Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     378
             Vakar:      530
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Valstī: Uz ceļiem vairāk lapsu, stirnu un briežu (0)  24.09.2017

Pieteikto apdrošināšanas atlīdzību skaits palielinājies par 7%

... >>>
 Valstī: Uz Daugavpils šosejas pie Spuņģēniem bloķēta satiksme, noplūdusi ķīmiska viela; jāizvēlas citi maršruti (papildināts) (0)  22.09.2017

Uz Daugavpils šosejas pie Spuņģēniem (134. km)  ir noplūdusi  ķīmiska viela. Satiksme tur ir bloķēta un, iespējams, būs slēgta vairākas stundas. Autobraucējus aicinām izvēlēties citus maršrutus.

... >>>
 Valstī: Augusta plūdos bojāti vairāk kā 150 valsts autoceļu posmi (0)  22.09.2017

Augusta beigās notikušie plūdi Latgales reģionā bija skāruši vairāk kā 150 valsts autoceļu posmus un radīja zaudējumus 1 300 000 eiro (ar PVN) apmērā.

... >>>
 Valstī: Oktobrī sāksies avansa maksājumu izmaksāšana lauksaimniekiem (0)  22.09.2017

No 20.oktobra sāksies vienotā platībmaksājuma, maksājuma par apgabaliem, kuros ir dabas vai citi specifiski ierobežojumi, un bioloģiskās lauksaimniecības maksājuma avansa izmaksāšana lauksaimniekiem.

... >>>
 Valstī: Autovadītāju ievērībai: no Varakļāniem līdz Ludzai – 18 luksoforu posmi; lēna satiksme uz Rīgas apvedceļa pie Salaspils (0)  22.09.2017

Visā valsts teritorijā turpinās autoceļu remontdarbi. Atgādinām, ka uz Rīgas apvedceļa A4 pie tilta pār Mazo Juglu notiek būvdarbi un satiksme tur tiek organizēta pa vienu ceļa joslu. Lai arī darbdienās tur strādā satiksmes regulētāji, satiksme var būt palēnināta, īpaši virzienā uz Saulkalni. Iesakām izmantot citus maršrutus.

... >>>
 Valstī: 2018. gadā palielinās valsts budžeta finansējums zinātnei (0)  21.09.2017

Latvija ir izvirzījusi mērķi līdz 2030. gadam izveidot stabilu pētniecības un attīstības cilvēkkapitālu, bet līdz 2020. gadam – koncentrēt pētniecību 20 spēcīgās zinātniskajās institūcijās, kas veiksmīgi konkurētu Eiropas pētniecības programmās un veiktu pētījumus Latvijas tautsaimniecībai un sabiedrībai nozīmīgās jomās.

... >>>
 Valstī: Nāc un klātienē iepazīsti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbu! (0)  20.09.2017

Valsts pārvaldes Atvērto durvju dienā, 29.septembrī, iedzīvotāji aicināti iepazīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbu.

... >>>
 Valstī: Mobilizē pieejamo atbalstu lietavu izraisītajos plūdos cietušajiem lauksaimniekiem (0)  19.09.2017

Pirmdien, 18. septembrī, Zemkopības ministrijas Lauksaimnieku nevalstisko organizāciju konsultatīvajā padomē zemkopības ministrs Jānis Dūklavs ar lauksaimniekiem apsprieda ārkārtējo situāciju, kas daudzviet lauku reģionos izveidojusies pēc nelabvēlīgajiem meteoroloģiskajiem apstākļiem vasarā un ilgstošajām lietavām septembrī.

... >>>
 Valstī: Hidrotehnisko būvju apsekošanai Pļaviņu HES un Ķeguma HES ūdenskrātuvēs pazeminās ūdens līmeni (0)  19.09.2017

Rūpējoties par hidrotehnisko būvju drošumu, AS „Latvenergo”  23. un 24. septembrī no plkst. 8.00 līdz 17.00 veiks to apsekošanu.

... >>>
 Valstī: Zemkopības ministrs uzdod pārbaudīt Latvijā tirgoto pārtikas produktu sastāva atbilstību analoģiskām citās valstīs tirgotām precēm (0)  19.09.2017

Zemkopības ministrs Jānis Dūklavs uzdevis Pārtikas un veterinārijas dienestam (PVD) izanalizēt vairāku Latvijā tirgoto ārvalstīs ražoto pārtikas produktu sastāvu un noteikt, vai šie produkti identiski analoģiskiem (viena zīmola identiskā iepakojumā) citās ES valstīs tirgotajiem, vai arī tie sastāva ziņā atšķiras.

... >>>
 Valstī: Lauksaimnieki: ražas novākšana ir apgrūtināta visā Latvijā (0)  18.09.2017

„Ja pagājušā gada vasara bija salīdzinoši nelabvēlīga lauksaimniecībai, tad šogad ir pārspēta visu iepriekšējo gadu kopsumma,” īsi un lakoniski komentē lauksaimnieki. Kas šobrīd notiek piena un gaļas lopkopības, graudkopības, dārzeņu un ogu saimniecībās, komentē biedrības „Zemnieku saeima” vadība un biedri reģionos.

... >>>
 Valstī: Autovadītāju ievērībai: par ceļu izskalojumiem un kritušajiem kokiem aicinām ziņot uz 80005555; visos reģionos turpinās autoceļu remontdarbi (0)  18.09.2017

Atbilstoši meteorologi prognozēm, pirmdien Latvijā gaidāmas spēcīgas lietavas un vēja brāzmas. Dēļ tā uz autoceļiem var veidoties izskalojumi, bet vēja brāzmas var lauzt koku zarus un gāzt kokus. Aicinām autovadītājus informēt par izskalotajiem un applūdušajiem autoceļiem, kā arī vējā gāztajiem kokiem, zvanot uz VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) bezmaksas diennakts infolīniju 80005555.

... >>>
 Valstī: KNAB informē par aktuālajiem kriminālprocesiem (0)  16.09.2017

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) uzsācis kriminālprocesu par, iespējams, izdarītiem noziedzīgiem nodarījumiem valsts institūciju dienestā un pret pārvaldības kārtību.

... >>>
 Valstī: Autovadītāju ievērībai: piektdienas pēcpusdienā Pierīgā jārēķinās ar palēninātu satiksmi, īpaši uz Rīgas apvedceļa Salaspils novadā (0)  15.09.2017

Plānojot savus brīvdienu braucienus, autovadītājiem jārēķinās ar to, ka daudzviet valsts autoceļu tīklā turpinās remontdarbi.
Latgalē ilgstoša lietus rezultātā upēs un novadgrāvjos ir cēlies ūdens līmenis un applūst autoceļi.

... >>>
 Valstī: Plānots uzlabot personāla atlases pakalpojumu sniedzēju darbību (0)  14.09.2017

Komersanti, kas nodarbojas ar darbiekārtošanas pakalpojumu sniegšanu un kuriem ir paredzēts saņemt samaksu no darba devēja, nav tiesīgi pieprasīt un saņemt jebkādu samaksu no darba meklētājiem.

... >>>
 Valstī: 1. oktobrī notiks pensiju un atlīdzību indeksācija (0)  13.09.2017

Saskaņā ar likumu „Par valsts pensijām”, pensiju indeksācija notiek katru gadu 1. oktobrī. Pensiju indeksācijas aprēķinos tiek ņemts vērā faktiskais patēriņa cenu indekss valstī, kā arī 50 procentus (iepriekš 25 procenti) no apdrošināšanas iemaksu summas reālā pieauguma procentiem.

... >>>
 Valstī: LVC aicina informēt par vējā kritušajiem kokiem un applūstošajiem autoceļiem (0)  13.09.2017

Ņemot vērā meteorologu prognozes par spēcīgām vēja brāzmām un lietu tuvākajā diennaktī, VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) aicina iedzīvotājus informēt par vējā brāzmās uz autoceļiem kritušajiem kokiem, un applūdušajiem vai izskalotajiem autoceļu posmiem, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo līniju 80005555.

... >>>
 Valstī: Skaistkalnē atklās atjaunoto autoceļu un tiltu pār Mēmeli (0)  13.09.2017

Piektdien, 15. septembrī, plkst. 12:00 Skaistkalnē satiksmes ministrs Uldis Augulis kopā ar VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) vadību, vietējo pašvaldību pārstāvjiem un visiem no Lietuvas – Biržu mēru Valdemāru Vaļkūnu – atklās pārbūvēto valsts reģionālā autoceļa Ķekava–Skaistkalne (P89) posmu no Bārbeles līdz Skaistkalnei.

... >>>
 Valstī: Konkursa “Tautas garša” uzvarētāji noskaidroti! (0)  12.09.2017

Jau otro gadu Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotajā konkursā “Tautas garša” izstādes “RigaFood” ietvaros ikvienam apmeklētājam bija dota iespēja ne vien degustēt dažādos Latvijas novados tapušus gardumus, bet arī nobalsot par sev tīkamāko.

... >>>
 Valstī: Lietus apdraud kartupeļu un dārzeņu ražu (0)  12.09.2017

Lauku apsekošana teju pa stundai un roku darba izmantošana šoruden varētu būt tie instrumenti, kas sekmīgāk ļaus novākt kartupeļu un dārzeņu ražu, uzsver Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) augkopības speciālisti.

... >>>
 Valstī: Pieejams atbalsts mežsaimniecībā (0)  11.09.2017

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumā "Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā". Pasākumā pieejamais kopējais publiskais finansējums ir 8,5 miljoni eiro.

... >>>
 Valstī: Autovadītāju ievērībai: palēnināta satiksme uz Rīgas apvedceļa Salaspils novadā; no Varakļāniem līdz Ludzai 18 būvdarbu posmi (0)  11.09.2017

Atgādinām, ka uz remontdarbu laiku ir veiktas būtiskas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Rīgas apvedceļa A4 Salaspils novadā.
Ceļu remontdarbi turpinās visos Latvijas reģionos un ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem.

... >>>
 Valstī: No 2018.gada izmaiņas zaļināšanas nosacījumos lauksaimniekiem (0)  10.09.2017

Lauksaimniekiem, kam ir 15 ha vai lielāka saimniecības aramzeme, platībā, kas atbilst 5% aramzemes, no 2018. gada 1. janvāra būs jāizpilda vairākas prasības ekoloģiski nozīmīgas platības (ENP) izveidē.

... >>>
 Valstī: Pieejams atbalsts mežsaimniecībā (0)  09.09.2017

Lauku atbalsta dienests (LAD) izsludina projektu iesniegumu pieņemšanu pasākumā "Ieguldījumi meža platību paplašināšanā un meža dzīvotspējas uzlabošanā". Pasākumā pieejamais kopējais publiskais finansējums ir 8,5 miljoni eiro.

... >>>
 Valstī: Plūdos cietušajiem lauksaimniekiem piemēros atvieglojumus atbalsta maksājumu saņemšanai (0)  08.09.2017

Saeima ceturtdien, 7.septembrī, atbalstīja Ministru kabineta lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu 29 novados Latgalē, Vidzemē un Sēlijā. Tas nozīmē, ka lauksaimniekiem, kuru lauksaimniecības zeme atrodas plūdu skartajā platībā, var tik piemērotas atkāpes, administrējot tiešmaksājumus un Lauku attīstības programmas (LAP) pasākumus.

... >>>
 Valstī: Autovadītāju ievērībai: uz Rīgas apvedceļa pie Salaspils palēnināta satiksme; Ogrē būs slēgta dzelzceļa pārbrauktuve; visvairāk remontdarbu pie Preiļiem, Augšlīgatnes un ceļā uz Rēzekni (0)  08.09.2017

Atgādinām, ka uz remontdarbu laiku ir veiktas būtiskas izmaiņas satiksmes organizācijā uz Rīgas apvedceļa A4 Salaspils novadā.

... >>>
 Valstī: Zemkopības ministrs sveiks veselīga uztura ražotājus (0)  07.09.2017

Piektdien, 8. septembrī, zemkopības ministrs Jānis Dūklavs Zemgalē apmeklēs zemnieku saimniecības, kas saņems Latvijas Ārstu biedrības apbalvojumu “Veselīgs Latvijas uzturs”. Šogad apbalvojumu saņems z/s “Ragāres” Skrīveru novadā, SIA “KEEFA” Vecumnieku novadā un SIA “Līcīši Ltd” Ozolnieku novadā.

... >>>
 Valstī: Akcijā “Atpakaļ uz skolu!” sniegtas gandrīz 300 konsultācijas (0)  05.09.2017

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālruņa 116111 akcijā “Atpakaļ uz skolu!” tika atbildēti 388 zvani un sniegtas 276 konsultācijas.

... >>>
 Valstī: Atbalsts trūcīgām ģimenēm atvieglo šo mājsaimniecību budžeta slogu (0)  05.09.2017

Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām (Fonds) ietvaros 2017. gada pirmajā pusgadā aktīvi turpinājusies atbalsta sniegšana trūcīgām un krīzes situācijā esošām ģimenēm gan izsniedzot pārtikas preču, higiēnas un saimniecības preču un mācību piederumu pakas, gan nodrošinot maltītes, gan organizējot izglītojošus pasākumus un sniedzot dažāda veida konsultācijas.

... >>>
 Valstī: Autovadītāju ievērībai: jaunā mācību gada sākumā aicinām būt īpaši uzmanīgiem – uz ceļiem ir vairāk kājāmgājēju, velosipēdistu un bērnu (0)  01.09.2017

Sākoties jaunajam mācību gadam, pieaug satiksmes intensitāte, pa ielām un ceļiem pārvietosies vairāk kājāmgājēju un velosipēdistu, tajā skaitā bērni.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom