Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     61
             Vakar:      824
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Valstī: Grozīti MK noteikumi par trūcīgā statusa noteikšanu (0)  20.06.2017

Lai mazinātu atšķirības pašvaldību starpā un pilnveidotu nepieciešamo sociālo atbalstu, noteikti precīzāki kritēriji trūcīgā statusa piešķiršanai attiecībā uz kustamo un nekustamo īpašumu, kas var piederēt trūcīgai personai.

... >>>
 Valstī: Visā Latvijā ir sākusies dabas skaitīšana (0)  20.06.2017

Šodien, 20.jūnijā, ar svinīgu pasākumu Latgales reģionā atklāta dabas skaitīšana - Eiropas Savienības nozīmes īpaši aizsargājamo biotopu jeb dzīvotņu izplatības un kvalitātes apzināšana. Dabas skaitīšana ilgs līdz 2019.gada nogalei, un šajā laikā Dabas aizsardzības pārvaldes uzdevumā eksperti veiks aizsargājamo biotopu pārbaudi gan valsts, gan privātajās zemēs.

... >>>
 Valstī: Līgo svētkos un Jāņu dienā gaidāmas izmaiņas ap 500 reģionālo maršrutu; iedzīvotāji aicināti plānot savu braucienu savlaicīgi (0)  19.06.2017

Sakarā ar Līgo svētkiem un Jāņu dienu laika posmā no 2017. gada 22. līdz 25. jūnijam gaidāmas izmaiņas aptuveni 500 reģionālo autobusu maršrutu. Daļā maršrutu tiks atklāti papildu reisi vai, tieši otrādi, samazināts reisu skaits.

... >>>
 Valstī: Pagarināts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu 10 reģionālo maršrutu tīkla daļās (0)  19.06.2017

Ir pagarināts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu 333 reģionālajos maršrutos, kas ietilpst 10 maršrutu tīkla daļās.

... >>>
 Valstī: Pabeigts bedru remonts uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem asfaltētajiem autoceļiem (0)  05.06.2017

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ir pabeidzis bedru masveida remontu uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem asfaltētajiem autoceļiem jeb uz tiem autoceļiem, kuriem ir noteikta augstākā – A uzturēšanas klase. Bedres saremontētas 90 tūkstošu kvadrātmetru platībā.

... >>>
 Valstī: Policija reģistrējusi jau deviņus iespējamus vēlēšanu pārkāpumus (0)  03.06.2017

Valsts policija šodien reģistrējusi jau deviņus notikumus, kas saistīti ar iespējamiem vēlēšanu pārkāpumiem. Lielākā daļa no tiem bijuši saistīti ar laikus nenovāktu partiju plakātu aģitāciju, bukletiem.

... >>>
 Valstī: DP sākusi divus kriminālprocesus par balsu pirkšanu pašvaldību vēlēšanās (0)  02.06.2017

Drošības policijas (DP) sākusi divus kriminālprocesus par apzinātu kavēšanu personai brīvi realizēt tiesības vēlēt deputātus, aģentūru LETA informēja DP. Kriminālprocesi ir uzsākti par iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem saistībā ar 3.jūnija pilsētas domes un novada domes vēlēšanām.

... >>>
 Valstī: 69% zemgaliešu plāno piedalīties pašvaldību vēlēšanās (0)  01.06.2017

Jau pēc divām dienām – 3. jūnijā gaidāmas pašvaldību vēlēšanas, kurās plāno piedalīties gandrīz trīs ceturtdaļas (74%) iedzīvotāju visā Latvijā, liecina jaunākais “BalticInternationalBank Latvijas barometrs”. Aktīvākie ir rīdzinieki: 80% galvaspilsētas iedzīvotāju šogad ir iecerējuši piedalīties vēlēšanās. Taču salīdzinoši daudz balsotāju solās būt arī visos reģionos - Vidzemē (74%), Latgalē (71%), Kurzemē (70%) un Zemgalē (69%).

... >>>
 Valstī: Deinstitucionalizācijas projektā varēs iesaistīties arī nevalstiskās organizācijas (0)  26.05.2017

Piektdien, 26. maijā, Labklājības ministrijas konsultatīvā Sociālo pakalpojumu attīstības sēdē tika vērtēta sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu (deinstitucionalizācijas) projekta ieviešana un aktualitātes.

... >>>
 Valstī: Reirs: tehnisko palīglīdzekļu pakalpojuma reformas centrā ir cilvēks un viņam nepieciešamais (0)  26.05.2017

Trešdien, 24. maijā, Labklājības ministrijā (LM) tika prezentēta tehnisko palīglīdzekļu pakalpojuma reformas ideja. No 2019. gada nepieciešami tehniskie palīglīdzekļi tiks piedāvāti tiešā izvēles sistēmā, integrējot darbspējas vērtēšanu, padarot efektīvāku administrēšanu, nodrošinot pakalpojumu un tā sniegšanu atbilstoši klientu labākajām interesēm.

... >>>
 Valstī: ZPR sāk jaunu projektu uzņēmējdarbības atbalstam (0)  26.05.2017

Lai veicinātu uzņēmējdarbības attīstību, nodrošinātu atbalsta sistēmu un veicinātu biznesa ideju dzīvotspēju, koncentrējoties uz biznesa uzsākšanu un pašnodarbinātību, ZPR sācis īstenot jaunu Latvijas-Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projektu.

... >>>
 Valstī: LAU veiks dubultās virsmas apstrādi grants ceļiem 60 km garumā (0)  24.05.2017

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” šogad plāno veikt dubultās virsmas apstrādi uz grants ceļiemInčukalnā, Ilūkstē, Madonā, pie Pļaviņām, kā arī uz ceļa Baltezers – Āņi un Ogresgals – Lielvārde kopumā 60 kilometru garumā. Pirmo dubulto virsmu tuvāko nedēļu laikā paredzēts uzklāt uz valsts reģionālā autoceļa P41 Alūksne – Liepna.

... >>>
 Valstī: LAD sāk izmaksāt valsts ārkārtas pielāgošanas atbalstu piena ražotājiem (0)  24.05.2017

LAD 24.maijā sāk izmaksāt valsts ārkārtas pielāgošanas atbalstu piena ražotājiem kopumā 7 miljonu eiro apmērā. Lauksaimnieki maksājumus saņems tuvāko dienu laikā.

... >>>
 Valstī: Izsludināts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu 10 reģionālo maršrutu tīkla daļās (0)  16.05.2017

Ir izsludināts konkurss par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu 333 reģionālajos maršrutos, kas ietilpst 10 maršrutu tīkla daļās. Pretendenti savu piedāvājumu par regulāro pasažieru pārvadājumu veikšanu ar autobusiem lotē Alūksne, Daugavpils, Gulbene, Jēkabpils, Limbaži, Ludza, Madona, Preiļi, Rēzekne un Ziemeļkurzeme Autotransporta direkcijai varēs iesniegt līdz 2017.gada 19.jūnijam.

... >>>
 Valstī: Uzsākts bedru remonts uz asfalta seguma autoceļiem (0)  16.05.2017

Ņemot vērā mainīgos laikapstākļus un pēdējo nedēļu laikā novērotās temperatūras svārstības, šogad atšķirībā no citiem gadiem bedru remonts uz asfalta seguma autoceļiem uzsākts pakāpeniski, nevis vienlaicīgi visā valsts teritorijā.

... >>>
 Valstī: Šonakt Lilastes ezera kanālā vandāļi izpostījuši zvejas rīkus, kas tika izlikti zinātniskās zvejas nolūkos zušu pētniecībai (0)  15.05.2017

Naktī no 14. uz 15. maiju, tika neglābjami bojāts uzņēmuma “Zītars” zvejas rīks, kas tika izvietots Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR Zivju resursu pētniecības departamentamonitoringa programmas ietvaros.

... >>>
 Valstī: Noskaidroti projekti, kuri saņems finansējumu Latvijas sakrālā mantojuma saglabāšanai (0)  11.05.2017

“Latvijas sakrālais mantojums” finansējums piešķirts arī Dignājas evaņģēliski luteriskās baznīcas lustras restaurācijai.

... >>>
 Valstī: Palmu mājā pirmo reizi uzziedējis pūķkoks Dracaena draco (0)  11.05.2017

Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Rīgā apmēram 50 gadu vecumā pirmo reizi uzziedējis pūķkoks Dracaena draco.

... >>>
 Valstī: Turpinās pieteikšanās platību maksājumiem – pieteikumi jāiesniedz līdz 22.maijam! (0)  11.05.2017

Šā gada aprīļa un maijā mēnesī aktīvi norit pieteikšanās platību maksājumiem. Lauksaimnieki atbalsta maksājumiem bez samazinājuma sankcijas var pieteikties līdz šā gada 22.maijam, iesniedzot Vienoto iesniegumu LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS). Pēdējā diena, kad atbalsta maksājumiem varēs pieteikties ar kavējuma sankciju, ir 15.jūnijs.

... >>>
 Valstī: Nosacījumi piensaimniekiem pielāgošanas atbalsta saņemšanai (0)  09.05.2017

Zemkopības ministrija (ZM) informē, ka valdība maija sākumā atbalstīja ZM sagatavotos grozījumus noteikumos par Eiropas Savienības (ES) ārkārtas pielāgošanas atbalsta piešķiršanas kārtību piena ražotājiem.

... >>>
 Valstī: Lielās Talkas laikā savāktas vairāk nekā 2099 tonnas atkritumu (0)  09.05.2017

Šogad pēc Lielās Talkas, kas norisinājās 22.aprīlī, no oficiālajām talkasvietām izvestas vairāk nekā 2099 tonnas atkritumu, liecina Latvijas Atkritumu saimniecības uzņēmumu asociācijas dati. Savākto atkritumu apjoms bijis lielāks nekā iepriekšējos gadus, taču arī talkas vietu un talkotāju skaits bijis lielāks nekā pērn, tādēļ kopējie aprēķini liecina, ka atkritumu daudzums uz vienu talkas vietu ir samazinājies.

... >>>
 Valstī: Dubultu, Jelgavas un Krustpils dzelzceļa stacijās vairs nevarēs iegādāties starptautisko maršrutu biļetes (0)  08.05.2017

No pirmdienas, 8.maija, Dubultu, Jelgavas un Krustpils dzelzceļa staciju biļešu kasēs vairs nevar iegādāties biļetes braucieniem starptautiskajos pasažieru vilcienos.

... >>>
 Valstī: Ozolu stādīšana ap Latvijas robežu atklās simtgadi un apliecinās mūsu vienotību (0)  03.05.2017

Simtgades ozolus stādīs arī Aknīstē un Viesītē

... >>>
 Valstī: 1.maijā sācies meža ugunsnedrošais laikposms (0)  02.05.2017

Valsts meža dienests ar 2017. gada 1. maiju nosaka meža ugunsnedrošā laikposma sākumu visā valsts teritorijā.* Meža īpašniekiem un tiesiskajiem valdītājiem līdz ar ugunsnedrošā laikposma iestāšanos ir jānodrošina ugunsdrošības noteikumu prasību ievērošana mežā.

... >>>
 Valstī: Valsts svētku brīvdienās būs izmaiņas ap 600 reģionālo maršrutu (0)  29.04.2017

Sakarā ar gaidāmajiem valsts svētkiem laika periodā no 2017. gada 30. aprīļa līdz 7. maijam, kā arī 12. un 13. maijā plānotas izmaiņas kopumā vairāk nekā 600 reģionālo maršrutu.

... >>>
 Valstī: Apbalvoti konkursa „Gada preču zīme 2016” uzvarētāji (0)  27.04.2017

26. aprīlī, Pasaules intelektuālā īpašuma dienā, Attīstības finanšu institūcijas ALTUM zālē, tika sumināti pērnā gada labāko preču zīmju īpašnieki. Svinīga laureātu apbalvošanas ceremonija notika divās nominācijās „Gada preču zīme Latvijai” un „Gada preču zīme pasaulei”.

... >>>
 Valstī: Piedalies “Lielās Loku buntes izaicinājumā” un dodies Lielajā Talkā! (0)  19.04.2017

Šodien Gelitiņi EKO siltumnīcās tika oficiāli “ietalkota” Lielā Talka, kas jau desmito reizi norisināsies šo sestdien, 22.aprīlī. Taču gatavojoties aktīvai talkošanai, ikviens tiek aicināts iesaistīties zibakcijā “Lielās Loku buntes izaicinājumā” un apēst zaļu lociņu bunti par godu zaļai Latvijai.

... >>>
 Valstī: Lieldienu brīvdienās gaidāmas izmaiņas ap 600 reģionālo autobusu maršrutu (0)  13.04.2017

Lieldienu brīvdienās, laika posmā no 2017. gada 14. līdz 17. aprīlim, gaidāmas izmaiņas vairāk nekā 600  reģionālo vietējo un starppilsētu maršrutu, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 24 pasažieru pārvadātāji.

... >>>
 Valstī: Latvijas simt gadu jubilejai tiks kalta monēta pēc Elizabetes Kanderes zīmējuma (0)  08.04.2017

31.martā svinīgā pasākumā Latvijas Bankā tika prezentēts Grobiņas novadā dzīvojošās desmit gadu vecās Elizabetes Kanderes darbs. Zīmējums pārtaps Latvijai veltītā kolekcijas monētā, kura tiks izlaista 2018. gadā, kad Latvijas Republika svinēs savu 100 gadu jubileju. Darbā attēlota smaidoša saulīte un uzraksts "Saules mūžu Latvijai!".

... >>>
 Valstī: Reirs: “Padarīt senioru dzīvi labāku, nevis atraidīt” (0)  07.04.2017

Piektdien, 7. aprīlī, labklājības ministrs Jānis Reirs piedalījās Zemgales reģiona pensionāru organizāciju apvienības sanāksmē.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom