Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     294
             Vakar:      485
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā

Pensionāri izvirza prasības Saeimai un valdībai un vāc parakstus atbalstam >>>

No augusta Jēkabpilī samazina ātrās palīdzības brigāžu skaitu naktī >>>

Basketbola klubs "Jēkabpils" tuvāko sezonu laikā negrasās spēlēt Latvijas augstākajā līgā >>>

Atgādina par ugunsdrošību mājoklī un dāvina dūmu detektorus daudzbērnu un nepilnām ģimenēm Jēkabpilī >>>

“Lūšu ķepas” iegūst godalgotas vietas vairākās suņu sporta sacensībās >>>

Kāds laiks gaidāms jūlijā? >>>

 Valstī: „Rīgas Dzirnavnieks” uzsāk programmu rudzu audzēšanas atbalstam (0)  14.08.2018

Lai sekmētu lauksaimnieku interesi audzēt rudzus un uzlabotu graudu kvalitāti, viens no lielākajiem graudaugu pārstrādātājiem Latvijā AS „Rīgas Dzirnavnieks” uzsāk Rudzu audzēšanas programmu, kuras ietvaros, kopīgi strādājot ar lauksaimniekiem, plānots audzēt augstas kvalitātes rudzi.

... >>>
 Valstī: Valdība atbalsta ieceri ziedot pārtikas produktus pēc minimālā derīguma termiņa beigām (0)  26.07.2018

Valdība otrdien, 24. jūlijā, pieņēma Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus Pārtikas aprites uzraudzības likumā.

... >>>
 Valstī: Google Street View automašīna atkal viesojas Latvijā (0)  26.07.2018

Šovasar Google Street View automašīna atkal ceļo pa Latviju, lai atjauninātu vietējos datus Google Maps kartē. Šoreiz Street View automašīna īpašu uzmanību pievērsīs informācijas atjaunināšanai par starppilsētu ceļiem.

... >>>
 Valstī: Apbalvoti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki (0)  12.07.2018

Lai teiktu paldies par profesionalitāti un pašaizliedzību, īstenojot dienesta misiju “glābt un saglabāt cilvēku dzīvības”, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) 2.jūlijā svinīgā ceremonijā Rīgā apbalvoja savus darbiniekus no visas Latvijas – gan brigāžu mediķus, dispečerus un operatīvo transportlīdzekļu vadītājus, gan dienesta mācību spēkus, gan tehniskos darbiniekus.

... >>>
 Valstī: Tiek plānotas izmaiņas Darba aizsardzības likumā (0)  06.07.2018

Pēdējos gados aizvien biežāk darba devēji un nodarbinātie vienojas par darba veikšanu attālināti – ārpus uzņēmuma telpām, izmantojot informācijas un komunikāciju tehnoloģijas. Paredzot darba aizsardzības pasākumus uzņēmumā, ir jāņem vērā darbi, kas tiek veikti attālināti, un nodarbinātie, kuri šādu darbuveic.

... >>>
 Valstī: Autovadītāju ievērībai: visā valsts ceļu tīklā turpinās remontdarbi (0)  06.07.2018

svētdien un pirmdien sakarā ar Dziesmu un deju svētkiem Pierīgā iespējama intensīvāka satiksmes

... >>>
 Valstī: Pabeigts bedru masveida remonts uz valsts autoceļiem ar vislielāko satiksmes intensitāti (0)  01.06.2018

VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ir pabeidzis bedru masveida remontu uz valsts galvenajiem un svarīgākajiem reģionālajiem asfaltētajiem autoceļiem jeb uz tiem autoceļiem, kuriem ir noteikta augstākā - A uzturēšanas klase. Bedru masveida remonts turpinās uz B uzturēšanas klases autoceļiem, darbs jāveic līdz 15.jūnijam, uz C un D uzturēšanas klases autoceļiem līdz 1.jūlijam. Bedres, kuras rodas no jauna, tiek remontētas visa gada garumā.

... >>>
 Valstī: Bedru remontu tehnoloģija tiek izvēlēta atbilstoši ceļu segumam (0)  30.05.2018

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” uz asfaltētajiem valsts autoceļiem veic bedru masveida remontu. Remontdarbi tiek veikti ceļu lietotāju drošībai. Izmantojamā tehnoloģija bedru remontam uz asfaltētajiem autoceļiem tiek izvēlēta atbilstoši ceļu segumam.

... >>>
 Valstī: Karstuma dēļ uz valsts autoceļiem veidojas izsvīduma vietas tās apstrādā ar smilti vai šķembām (0)  29.05.2018

Ilgstoši pieturoties augstai gaisa temperatūrai, ir uzkarsuši arī melnie autoceļu segumi un atsevišķās vietās uz valsts autoceļiem veidojas izsvīduma vietas, kuras var būt slidenas. VAS Latvijas autoceļu uzturētājs apstrādā izsvīdumu vietas, tās vienmērīgi nokaisot ar smilti vai sīkām šķembām, tādējādi uzlabojot transporta riteņu un asfalta seguma virsmas saķeri. Pēc nepieciešamības darbs tiek veikts atkārtoti.

... >>>
 Valstī: Sākas līdz šim vērienīgākie būvdarbi uz valsts vietējās nozīmes autoceļiem (0)  29.05.2018

Pateicoties labvēlīgiem laika apstākļiem tiek sākti būvdarbi uz vietējās nozīmes autoceļiem, tai skaitā uz ceļiem ar grants segumu. Šonedēļ darbi sākas uz pieciem vietējās nozīmes autoceļiem Jelgavas novadā, kā arī uz autoceļiem Kārsavas un Ludzas novados.

... >>>
 Valstī: LM arī šogad nodrošina pašvaldību sociālā darba speciālistiem iespēju izvēlēties apmācību pakalpojumu sniedzējus (0)  25.05.2018

Labklājības ministrija (LM) ar Eiropas Savienības struktūrfondu atbalstu arī 2018. gadā piedāvā pašvaldībām iespēju saņemt apmācības sociālā darba speciālistiem.  Tieši viņi regulāri saskaras ar smagu un sarežģītu problēmu risināšanu un arvien komplicētāka kļūst individuālo sociālo gadījumu vadība, kas pieprasa profesionālu un holistisku pieeju. Līdz ar to sociālā darba speciālistiem ir kritiski nepieciešama regulāra profesionālās kompetences pilnveide.

... >>>
 Valstī: Lauksaimnieki pieteikušies platību maksājumiem: saņemti 57 176 iesniegumi (0)  23.05.2018

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka līdz šā gada 22.maijam Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā saņēmis 57 176 iesniegumus platību maksājumiem bez kavējuma sankcijām. LAD atgādina, ka platību maksājumiem vēl var pieteikties līdz 15.jūnijam (ieskaitot), bet šajā gadījumā atbalstu samazina 1% apmērā par katru nokavēto darbadienu.

... >>>
 Valstī: Regulators par 27,8% samazina OIK fiksēto daļu visiem elektroenerģijas lietotājiem no 1.jūlija (0)  23.05.2018

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (Regulatora) padome apstiprināja AS “Enerģijas publiskais tirgotājs” (EPT) iesniegtās jaudas komponentes, kas kompensē publiskā tirgotāja izmaksas par koģenerācijas stacijās uzstādīto elektrisko jaudu – OIK fiksētā daļa. Salīdzinot ar spēkā esošajām jaudas komponentēm, apstiprinātās ir par 27,8% mazākas visās sprieguma un patēriņa līmeņa grupās, un tās stāsies spēkā 1.jūlijā. Jaudas komponente ir viena daļa no kopējā maksājuma par OIK.

... >>>
 Valstī: Ķemeru Nacionālais parks pārgājienā aicina atklāt parka nezināmo kultūrvēsturi (0)  23.05.2018

Eiropas dabas un nacionālo parku dienai par godu Dabas aizsardzības pārvaldes Pierīgas reģionālā administrācija sestdien, 26. maijā, plkst. 10.30 ikvienu interesentu aicina doties īpašā pārgājienā “Ķemeru Nacionālā parka zināmā un nezināmā daba un kultūrvēsture”.

... >>>
 Valstī: Pieejams atbalsts ar lauksaimniecību nesaistītām aktivitātēm, arī tūrismam (0)  21.05.2018

Lauku atbalsta dienests (LAD) no 2018. gada 18. jūnija līdz 18. jūlijamizsludina projektu iesniegumu pieņemšanuapakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā".

... >>>
 Valstī: Bedru aizpildīšana uz valsts autoceļiem ar asfalta segumiem veikts vairāk kā 97 000 kvadrātmetru apjomā (0)  19.05.2018

VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) turpina bedru masveida remontu uz  valsts asfalta segumiem visā Latvijā. Vispirms bedres tiek aizpildītas uz autoceļiem ar lielāku satiksmes intensitāti. Bedru remonts veikts vairāk kā 97 000 kvadrātmetru apjomā. Uz valsts galvenajiem autoceļiem - 18 387 m2, uz reģionālajiem 61 179 m2, bet uz vietējiem 17 720 m2.

... >>>
 Valstī: Latvijā veiks reprezentatīvu augsnes agroķīmisko izpēti – lauksaimnieki, esat atsaucīgi! (0)  19.05.2018

Katrs zemnieks, kurš sēj vai stāda, plāno iegūt ražu. Ilgtspējīgi un ekonomiski saimniekojot, ir svarīgi regulāri sekot līdzi barības vielu bilancei augsnē, kā arī veikt augsnes agroķīmisko izpēti (AAI). Tā ļaus precīzāk plānot un izmantot mēslojumu vietās, kur augu piebarošana nepieciešama visvairāk.

... >>>
 Valstī: Pieskatiet savu lauksaimniecības tehniku! (0)  16.05.2018

Jau ilgāk nekā mēnesi lauksaimniekiem ir aktīvā darbu sezona. Kaut arī pašlaik nav dzirdēts par kārtējām traktortehnikas zādzībām, Zemkopības ministrija aicina zemniekus un sabiedrību kopumā uzmanīt savu lauksaimniecības tehniku, kā arī nepalikt vienaldzīgiem, redzot ko aizdomīgu kaimiņa sētā.

... >>>
 Valstī: Bērniem ar neatgriezeniskiem funkcionēšanas ierobežojumiem noteiks invaliditāti bez atkārtotas ekspertīzes (0)  16.05.2018

Visiem bērniem ar stabiliem un neatgriezeniskiem funkcionēšanas ierobežojumiem neatkarīgi no to pakāpes, bet kuru dēļ invaliditāte ir bijusi nepārtraukti noteikta vienu vai vairāk gadus, turpmāk veicot kārtējo invaliditātes ekspertīzi noteiks invaliditāti bez atkārtota ekspertīzes termiņa līdz pilngadības sasniegšanai.

... >>>
 Valstī: Sākusies pieteikšanās projektu konkursam par atbalsta sniegšanu ārpusģimenes aprūpē esošiem jauniešiem dzīves prasmju uzlabošanai (0)  16.05.2018

Labklājības ministrija (LM) aicina pašvaldības, biedrības, nodibinājumus vai reliģiskās organizācijas no 14.maijalīdz 31.maijam piedalīties projektu konkursā “Atbalsta sniegšana ārpusģimenes aprūpē esošiem jauniešiem dzīves prasmju uzlabošanai”.

... >>>
 Valstī: Pasniegtas ikgadējās Gada balvas ceļu būvniecībā (0)  15.05.2018

SIA Viadukts saņem Gada balvu Tiltu pārbūves un jaunu tiltu būvniecības grupā par tilta būvniecību pār Mazo Juglu Suntažos uz autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8).

... >>>
 Valstī: Plāno palielināt valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu un atbalstu trūcīgām personām (0)  11.05.2018

No 2019. gada ir plānots palielināt valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu, kas ir viens no galvenajiem valsts sociālo pabalstu veidiem. Valsts sociālā nodrošinājuma pabalstu apmēru plānots palielināt par 30 eiro – no pašreizējiem 64 eiro līdz 94 eiro nākamgad.

... >>>
 Valstī: Uz Tallinas šosejas no Duntes līdz Svētciemam atjaunos ceļa virskārtu (0)  08.05.2018

Sākusies autoceļa seguma virskārtas nomaiņa uz Tallinas šosejas (A1) posmā no Duntes līdz Svētciemam (48,10.-81,28. km). Jau nākošajā nedēļā, sākot no Liepupes Svētciema virzienā paredzēti divi posmi ar reversu kustību un satiksmes regulētājiem un ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h.

... >>>
 Valstī: VBTAI brīdina par viltus bāriņtiesu darbinieku vizītēm (0)  24.04.2018

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) rīcībā nonākusi informācija par gadījumu, kad pie ģimenes ar bērniem, kura nav un nekad nav bijusi bāriņtiesas un sociālo dienestu redzeslokā, automašīnā bez atpazīšanas zīmēm ieradušās vairākas personas, un ar viltu iekļuvušas ģimenes dzīvesvietā.

... >>>
 Valstī: Autovadītāju ievērībai: remontdarbu posmos jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem (0)  13.04.2018

Iestājoties noturīgiem pavasara laika apstākļiem valsts autoceļu tīklā sākas remontdarbi un autobraucējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem, kas ieviesti būvdarbu laikā.

... >>>
 Valstī: Tiek samazināts traktortehnikas vadītāju kategoriju skaits (0)  13.04.2018

Saeima ceturtdien, 12. aprīlī, apstiprināja grozījumus Ceļu satiksmes likumā, kas paredz samazināt traktortehnikas vadītāju kategoriju skaitu un paredz atbrīvot no pirmreizējās valsts tehniskās apskates uz 24 mēnešiem visu traktortehniku, ja reģistrācijas brīdī tehnikas motora darba ilgums neparedz 250 motostundas.

... >>>
 Valstī: LTRK atbalsta 50% piemaksu par virsstundu darbu visās tautsaimniecības nozarēs – tāpat kā Lietuvā un Igaunijā (0)  13.04.2018

Latvijas lielākā uzņēmēju organizācija Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) atbalsta virsstundu apmaksas noteikšanu 50% apjomā par papildu nostrādātajām stundām visās tautsaimniecības nozarēs. Šāds regulējums darbojas Lietuvā un Igaunijā, tādēļ ir būtisks gan Latvijas tautsaimniecības konkurētspējas celšanai, gan ēnu ekonomikas mazināšanai.

... >>>
 Valstī: Mājputnu turētāju ievērībai! (0)  12.04.2018

Laikā līdz maija vidum Latvijā notiek putnu pavasara migrācija. Tā kā atsevišķās ES dalībvalstīs ir konstatēti savvaļas putnu saslimšanas gadījumi ar augsti patogēno putnu gripu, Zemkopības ministrija aicina mājputnu turētājus šajā periodā izturēties atbildīgi.

... >>>
 Valstī: Sabiedriskā transporta padome konceptuāli atbalstīja plānoto maršrutu tīkla sadalījumu periodam no 2021. līdz 2030. gadam (0)  12.04.2018

Sabiedriskā transporta padome konceptuāli atbalstīja Autotransporta direkcijas sagatavotos priekšlikumus attiecībā uz maršrutu tīkla sadalījumu lotēs laika periodam no 2021. līdz 2030. gadam.

... >>>
 Valstī: Atsākas būvdarbi uz autoceļa Krāslava–Madona (0)  10.04.2018

Ir atsākušies būvdarbi uz autoceļa Krāslava–Preiļi–Madona (P62) posmā no Steķiem līdz Atašienes krustojumam (88,00.-99,53. km) ar autoceļu Jēkabpils–Rēzekne (A12). Jau šonedēļ satiksme tur piecos posmos tiks regulēta ar luksoforiem, bet ātruma ierobežojums visā posmā ir 50 km/h.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom