportā varēs maksāt lētāk, saņemot 10, 15 vai 20% atlaidi no braukšanas biļetes cenas.

... >>>
 Sabiedrība: Aicina Jēkabpils uzņēmējas veidot LĪDERES KODU (0)  25.10.2018

Biedrība "LĪDERE" sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību, šī gada 31.oktobrī plkst.16.00 Jēkabpilī, Krustpils pils Marmora zālē (Rīgas ielā 216b), aicina Jēkabpils uzņēmējas un augstākā līmeņa vadītājas uz kopīgu diskusiju “LĪDERES KODS”, veidojot Latvijas sievietes spēka kodu.

... >>>
 Sabiedrība: Taizemes budistu mūks Džons aicina uz meditācijas sesiju Jēkabpilī (0)  23.10.2018

Jēkabpilī meditācija iesācējiem tiek organizēta sadarbībā ar biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” SR Dienas centru “Kopā būt”, un notiks 29.novembrī plkst.15.00 Jaunajā ielā 39i, Jēkabpilī, Dienas centra zālē. Aicināts JEBKURŠ!

... >>>
 Sabiedrība: Aicina uz nodarbību "Stresa situācijas - kā rīkoties" (0)  22.10.2018

Ja nomocījis pastāvīgs stress, zini - ko ar to darīt!

... >>>
 Sabiedrība: Pasažieru ievērībai! (0)  22.10.2018

Sakarā ar skolēnu brīvlaiku no 2018.gada 22.oktobra līdz 2018.gada 26.oktobrim noteiktas izmaiņas reģionālajos vietējās nozīmes autobusu kustības sarakstos:

... >>>
 Sabiedrība: Par Eiropas nākotni varēs diskutēt arī Jēkabpilī! (0)  22.10.2018

Līdzās citām Latvijas pašvaldībām, arī Jēkabpilī, sadarbojoties biedrībai “Latvijas Pilsoniskā alianse” un “Jēkabpils NVO resursu centrs”, 22.oktobrī plkst.15.00 būs iespēja klātienē izteikt savas idejas par Eiropas nākotni. Diskusiju vadīs Kristīne Zonberga, Latvijas Pilsoniskās alianses direktore, tā notiks Dienas centra “Kopā būt” zālē Jaunajā ielā 39i, Jēkabpilī.

... >>>
 Sabiedrība: Brīvprātīgā darba akcija jauniešiem jau šonedēļ (0)  22.10.2018

Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” 2018.gadā pirmoreiz brīvprātīgā darba akciju organizē tieši jauniešiem “JAUNS un BRĪVPRĀTĪGS”. Tā sāksies skolēnu rudens brīvlaikā, bet katram no brīvprātīgajiem ar uzņēmējorganizāciju ir iespēja vienoties par akcijas beztermiņu.

... >>>
 Sabiedrība: VBTAI rīko ikgadējo informatīvo akciju pret seksuālo vardarbību (0)  22.10.2018

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 no 22.oktobralīdz 28. Oktobrim rīko informatīvo akciju “Pārtrauc klusēšanu!”.  Informatīvās akcijas mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz seksuālo vardarbībuun tās atklāšanu, aicinot cietušos, ģimenes locekļus un līdzcilvēkus zvanīt uz Bērnu un pusaudžu uzticības tālruni 116111 un ziņot par notikušo.

... >>>
 Sabiedrība: Ceļojošā IZSTĀDE “Vaira Vīķe Freiberga. Ar Sauli.” (0)  09.10.2018

Atzīmējot eksprezidentes, dainu pētnieces, psiholoģijas profesores Vairas Vīķes Freibergas jubileju un Latvijas valsts simtgadi, Salaspils novada bibliotēka ir izveidojusi ceļojošu izstādi „Vaira Vīķe Freiberga. Ar Sauli”.
Izstāde ir pieejama apskatei 2018. gadā no 8. līdz 19. oktobrim Jēkabpils Galvenā bibliotēkā.

... >>>
 Sabiedrība: Aicina daugaviešus uz kopīgām konferencēm par Latvijas lielākās upes baseina attīstību (0)  09.10.2018

Sadarbības projekta “DaugavAbasMalas” ietvaros biedrība “Zied zeme” sadarbībā ar vietējās rīcības grupām oktobrī uzsāk konferenču ciklu ap Daugavu esošajās pašvaldībās ar mērķi uzlabot Latvijas lielākās upes baseina ekonomisko situāciju.
18.oktobrī Pļaviņu novadā, “DaugavAbasMalas” ceturtajā konferencē, aicināti pulcēsies Daugavas baseina pašvaldību vadītāji.

... >>>
 Sabiedrība: Tuvojas 13.Saeimas vēlēšanas (0)  27.09.2018

2018. gada 6. oktobrī, sestdien, notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Saeimas vēlēšanās vēlētāji drīkst balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī Latvijā vai ārvalstīs. Vēlēšanu dienā visi vēlēšanu iecirkņi vēlētājiem būs atvērti no pulksten 7.00 līdz 20.00.

... >>>
 Sabiedrība: Biedrība "DOMUS" organizē semināru par sociālo uzņēmējdarbību (0)  25.09.2018

26.septembrī plkst. 14.00 Krustpils  novada pašvaldības konferenču zālē Rīgās ielā 150A, Jēkabpilī, Ģimenes un audžuģimenes atbalsta biedrība “DOMUS” sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību organizē semināru par sociālo uzņēmējdarbību Jēkabpils reģiona iedzīvotājiem, uzņēmējiem un nevalstiskām organizācijām projekta „Sabiedriskā labuma radīšana caur uzņēmējdarbību” ietvaros.

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpils jauniešiem iespēja piedalīties videostāstos par savu pilsētu un dzīvi tajā (0)  04.09.2018

Sākoties jaunajam mācību gadam, Jēkabpils pilsētas skolu klasēm un Jēkabpils Agrobiznesa koledžas jauniešiem no 3.septembra ir iespēja pieteikt savu dalību deviņu video ekspresstāstu izveidošanā!

... >>>
 Sabiedrība: Akcija „Brīvprātīgais uz 1 dienu” uzņem apgriezienus (0)  23.08.2018

Ar prieku informējam, ka biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs” brīvprātīgā darba akcija „Brīvprātīgais uz 1 dienu” ir sākusies un turpina uzņemt apgriezienus visas nedēļas pasākumu nodrošināšanai.

... >>>
 Sabiedrība: Ekspedīcijas dalībnieki turpina ceļu uz Monblāna virsotni, lai tajā paceltu Latvijas karogu (0)  14.08.2018

Ekspedīcijas “Monblāns 2018” dalībnieki turpina sarežgīto ceļu uz Eiropas Savienības (ES) augstāko virsotni Monblānu, lai tajā paceltu Latvijas karogu. Lai arī Francijas policija šajā reizē ir arestējusi alpīnistiem 10 metrus garo karoga mastu, ekspedīcija turpinās un mērķis par 10 metru karoga mastu Monblāna virsotnē paliek nemainīgs.

... >>>
 Sabiedrība: Aicinām “neizslēgt” savu bērnu! (0)  25.06.2018

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) projekta “SIC LatviaNetSafe” II ietvaros uzsākusi sociālās reklāmas akciju par bērnu atkarību no tehnoloģiju riskiem. Īpašu aktualitāti šai akcijai piešķir tas, ka datoratkarības nupat atzītas par psihisko saslimšanu.

... >>>
 Sabiedrība: Latgalē vecākus visvairāk uztrauc svešinieku radīti apdraudējumi bērniem (0)  25.06.2018

Lielākais vairums jeb 69% Latgalē dzīvojošo vecāku atzīst, ka ir saskārušies ar situācijām, kad nezina, kur atrodas viņu atvases, jo ar viņām nav iespējams sazināties.

... >>>
 Sabiedrība: Aicina ikvienu piedalīties Latvijas atklāšanā (0)  25.06.2018

Pirmo reizi vienuviet tiks apkopotas Latvijas skaistākās un neparastākās vietas no ikviena iedzīvotāja skatu punkta

... >>>
 Sabiedrība: Ģimenes ar pieciem vai vairāk bērniem aicinātas pieteikties brīvbiļetēm uz Dziesmu un deju svētkiem (0)  13.06.2018

Ikviena ģimene, kurā ir pieci un vairāk bērnu, aicināta pieteikties brīvbiļetēm uz XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumiem. Pieteikties savā pašvaldībā iespējams līdz 15. jūnijam.

... >>>
 Sabiedrība: Pieteikšanās konkursam „Sakoptākais mežs” turpinās līdz jūnija beigām (0)  12.06.2018

Vēl tikai līdz 29. jūnijam ir iespēja pieteikties Latvijas Meža īpašnieku biedrības (LMĪB) rīkotajam konkursam „Sakoptākais mežs”. Konkursa mērķis ir veicināt ilgtspējīgu meža apsaimniekošanu un apzināt labas mežsaimniecības prakses piemērus privātajos mežos, kā arī veicināt sabiedrības izpratni par lauku kultūrvides saglabāšanu.

... >>>
 Sabiedrība: Jēkabpils dzīvnieku patversmes iemītnieki gaida gādīgus un atbildīgus saimniekus (0)  01.06.2018

Jēkabpils dzīvnieku patversmē atbildīgus un gādīgus saimniekus gaida tās iemītnieki – vairāki desmiti suņu un kaķu. Patversmes dzīvnieki netiek pārdoti, iedzīvotāji tos var adoptēt bez maksas vai par brīvi izvēlētu ziedojumu.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom