Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     450
             Vakar:      502
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Veselība: Pieaug E-veselības līgumus noslēgušo ģimenes ārstu skaits (0)  19.11.2017

Visaktīvāk līgumus slēdz Zemgalē

... >>>
 Veselība: Indra Štelmane: cukura diabēta pacientu izglītošana un apmācības Latvijā ir nepietiekamā līmenī (0)  14.11.2017

14.novembris – Pasaules Diabēta diena.

... >>>
 Veselība: Stipri kauli un imunitāte! Uzzini svarīgāko par D vitamīnu (0)  12.11.2017

Vairāk nekā pusei Latvijas iedzīvotāju trūkst D vitamīna.[1]Īpaši būtiski tas ir bērniem – D vitamīns nodrošina veselu kaulu attīstību un kalcija uzsūkšanos organismā. Tas palīdz spēcināt imunitāti, kavē diabēta, asinsvadu slimību un ļaundabīgu audzēju attīstību. 

... >>>
 Veselība: Aicina parakstīt atklātu pateicības vēstuli zinātniecei Ainai Muceniecei (0)  09.11.2017

Ainas Mucenieces vārdā nosauktais Viroterapijas fonds, pēcvēža pacientu ierosinājuma, aicina parakstīt atklātu pateicības vēstuli latviešu zinātniecei par viņas ieguldījumu medicīnā un radītā pretvēža medikamenta pieejamību.

... >>>
 Veselība: Pieejams jauns palīgs cukura diabēta pacientiem un līdzcilvēkiem (0)  07.11.2017

Cukura diabēts ir hroniska vielmaiņas slimība, kuras saslimstības rādītāji gan pasaulē, gan Latvijā katru gadu turpina dramatiski pieaugt. Kā liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) dati, Latvijā uzskaitē esošo cukura diabēta pacientu skaits kopš 2011.gada pieaug aptuveni par trim tūkstošiem ik gadu.

... >>>
 Veselība: Vakcīnas ļāvušas ierobežot vairākas ļoti bīstamas infekcijas slimības (0)  04.11.2017

Pēdējo 15 gadu laikā vakcinācijas kalendārā iekļautās vakcīnas Latvijā ļāvušas ierobežot vairākas ļoti bīstamas infekcijas slimības

... >>>
 Veselība: Laukā sals, telpās silts – palīdzi savai ādai! (0)  29.10.2017

Tuvojoties vēsākam laikam un apkures sezonai, mainās arī mūsu ādas un organisma vajadzības, tādēļ ir jāpārskata savi ādas kopšanas paradumi. Vēsā laikā ādas stāvokli ietekmē gan aukstums, gan vējš, gan sauss gaiss telpās, kā arī temperatūras svārstības, kad brīžiem nākas atrasties aukstumā, brīžiem – siltumā.

... >>>
 Veselība: KRŪTS VĒŽA PROFILAKSES DIENA JĒKABPILĪ - KAS JĀZINA IKVIENAI SIEVIETEI! (0)  22.10.2017

24. oktobrī plkst. 12.00 Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, R. Blaumaņa ielā 27, norisināsies Krūts vēža profilakses diena. Tajā būs iespēja noklausīties onkoloģes – ķīmijterapeites Mārītes Andersones prezentāciju, kā arī uzdot interesējošus jautājumus.

... >>>
 Veselība: Iegādājas inovatīvu triecienviļņu terapijas iekārtu (0)  21.10.2017

ER klīnika paver unikālas iespējas locītavu un saišu saslimšanu ārstēšanā

... >>>
 Veselība: KRŪTS VĒŽA PROFILAKSES DIENA JĒKABPILĪ JĀZINA IKVIENAI SIEVIETEI! (0)  17.10.2017

Arvien biežāk dzirdam par saslimstību ar krūts vēzi. Ar to slimo ne vien sirmas kundzes gados, bet arī jaunas, spēcīgas sievietes un slavenības. Tādēļ ir īpaši svarīgi zināt, kas veicina krūts vēža rašanos, kā to laicīgi atpazīt un kur vērsties pēc palīdzības, jo slimība ir bīstama, tomēr uzveicama. Kā palīdzēt sev un citiem nepadoties diagnozei un izvairīties no tās?

... >>>
 Veselība: Iesnu sezona ir klāt (0)  07.10.2017

Kā ārstēt iesnas un rūpēties par savu veselību?

... >>>
 Veselība: Zoodārzā sver ne tikai bruņurupučus (0)  25.09.2017

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 23. un 24.septembrī,Rīgas Zooloģiskā dārza Bērnu laukumā norisinājās pasākums “Audz liels, stiprs un vesels”. 

... >>>
 Veselība: Kam piemēroti homeopātiskie ārstniecības līdzekļi? (0)  24.09.2017

Homeopātiskie ārstniecības preparāti tiek uzskatīti par organismam saudzīgāko ārstēšanas veidu. Kādos gadījumos izvēlēties homeopātiskos preparātus, bet kad piemērotāki ir tradicionālie ārstēšanas līdzekļi? Par to, kā atšķiras tradicionālie un homeopātiskie medikamenti, stāsta „BENU Aptieka” farmaceits Vitālijs Mitrohins.

... >>>
 Veselība: SIA “KATARSE” uzsākusi darbu neiroloģe Sandra Vestermane (0)  23.09.2017

Ko dara neirologs?
Neirologs nosaka neiroloģisko slimību cēloņus, bojājuma veidu un vietu nervu sistēmā . Diagnozes noteikšanai nepieciešamas arī dažādas papildus izmeklējumu metodes  (asins analīzes, rentgens, datortomogrāfija, magnētiskā rezonanse, elektrofizioloģiskie izmeklējumi u.c.).

... >>>
 Veselība: Zelta oga smiltsērkšķis skaistumam un imunitātei! (0)  23.09.2017

Lielisks veids, kā vīrusu laikā parūpēties par savu imunitāti, ir veselības spēcināšana ar vitamīniem un uzturvielām. Ikdienas uzturā iekļaujot smiltsērkšķi, organisms katru dienu saņems vairāk nekā 100 labvēlīgu uzturvielu. Vairāk par smiltsērkšķa pozitīvo ietekmi uz cilvēka veselību stāsta „BENU Aptieka” farmaceits Vitālijs Mitrohins.

... >>>
 Veselība: Ik gadu ap 500 bērnu meklē palīdzību augšanas problēmu dēļ (0)  20.09.2017

20. septembrī jau otro gadu arī Latvijā tiks atzīmēta   Starptautiskā bērnu veselīgas augšanas diena.

... >>>
 Veselība: Ašera sindroma diena (0)  16.09.2017

Septembra trešajā sestdienā -  šogad 16. septembrī, pasaulē atzīmē Ašera sindroma (Usher syndrome) dienu. 

... >>>
 Veselība: REPHARM ziedo 350 000 eiro limfomas pacientiem (0)  15.09.2017

15. septembrī Starptautiskās limfomas dienas ietvaros uzņēmumu holdings REPHARM atklāja limfomas pacientu atbalsta programmu “Dzīvo tālāk!” un ziedoja 350 000 eiro limfomas pacientu pozitronu emisijas tomogrāfijas jeb PET/CT diagnostikas izmeklējumiem.

... >>>
 Veselība: Agrīni diagnosticēta disleksija ļauj uzlabot lasītprasmi (0)  13.09.2017

Ik gadus 8. septembrī tiek atzīmēta Starptautiskā rakstītpratības dienu (International Literacy Day). Runāt par analfabētismu Latvijā nav pamata, tomēr ap 2–5% iedzīvotāju ir disleksija – smadzeņu darbības un attīstības īpatnība, kas nosaka to, ka ir grūtības iemācīties raiti un bez piepūles lasīt un rakstīt.

... >>>
 Veselība: Kā pareizi tīrīt ausis? (0)  09.09.2017

Ausu tīrīšanai būtu jābūt daļai no ikviena cilvēka ikdienas higiēnas, taču nepareiza ausu tīrīšana var tām nodarīt vairāk slikta nekā laba. Tāpēc „BENU Aptieka” farmaceite Jūlija Kovaļova sniedz padomus par to, kā pareizi tīrīt ausis.

... >>>
 Veselība: SIRDS DIENA JĒKABPILĪ – IESPĒJA PARŪPĒTIES PAR SIRDS VESELĪBU! (0)  05.09.2017

Projektā ”Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” 9. septembrī plkst. 11.00 un plkst. 15.00 Jēkabpils iedzīvotājiem tiks piedāvāti Sirds dienas pasākumi, kuru laikā būs iespēja pārbaudīt sirds veselību, kā arī klātienē tikties ar kardiologu un uzzināt ieteikumus sirds veselības uzlabošanai.

... >>>
 Veselība: “Pamanīju, ka mamma runājot sākusi jocīgi šķobīt muti…” (0)  26.08.2017

“Pirms kāda laika ievēroju, ka manas draudzenes mamma runājot sākusi jocīgi šķobīt muti. Tā, it kā censtos vienu sejas pusi nekustināt. Kad sadūšojos pajautāt, kas noticis, draudzene tikai paraustīja plecus – kustinot labo sejas pusi, mammai esot neciešamas sāpes,” stāsta Ilva.

... >>>
 Veselība: Bērnam skolioze. Ko darīt? (0)  20.08.2017

Katru gadu arvien lielākam skaitam bērnu tiek konstatētas stājas problēmas. Dažas no tām ir pārmantotas, citas iegūtas dzīves laikā, taču tās visas var atstāt nelabvēlīgu ietekmi uz kopējo organisma stāvokli.

... >>>
 Veselība: Atvaļinājums ārzemēs. Cik izmaksā saslimšana dažādās valstīs (0)  19.08.2017

Pavadot atvaļinājumu ārzemēs, cilvēki bieži no ceļojuma pārved ne tikai patīkamas atmiņas, bet arī negaidīti plānāku naudas maku. Cilvēkiem visbiežāk sastopamais ceļojuma apdrošināšanas risks ir negaidītas veselības problēmas.

... >>>
 Veselība: Kam jābūt mūsdienīga atpūtnieka aptieciņā? (0)  18.08.2017

Mūzikas festivāls, brīvdabas koncerts, pilsētas svētki vai vienkārši izbraukums zaļumos ar ģimeni vai draugiem. Lai bezrūpīgo atpūtu nenomāktu neplānotas raizes, vēlams, lai pa rokai būtu maza aptieciņa ar pirmās nepieciešamības precēm.

... >>>
 Veselība: Sunim piesūkusies ērce – kāpēc to nevar ignorēt? (0)  18.08.2017

Nereti tiek uzskatīts, ka sunim piesūkusies ērce tāds sīkums vien ir un var pat pagaidīt, kamēr pati izkritīs. „Aizvien ļoti bieži izplatīts ir mīts, ka suni ērču kodums neietekmē. Taču tā nav!”

... >>>
 Veselība: Notiks lekcija par tēmu “Kā atpūtināt prātu un dzīvot pilnvērtīgi?” (0)  17.08.2017

Lai labāk varētu izprast, kas ir optimāla smadzeņu darbība, kādi ir tās indikatori un ko darīt, lai uzlabotu smadzeņu darbību, 19.augustā plkst.11:00 Jēkabpils Tautas namā notiks lekcija Jēkabpils iedzīvotājiem par tēmu “Kā atpūtināt prātu un dzīvot pilnvērtīgi?”.

... >>>
 Veselība: Sadzīvošana ar smagajām slimībām – neērtās aizkulises saistībā ar valsts kompensējamajiem medikamentiem (0)  14.08.2017

Latvijā ir daudz cilvēku, kuriem paralēli ikdienas rūpēm nākas sadzīvot ar smagām slimībām, kas tos pavadīs līdz pat mūža galam.

... >>>
 Veselība: Pētījums: kāpēc daži cilvēki zaudē svaru vieglāk nekā citi? (0)  03.08.2017

Individuāli pielāgots uzturs un fiziskas aktivitātes – atslēga labākai svara kontrolei

... >>>
 Veselība: Jau piektdien norisināsies diskusija par C hepatīta ārstēšanu un izplatības ierobežošanu (0)  27.07.2017

Piektdien, š.g. 28. jūlijā, visā pasaulē un Latvijā tiks atzīmēta Pasaules Hepatīta diena.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom