Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     26
             Vakar:      432
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā

Pie nekārtībām atkritumu konteineru laukumos ir vainojama iedzīvotāju nedisciplinētība >>>

Jēkabpils deviņstāvu mājās VUGD būtiskus pārkāpumus nav konstatējuši, uzsāktas māju pārbaudes novados >>>

“..mērķis nav mainīt vadību, bet sasniegt rezultātu...” >>>

Jēkabpilieši piedalās Starptautiskajā nūjošanas festivālā >>>

Aicina apceļot Latvijas pierobežu Viesītes novadā >>>

Sunim piesūkusies ērce – kāpēc to nevar ignorēt? >>>

 Valstī: Zemnieku saeima: Lauksaimnieki cer uz siltu un saulainu laiku augustā (0)  25.07.2017

Šogad Eiropas lauksaimnieki sastopās ar dabas anomālijām. Ja citvien ir neierasti karsts laiks, tad mums auksts un lietains. Kas šobrīd notiek dažādās lauksaimniecības nozarēs Latvijā un kāda gaidāma jaunā raža, komentē biedrības “Zemnieku saeima” vadība un biedri.

... >>>
 Valstī: Pārbūvēts tilts pār Mazo Juglu Suntažos; vairākiem tiltiem un caurtekām atjauno konstruktīvos elementus (0)  25.07.2017

SIA Viadukts būvē tiltu pār Mazo Juglu un veic Kurzemes tiltu atjaunošanas darbus.

... >>>
 Valstī: Autovadītāju ievērībai: valsts autoceļu tīklā aktīva būvdarbu sezona; šodien būs slēgtas dzelzceļa pārbrauktuves Ciemupē un Ogrē (0)  24.07.2017

Ceļu būvdarbi pašreiz notiek vairāk nekā 100 posmos dažādas nozīmes valsts autoceļos, tajā skaitā arī deviņu valsts galveno autoceļu 20 posmos.

... >>>
 Valstī: Maizes kvalitātes konkursa rezultātus paziņos izstādē “Riga Food 2017”! (0)  23.07.2017

23. un 24. augustā Jelgavā notiks “Maizes kvalitātes konkurss 2017”, kurā noteiks Latvijas augstākās kvalitātes maizes ražotājus. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti starptautiskās pārtikas izstādes “Riga Food 2017” atklāšanas dienā – 6. septembrī!

... >>>
 Valstī: Autovadītāju ievērībai: ceļu būvdarbi notiek vairāk nekā 100 posmos, daudzviet jārēķinās ar papildu laiku ceļā (0)  21.07.2017

Ceļu būvdarbi pašreiz notiek uz valsts autoceļiem vairāk nekā 100 posmos. Tai skaitā darbi notiek gandrīz uz visiem valsts galvenajiem ceļiem.

... >>>
 Valstī: Atcels strīdīgo normu par maternitātes, paternitātes, vecāku un slimības pabalstu aprēķināšanas kārtību (0)  21.07.2017

Labklājības ministrija rosina atcelt normu, kas paredz mainīt maternitātes, paternitātes, vecāku un slimības pabalsta aprēķināšanas kārtību.

... >>>
 Valstī: Plāno noteikt sociālās aprūpes līmeņus (0)  20.07.2017

No 2018. gada 1. janvāra pašvaldību sociālajiem dienestiem un pakalpojumu sniedzējiem būs jānosaka katram klientam, kas saņem, vai pieprasa sociālās aprūpes pakalpojumu, aprūpes līmenis un atbilstoši šim līmenim jāpiemeklē un jānodrošina piemērotākais sociālais pakalpojums.

... >>>
 Valstī: Konkursam „Sakoptākais mežs” pieteikts 21 meža īpašums no visas Latvijas (0)  20.07.2017

Noslēdzoties konkursa „Sakoptākais mežs” pieteikšanās posmam, konkursa organizatori saņēmuši 21 pieteikumu par sakoptiem meža īpašumiem visā Latvijā. Vislielākais pieteikumu skaits ir Kurzemes reģionā. Pieteikumi saņemti arī no Vidzemes un Latgales, savukārt no Zemgales nav saņemts neviens pieteikums. Žūrijas pārstāvji pašlaik strādā pie īpašumu izvērtēšanas.

... >>>
 Valstī: Audzis pieprasījums pēc sezonālajiem augļiem – persikiem, plūmēm un aprikozēm (0)  19.07.2017

Salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu, šovasar ir audzis pieprasījums pēc sezonālajiem augļiem – pieprasījums pēc persikiem „Maxima Latvija” veikalos palielinājies par 31%, pieprasījums pēc plūmēm audzis par 35%, savukārt pieprasījums pēc aprikozēm audzis par 63%.

... >>>
 Valstī: Autopārvadājumu nozare turpina attīstīties – šogad pieaudzis pārvadātāju un transportlīdzekļu skaits (0)  19.07.2017

2017. gada pirmajā pusgadā ir pieaudzis gan autopārvadājumu uzņēmumu skaits, gan arī transportlīdzekļu skaits, ar kuriem tiek veikti kravas pārvadājumi. Tāpat ir palielinājies pieprasījums pēc atļaujām veikt starptautiskosautopārvadājumus. Vislielākā interese Latvijas pārvadātājiem ir par Krievijas un Baltkrievijas autopārvadājumu tirgu.

... >>>
 Valstī: Apstiprināta ZPR Attīstības padome, ievēlēts jauns priekšsēdētājs (0)  19.07.2017

18. jūlijā notikušajā vietējo pašvaldību kopsapulcē apstiprināts jaunais Zemgales Plānošanas reģiona Attīstības padomes sastāvs, ko veido 22 reģionā ietilpstošo pašvaldību vadītāji. Par šīs padomes priekšsēdētāju ievēlēts Rundāles novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis.

... >>>
 Valstī: Aicina vecākus būt atbildīgiem izvēloties nometnes bērniem (0)  19.07.2017

Vasaras laikā, lai nodrošinātu bērniem saturīgu un lietderīgu brīvā laika pavadīšanu, kā arī bērnu uzraudzību, vecāki iesaista bērnus nometnēs. Vienlaikus Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija (VBTAI) atgādina, ka bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtību nosaka Ministru kabinetanoteikumi “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība”.

... >>>
 Valstī: No 2017. gada septembra stāsies spēkā atsevišķas jaunas ugunsdrošības prasības (0)  18.07.2017

No 2017. gada septembra stājas spēkā vairāki punkti no MK noteikumiem Nr.238 (“Ugunsdrošības noteikumi”), kas paredz būtiskas izmaiņas un atbildību saimnieciskas darbības un publiskos objektos. Šīs izmaiņas ir saistošas dažādu publisko objektu atbildīgajām personām, apsaimniekotājiem un juridiskajām personām, kuras veic saimniecisko darbību objektos.

... >>>
 Valstī: Pašnodarbinātajiem līdz 17. jūlijam jāveic valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (0)  13.07.2017

Valsts ieņēmumu dienests (turpmāk – VID) atgādina, ka fiziskām personām -  saimnieciskās darbības veicējiem, kuru ienākums no saimnieciskās darbības mēnesī ir vismaz 380 euro, - reizi ceturksnī jāveic valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (turpmāk – obligātās iemaksas) valsts budžetā.

... >>>
 Valstī: Pilnveido nodrošinājumu cilvēkiem ar zemām sociālās apdrošināšanas iemaksām (0)  11.07.2017

Otrdien, 11. jūlijā, Ministru kabineta sēdē apstiprināti Labklājības ministrijas izstrādātie grozījumi likumā “Par valsts sociālo apdrošināšanu”, kas paredz pilnveidot sociālās apdrošināšanas pakalpojumu personām ar zemām sociālās apdrošināšanas iemaksām.

... >>>
 Valstī: Atkārtoti pagarināta pieteikšanās konkursam par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu 10 maršrutu tīkla daļās (0)  11.07.2017

Atkārtoti tiek pagarināts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu 10 maršrutu tīkla daļās, līdz ar to pasažieru pārvadātāji savu piedāvājumu Autotransporta direkcijai varēs iesniegt līdz 2017. gada 14. augustam.

... >>>
 Valstī: Meklē Latvijas ekonomiskāko kravas automašīnas vadītāju (0)  01.07.2017

Pirmo reizi Latvijā norisināsies Renault Trucks ekonomiskas braukšanas sacensības “OptifuelChallenge 2017”, kurās noskaidros labākos kravas automobiļu vadītājus, kuri noteiktu distances posmu spēs veikt patērējot vismazāk degvielas. Sacensībās tiek aicināts pieteikties ikviens kravas automobiļa vadītājs neatkarīgi no tā, kāda modeļa transportlīdzekli vada ikdienā.

... >>>
 Valstī: No 1.jūlija lauksaimnieki var iegādāties dīzeļdegvielu, kam piemēro samazināto akcīzes nodokļa likmi (0)  01.07.2017

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka ir apkopota informācija par lauksaimnieku iesniegumiem dīzeļdegvielas, kam piemēro samazināto akcīzes nodokļa likmi, saņemšanai 2017./2018.saimnieciskajā gadā. Pieteikties dīzeļdegvielas saņemšanai varēja līdz šā gada 1.jūnijam. Kopumā ir saņemti 17 636 iesniegumi.

... >>>
 Valstī: Līdz Latvijas valsts simtgadei aicina saskaitīt Latvijas dižkokus (0)  01.07.2017

Latvijā jau šobrīd ir saskaitīti vairāk nekā 8000 dižkoki, taču speciālisti lēš, ka tā ir vien ceturtā daļa no visiem Latvijas dižkokiem.

... >>>
 Valstī: VUGD pastiprināti pārbaudīs daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas (0)  30.06.2017

Sakarā ar šā gada jūnijā Londonā notikušo ugunsgrēku daudzstāvu daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā, kā arī ņemot vērā to, ka Latvijā liela daļa ugunsgrēku izceļas tieši daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) izlases kārtībā organizēs ugunsdrošības pārbaudes dzīvojamās mājās.

... >>>
 Valstī: Esi viens no mums - stājies Zemessardzē! (0)  30.06.2017

Tuvojoties Latvijas armijas 98.dzimšanas dienai, ko atzīmēsim 10.jūlijā, Aizsardzības ministrija aicina – esi viens no mums, stājies Zemessardzē un dod ieguldījumu Latvijas drošībā.

... >>>
 Valstī: Daudzbērnu ģimenes saņems atlaidi braucieniem (0)  28.06.2017

No 2017. gada 1. jūlija daudzbērnu ģimenes varēs braukt reģionālo maršrutu autobusos un vilcienos, saņemot atlaidi 25% apmērā no biļetes cenas.

... >>>
 Valstī: 27. jūnijs – nedzirdīgi neredzīgo diena (0)  27.06.2017

Nedzirdīgi neredzīgo diena ir veltīta cilvēkiem, kuri vienlaikus ir neredzīgi un nedzirdīgi. Šī diena tiek dēvēta arī par Helēnas Kelleres dienu. Šo dienu par atzīmējamu noteica Amerikas Savienoto Valstu prezidents Džimijs Kārters 1980.gadā, kuru atzīmē arī starptautiskās organizācijas, kas darbojas šo cilvēku interešu aizstāvības jomā.

... >>>
 Valstī: Grozīti MK noteikumi par trūcīgā statusa noteikšanu (0)  20.06.2017

Lai mazinātu atšķirības pašvaldību starpā un pilnveidotu nepieciešamo sociālo atbalstu, noteikti precīzāki kritēriji trūcīgā statusa piešķiršanai attiecībā uz kustamo un nekustamo īpašumu, kas var piederēt trūcīgai personai.

... >>>
 Valstī: Visā Latvijā ir sākusies dabas skaitīšana (0)  20.06.2017

Šodien, 20.jūnijā, ar svinīgu pasākumu Latgales reģionā atklāta dabas skaitīšana - Eiropas Savienības nozīmes īpaši aizsargājamo biotopu jeb dzīvotņu izplatības un kvalitātes apzināšana. Dabas skaitīšana ilgs līdz 2019.gada nogalei, un šajā laikā Dabas aizsardzības pārvaldes uzdevumā eksperti veiks aizsargājamo biotopu pārbaudi gan valsts, gan privātajās zemēs.

... >>>
 Valstī: Līgo svētkos un Jāņu dienā gaidāmas izmaiņas ap 500 reģionālo maršrutu; iedzīvotāji aicināti plānot savu braucienu savlaicīgi (0)  19.06.2017

Sakarā ar Līgo svētkiem un Jāņu dienu laika posmā no 2017. gada 22. līdz 25. jūnijam gaidāmas izmaiņas aptuveni 500 reģionālo autobusu maršrutu. Daļā maršrutu tiks atklāti papildu reisi vai, tieši otrādi, samazināts reisu skaits.

... >>>
 Valstī: Pagarināts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu 10 reģionālo maršrutu tīkla daļās (0)  19.06.2017

Ir pagarināts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu 333 reģionālajos maršrutos, kas ietilpst 10 maršrutu tīkla daļās.

... >>>
 Valstī: Pabeigts bedru remonts uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem asfaltētajiem autoceļiem (0)  05.06.2017

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ir pabeidzis bedru masveida remontu uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem asfaltētajiem autoceļiem jeb uz tiem autoceļiem, kuriem ir noteikta augstākā – A uzturēšanas klase. Bedres saremontētas 90 tūkstošu kvadrātmetru platībā.

... >>>
 Valstī: Policija reģistrējusi jau deviņus iespējamus vēlēšanu pārkāpumus (0)  03.06.2017

Valsts policija šodien reģistrējusi jau deviņus notikumus, kas saistīti ar iespējamiem vēlēšanu pārkāpumiem. Lielākā daļa no tiem bijuši saistīti ar laikus nenovāktu partiju plakātu aģitāciju, bukletiem.

... >>>
 Valstī: DP sākusi divus kriminālprocesus par balsu pirkšanu pašvaldību vēlēšanās (0)  02.06.2017

Drošības policijas (DP) sākusi divus kriminālprocesus par apzinātu kavēšanu personai brīvi realizēt tiesības vēlēt deputātus, aģentūru LETA informēja DP. Kriminālprocesi ir uzsākti par iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar 3.jūnija pilsētas domes un novada domes vēlēšanām.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom