Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     479
             Vakar:      580
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Valstī: Lauksaimnieki saņems lielākus avansa maksājumus (0)  09.10.2018

Zemkopības ministrija šovasar vairākkārt vērsās Eiropas Komisijā ar priekšlikumu Latvijas lauksaimniekiem atļaut izmaksāt vienotā platību maksājuma avansa izmaksu lielākā apmērā, nekā paredz regula.

... >>>
 Valstī: Atzīmējot Latvijas valsts simtgadi, top filma “9 pilsētas – viena iela” (0)  09.10.2018

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) atbilstoši Kultūras ministrijas izstrādātajam Latvijas valsts simtgades svinību pasākumu plānam 2017. – 2021.gadam sadarbībā ar Latvijas Lielo pilsētu asociāciju (LLPA) īsteno iniciatīvu “Brīvības ielu stāsts 9 republikas pilsētās” ar vēstījumu “No Brīvības līdz brīvībai”.

... >>>
 Valstī: Plāno samazināt lauksaimniecības izraisītā piesārņojuma negatīvo ietekmi uz vidi (0)  09.10.2018

Otrdien, 9. oktobrī, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotās izmaiņas noteikumos par ūdens un augsnes aizsardzību no lauksaimnieciskās darbības izraisīta piesārņojuma ar nitrātiem. Izmaiņas noteikumos sagatavotas, lai samazinātu lauksaimniecības izraisītā ūdens, augsnes un gaisa piesārņojuma negatīvo ietekmi uz cilvēku veselību un vidi.

... >>>
 Valstī: Valdība apstiprina izmaiņas Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras cenrādī (0)  09.10.2018

Valdība otrdien, 9. oktobrī, apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavotās izmaiņas Valsts tehniskās uzraudzības aģentūras maksas pakalpojumu cenrādī.

... >>>
 Valstī: Sagaidāma arvien lielāka sociālās uzņēmējdarbības nozares attīstība (0)  27.09.2018

Labklājības ministrijas organizētā Sociālās uzņēmējdarbības konference, kas norisinājās 26. septembrī Rīgā, pulcēja vairāk nekā 100 dalībniekus − nozares ekspertus, sociālos uzņēmējus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus un šīs jomas interesentus.

... >>>
 Valstī: Turpinās valsts nozīmes ūdensnoteku atjaunošana Latvijas – Krievijas robežjoslā (0)  25.09.2018

Saistībā ar Valsts robežsardzes plānotajiem Latvijas Republikas robežas izbūves darbiem gar robežu ar Krievijas Federāciju, kā arī saņemtajām zemes īpašnieku sūdzībām par atsevišķu valsts robežupju neapmierinošo tehnisko stāvokli, VSAI “Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi” valsts robežjoslā īsteno sešu valsts nozīmes ūdensnoteku atjaunošanas projektus ar kopējo atjaunojamo posmu garumu 76 km.

... >>>
 Valstī: Greiderēšana uz grants autoceļiem veikta vairāk nekā 73 760 km apjomā (0)  18.09.2018

Šogad, VAS Latvijas autoceļu uzturētājs, lai uzlabotu braukšanas apstākļus, grants autoceļiem veikta greiderēšana vairāk nekā 73 760 km apjomā un greiderējamā kārta atjaunota 7 670 kubikmetru apjomā.

... >>>
 Valstī: Visi cūku sugas dzīvnieki un novietnes ir jāreģistrē LDC (0)  18.09.2018

Tā kā Latviju skāris Āfrikas cūku mēris (ĀCM) un valstī ir noteikti biodrošības pasākumi, Zemkopības ministrija atgādina, ka saskaņā ar normatīvajiem aktiem* visiem cūku īpašniekiem un turētājiem - arī tad, ja saimniecībā tiek turēta tikai viena cūka - ir jāreģistrē Lauksaimniecības datu centrā (LDC) gan ganāmpulks, gan novietne, un jāsniedz informācija par cūku pārvietošanu.

... >>>
 Valstī: Nākošgad sāksies pilotprojekts par atbalstu zobu protezēšanā senioriem (0)  05.09.2018

Labklājības ministrijas (LM) rosināts, no 2019. gada 1. janvāra visu gadu tiks īstenots izmēģinājuma projekts par atbalstu zobu protezēšanasjautājumos senioriem. Projekta realizācijā piedalīsies Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūts un Zobārstniecības fakultātes studenti.

... >>>
 Valstī: Iedzīvotāji var veikt veselības apdrošināšanas iemaksas no 1. septembra (0)  05.09.2018

Nacionālajā veselības dienestā (NVD) norisinājās preses konference, kurā veselības ministre Anda Čakša un NVD direktore Inga Milaševiča informēja par valsts veselības apdrošināšanas aktualitātēm un apdrošināšanas iemaksu veikšanas iespējām jau no šī gada 1. septembra.

... >>>
 Valstī: Izveidota Audžuģimeņu informācijas sistēma (0)  04.09.2018

Ir izveidota informācijas sistēma, kurā tiks vienkopus ievadīta informācija par audžuģimenēm un specializētajām audžuģimenēm, un tajās ievietotajiem ārpusģimenes aprūpē esošajiem bērniem.

... >>>
 Valstī: Daudzbērnu ģimenes, braucot sabiedriskajā transportā, saņems vēl lielākas atlaid (0)  31.08.2018

14. augustā valdība lēma, ka no 2018. gada 1. septembra skolēni un studenti, kuri ir daudzbērnu ģimenes locekļi, varēs saņemt atlaidi 90% apmērā no vienas biļetes cenas par braucienu reģionālā maršruta autobusā vai vilcienā. Savukārt pārējie daudzbērnu ģimenes locekļi varēs saņemt atlaidi 50% apmērā no vienas biļetes cenas vai 40% apmērā no abonementa biļetes cenas.

... >>>
 Valstī: Makšķernieki: jomas sakārtošanā vēl daudz darāmā (0)  30.08.2018

Iekšējos ūdeņos būtu jāaizliedz zveja ar tīkliem, bet, lai nodrošinātu zivju atražošanu un teritorijas uzturēšanu, populārākajās valsts ūdenstilpēs jāievieš licencētā zveja. Šie ir tikai daži no ieteikumiem, kuri pausti šovasar veiktajā makšķernieku aptaujā, ko pēc Zemkopības ministrijas ierosinājuma veica Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs (LLKC).

... >>>
 Valstī: Traktortehnikas vadītāja apliecības sāks mainīt 1. septembrī (0)  29.08.2018

Valdība otrdien, 28. augustā, apstiprināja Zemkopības ministrijas sagatavoto traktortehnikas vadītāja tiesību iegūšanas un atjaunošanas, kā arī traktortehnikas vadītāja apliecības izsniegšanas, apmaiņas, atjaunošanas un iznīcināšanas kārtību.

... >>>
 Valstī: Uzlabos drošību ceļu satiksmē mācību braucienu laikā ar traktortehniku (0)  29.08.2018

Otrdien, 28. augustā, valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas (ZM) sagatavotās izmaiņas Ceļu satiksmes noteikumos. Izmaiņas noteikumos sagatavotas, lai uzlabotu drošību ceļu satiksmē mācību braucienu laikā ar traktortehniku.

... >>>
 Valstī: Internātskolu pedagogiem pabalstos varēs izmaksāt 225 tūkstošus eiro (0)  29.08.2018

Ministru kabinets otrdien, 2018.gada 28.augustā, lēma atlaišanas pabalstos pedagogiem pašvaldību dibināto internātskolu reorganizācijas un slēgšanas gadījumā izmaksāt kopumā 225 751 eiro.

... >>>
 Valstī: Politiski represētie un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki saņems 100 eiro atbalstu (0)  29.08.2018

Politiski represētās personas un nacionālās pretošanās kustības dalībnieki par godu Latvijas valsts 100. gadadienai saņems vienreizēju 100 eiro lielu atbalstu. Tas tiek piešķirts, ņemot vērā šo personu likteni, no kuriem lielākā daļa cietusi no komunistiskā režīma, turklāt ar katru gadu šīs kategorijas iedzīvotāju skaits samazinās, daudziem pasliktinās veselība.

... >>>
 Valstī: Aizsargājamās dabas teritorijās medīt ūdensputnus ar svina munīciju nav atļauts (0)  28.08.2018

Lai novērstu vides piesārņošanu, medījamo putnu un citu barības ķēdes posmu saindēšanos ar svinu, īpaši aizsargājamās dabas teritorijās Latvijā ir noteikts aizliegums pīļu medībās izmantot svinu saturošu munīciju. Dabas aizsardzības pārvaldes (turpmāk - Pārvaldes) inspektori visu ūdensputnu medību sezonu organizēs reidus, pievēršot šī nosacījuma ievērošanai pastiprinātu uzmanību.

... >>>
 Valstī: Pabeigti būvdarbi vairākos reģionālo autoceļu posmos (0)  24.08.2018

Pabeigti būvdarbi uz autoceļa Aizkraukle–Jēkabpils (P76) posmā no pārvada pār dzelzceļa pārbrauktuvi dzelzceļa līnijā Jelgava–Krustpils līdz Salai (33,45.-38,43. km).

... >>>
 Valstī: Aizsardzības nozares vadība Jēkabpilī apmeklē Valsts policijas organizētās mācības “Nemieri 2018" (0)  24.08.2018

24.augustā aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš Jēkabpilī apmeklē Nacionālo bruņoto spēku mācību “Namejs 2018” ietvaros Valsts policijas organizētās mācības “Nemieri 2018”.

... >>>
 Valstī: Pabeigti ceļa būvdarbi starp Rēzekni un Ludzu (0)  23.08.2018

Pabeigti būvdarbi uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova A12) posmā no dzelzceļa pārbrauktuves pusceļā starp Rēzekni un Ludzu līdz dzelzceļa pārbrauktuvei Ludzā (114,34.-125,14. km). Šajā posmā vairs nav ātruma ierobežojumu dēļ ceļa darbiem.

... >>>
 Valstī: Sargāsim savu tehniku no garnadžiem! (0)  22.08.2018

Zemkopības ministrija aicina zemniekus un sabiedrību būt modriem, uzmanot savus traktorus un piekabināmo lauksaimniecības tehniku, kā arī nepalikt vienaldzīgiem, redzot, ja kaut kas aizdomīgs notiek kaimiņa sētā.

... >>>
 Valstī: Stājušies spēkā noteikumi par remigrantu pieejamo finansējuma apmēru (0)  21.08.2018

2018. gada 15. augustā stājušies spēkā Ministru kabineta noteikumi par “Remigrācijas atbalsta pasākuma īstenošanas, novērtēšanas un finansēšanas kārtība”, kas nosaka kārtību, kādā īsteno, novērtē un finansē valsts reģionālās attīstības atbalsta pasākumu – remigrācijas atbalstu.

... >>>
 Valstī: Uz Vidzemes šosejas pirms Bērzkroga sākas būvdarbi (0)  21.08.2018

Sākusies ceļa segas pārbūve Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam (88,10.-95,20. km) Cēsu un Priekuļu novados. Šonedēļ notiek būvlaukuma sagatavošanas darbi un būvdarbu posmā ir ātruma ierobežojums 70 km/h, bet jau drīzumā tiks ieviesti ar luksoforiem regulēti posmi.

... >>>
 Valstī: Pabeigti ceļa būvdarbi posmā starp Varakļāniem un Viļāniem (0)  21.08.2018

Pabeigti būvdarbi uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova) (A12) posmā no pagrieziena uz Madonu pie Varakļāniem līdz Viļāniem (54,60.-72,78. km).

... >>>
 Valstī: „Rīgas Dzirnavnieks” uzsāk programmu rudzu audzēšanas atbalstam (0)  14.08.2018

Lai sekmētu lauksaimnieku interesi audzēt rudzus un uzlabotu graudu kvalitāti, viens no lielākajiem graudaugu pārstrādātājiem Latvijā AS „Rīgas Dzirnavnieks” uzsāk Rudzu audzēšanas programmu, kuras ietvaros, kopīgi strādājot ar lauksaimniekiem, plānots audzēt augstas kvalitātes rudzi.

... >>>
 Valstī: Valdība atbalsta ieceri ziedot pārtikas produktus pēc minimālā derīguma termiņa beigām (0)  26.07.2018

Valdība otrdien, 24. jūlijā, pieņēma Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus Pārtikas aprites uzraudzības likumā.

... >>>
 Valstī: Google Street View automašīna atkal viesojas Latvijā (0)  26.07.2018

Šovasar Google Street View automašīna atkal ceļo pa Latviju, lai atjauninātu vietējos datus Google Maps kartē. Šoreiz Street View automašīna īpašu uzmanību pievērsīs informācijas atjaunināšanai par starppilsētu ceļiem.

... >>>
 Valstī: Apbalvoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki (0)  12.07.2018

Lai teiktu paldies par profesionalitāti un pašaizliedzību, īstenojot dienesta misiju “glābt un saglabāt cilvēku dzīvības”, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) 2.jūlijā svinīgā ceremonijā Rīgā apbalvoja savus darbiniekus no visas Latvijas – gan brigāžu mediķus, dispečerus un operatīvo transportlīdzekļu vadītājus, gan dienesta mācību spēkus, gan tehniskos darbiniekus.

... >>>
 Valstī: Tiek plānotas izmaiņas Darba aizsardzības likumā (0)  06.07.2018

Pēdējos gados aizvien biežāk darba devēji un nodarbinātie vienojas par darba veikšanu attālināti – ārpus uzņēmuma telpām, izmantojot informācijas un komunikāciju tehnoloģijas. Paredzot darba aizsardzības pasākumus uzņēmumā, ir jāņem vērā darbi, kas tiek veikti attālināti, un nodarbinātie, kuri šādu darbuveic.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom