Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Numura intervija: “Dzīvnieki dod relaksāciju” (0)  04.10.2017

4. oktobrī atzīmējam Dzīvnieku aizsardzības dienu. Interesanti bija sarunāties ar kādu no cilvēkiem, kam mājās ir dzīvnieki. ĢIRTS SPĒLMANIS ir rīdzinieks, strādā savā uzņēmumā „Sī & Mī”, dzīvo privātmājā „Miera osta” kopā ar saviem mīluļiem.

... >>>
 Numura intervija: “Iemācīt to, kas dzīvē nepieciešams” (0)  29.09.2017

1.oktobrī svinam Skolotāju dienu. Šoreiz saruna ar INITU BEINAROVIČU – Krustpils pamatskolas un Sūnu pamatskolas skolotāju, un arī Variešu pagasta amatierteātra režisori.

... >>>
 Numura intervija: “Man patīk mans darbs” (0)  22.08.2017

INGRĪDA GĀDMANE ir Salas novada pašvaldības nekustamo īpašumu speciāliste. Šogad, esot šajā amatā, viņai apritēja 25 gadu darba jubileja.

... >>>
 Numura intervija: “Darbība būtu jāvērš uz to, lai pilsēta iegūst un iedzīvotājiem kļūst labāk un patīkamāk šeit dzīvot” (0)  15.08.2017

Intervija ar Jēkabpils domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini

... >>>
 Numura intervija: Mārtiņš Svilpe: ar suņiem saprotos mīlestības valodā (0)  09.01.2016

Cilvēks domā – nu, kas ir suns? Tāds refleksu dzīvnieciņš, kuru pamāca, taču tā nav. Par suņiem varētu veselu grāmatu uzrakstīt, tā domā Krustpils novada Krustpils pagastā nu jau vairākus gadu desmitus pastāvošās sertificētās suņu audzētavas īpašnieks Mārtiņš Svilpe.

... >>>
 Numura intervija: Labākais Ziemassvētku vecītis Latvijā! (0)  09.01.2016

„Katru gadu, kad beidzas Ziemassvētku sezona, es sev saku – viss, tā bija pēdējā reize! Slodze ir pārāk liela, bet ir gandarījums, ka izdodas sagādāt prieku daudziem maziem bērniem."

... >>>
 Numura intervija: Atslēga uz Dieva žēlsirdību: ģimene un ticības tradīciju dažādība (0)  26.12.2015

Īsi pirms Ziemassvētkiem, gaidot brīnumu, kopā ar Krustpils Vissvētās Trīsvienības Romas katoļu prāvestu VIKTORU NAGLI atskatāmies uz pagājušā gada notikumiem sarunā, kas ieņēmusi filozofisku virzienu pārdomās par paaudžu pārmaiņām un vienotiem meklējumiem ticībā uz vienu Dievu.

... >>>
 Numura intervija: “Galvenais, ka esam visi kopā” (0)  26.12.2015

Katrā ģimenē Ziemassvētku svinēšanas paradumi vairāk vai mazāk atšķiras, iegūstot savu neatkārtojamo noskaņu. Jēkabpiliešu Nesteru ģimenē pati svarīgākā sastāvdaļa šajā laikā ir kopā būšanas prieks, un tad jau ideju labi pavadītiem svētkiem netrūkstot.

... >>>
 Numura intervija: Mūsdienu jaunietim ir svarīga brīvība, vēsture un paaudžu kopā būšana (0)  16.12.2015

Rokdarbi, folklora un dziesma raksturo Jēkabpils 3.vidusskolas divpadsmitās klases skolnieci ELĪNU GRANDĀNI. Šogad viņas darbīgums mazās lietās nopelnījis nomināciju „Čaklās rokas” IV Vidusdaugavas reģiona NVO forumā. Ziemassvētkus gaidot, viņa jau darina dāvanas tuviniekiem un rotājumus svētku eglītei.

... >>>
 Numura intervija: Populārākās suņu šķirnes Latvijā un pasaulē (0)  05.12.2015

Kad izvēlamies sev suni, katrs no mums ņem vērā ne vien apstākļus, kādus spēj dzīvniekam nodrošināt, bet arī pats savu temperamentu un, protams, to suņu šķirni, kura šķiet vispievilcīgākā un piemērotākā, rēķinoties ar labu saprašanos nākotnē. Latvijā suņu mīļotāji visvairāk iecienījuši deviņas suņu šķirnes.

Turpinām rakstu sēriju, kurā ar tām tuvāk iepazīstinās kinologs Aleksandrs Marjonovs.

... >>>
 Numura intervija: Pakistāna Aināru Kadišu uzņēmusi viesmīlīgi (0)  05.12.2015

Novembra nogalē  Jēkabpils pilsētas bibliotēkā par savu ceļojumu un ieskatu grāmatā „Pakistānas piezīmes. Aiz priekškara” stāstīja Ainārs Kadišs. Vairāk nekā divu stundu stāstījumā viņš demonstrēja fotogrāfijas un bagātīgi stāstīja par Pakistānā redzēto. Viņam šis ceļojums mācījis toleranci un ļāvis iepazīt patiesu laipnību. „JV” sniedz ieskatu stāstījumā.

... >>>
 Numura intervija: Katra jauna loma aktierim – pagrieziens ceļa līkumā. Kas gaida aiz tā? Saruna ar Jēkabpils Tautas teātra aktieri Kārli Ozolu (0)  03.12.2015

Nu jau aizritējuši vairāki gadu desmiti, kopš mazais Kārlis Ozols izložņāja teātra bunkurus un kambarīšus, izrāpoja lielās zāles parketa grīdu, gaidīdams, kad viņa vecākiem beigsies kārtējais mēģinājums. Tagad viņš pats jau divus gadu desmitus ir Tautas teātra aktieris un šī nodarbošanās viņam ir tikpat svarīga kā maizes darbs.

... >>>
 Numura intervija: ALEKSANDRA MEDREA: “Palīdzot citiem, mēs palīdzam paši sev” (0)  27.11.2015

ALEKSANDRA MEDREA stāsta „JV”par saviem iespaidiem Latvijā un Jēkabpilī. Viņa ir Eiropas brīvprātīgā darba veicēja un šeit ieradās oktobrī, lai turpmāk gada garumā  gūtu pieredzi dažādās aktivitātēs. Dzimtajā Rumānijā Aleksandra studē inženierzinātnes medicīnas jomā un ir no Transilvānijas pilsētas Alba – Iulia.

... >>>
 Numura intervija: Lauku brīvība – Ievas Jātnieces otrā dzīve (0)  21.11.2015

Kādu dienu viņa nolēma, ka sirds viņu aicina atgriezties laukos. Pametusi augšupejošu karjeru Jūrmalā, IEVA JĀTNIECE iegādājās gandrīz simtgadīgu namu, kurš celts Ezeriņu dzimtas rokām. Ieva ir laika pavēlniece – brīvs cilvēks. „Dzīvoju nevis strādāju,” viņa secina.

... >>>
 Numura intervija: Darinot rokdarbus, jūtos tāpat kā dzejnieki – iedvesmota (0)  07.11.2015

AINA KRASTIŅA ir Jēkabpils BJC rokdarbu pulciņa skolotāja, bērniem viņa māca visus smalkos darbiņus, kuri top ar čaklu un darbīgu roku palīdzību. Ciemojoties Ainas darbavietā, pie loga stāv arī stelles, uz kurām tiek austs vienkāršs paklājs. Adījumi un tamborējumi, izšūti spilventiņi un rotājumi ir vērtīgāki par jebkuru lielveikala preci, viņa atgādina saviem audzēkņiem.

... >>>
 Numura intervija: Natālija Bārdule - vienmēr dzīves vidū (0)  04.11.2015

Natālijas Bārdules dzīves spēka gadi pagājuši Viesītes novada Rites un Elkšņu pagastos, strādājot lauksaimniecībā. Atpūtas mirkļi dziesmās izdziedāti, uz skatuves daudzveidīgās  lomās izspēlēti, košā puķu dārzā ieaudzēti. Pieredzētas dažādas mūža dienas - gan mirdzošā saules zeltā, gan skarba ziemeļvēja brāzmās. Vienmēr sabiedrībā,  vienmēr kopā ar līdzcilvēkiem. Ģimenē, dēlos, mazbērnos un mazmazbērnos kā raženai ābelei sakuplojis mūžs, ko varam apbrīnot, no kā varam daudz mācīties.

... >>>
 Numura intervija: Filma par Arturu Stradiņu – smaga apsūdzība komunistiskajam režīmam (0)  31.10.2015

Otrdien Viesītes kultūras pilī notika dokumentālās filmas pirmizrāde par Rites un Saukas novadnieku, Stradiņu dzimtas pārstāvi, bijušo izsūtīto Arturu Stradiņu. Filmas autors ir režisors no Krievijas Grigorijs Amnuels un, kaut arī šo dokumentālo filmu līdz šim redzējis krietni mazs skatītāju skaits, jau tagad var sacīt, ka tā ir apsūdzība ne tikai atsevišķām amatpersonām, bet komunistiskajam režīmam kopumā.

... >>>
 Numura intervija: Valdis Alksnītis: Tie stiprie puikas izaug no stipras sēklas… (0)  28.10.2015

Nesen rakstījām, ka Jēkabpils var lepoties ar vēl vienu pasaules čempionu, jo Valdis Alksnītis 13.pasaules čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus senioriem izcīnīja zelta medaļu un jaunu pasaules rekordu savā vecuma grupā (70+), pieveicot 200 kilogramu smagu stieni. Tādējādi viņa guvums ļāva Latvijai šajā čempionātā pakāpties līdz 4.vietai.

... >>>
 Numura intervija: Poliannas prieka spēle. Vējainā un aizrautīgā Inita Gādmane (0)  24.10.2015

Septembrī Inita Gādmane konkursā „Labākais sociālais darbinieks Latvijā - 2015” ieguva uzvaru nominācijā „Darba devēja un/vai profesionālās apvienības izvirzītais sociālais darbinieks”. Viņu konkursā pieteica Krustpils novada sociālais dienests, kurā Inita strādā. Sieviete pazīstama ar savu darba mīlestību, kas izpaužas projektos un aktivitātēs.

... >>>
 Numura intervija: Anna Korņejeva: Savu dzīvi nespēju iedomāties bez mūzikas (0)  21.10.2015

Jēkabpilī maz būs tādu cilvēku, kam savulaik nebūtu bijusi saskare ar koncertmeistari, klavierskolotāju, ērģelnieci un Jēkabpils katoļu draudzes kora dvēseli Annu Korņejevu.

... >>>
 Numura intervija: Eva Mūrniece: “Savas personālizstādes atklāšana ir jauna pieredze” (0)  16.10.2015

Jēkabpils Valsts ģimnāzijas skolniece EVA MŪRNIECE pagājušajā nedēļā Kūku pagastā piedzīvoja savas pirmās personālizstādes „Krāsainie sapņi” atklāšanu. Meitene ir aktīva un radoša, glezno studijā „Mākslas dārzs”, mācās pēdējā klavierspēles klasē, bet skolā padodas angļu valoda.

... >>>
 Numura intervija: Jānis Āboliņš - par dzīves lielāko varonību un nožēlu (0)  20.09.2015

Ievērojamais sporta pedagogs JĀNIS ĀBOLIŅŠ dzīvē guvis neaizmirstamus iespaidus: mirkli starp dzīvību vai nāvi, vīrišķīgā un stiprā Tarzāna tēlu televīzijā un reālu personību Krustpils skoliņas izcilo, aktīvo sporta skolotāju Franci Sjomkānu. Tuvākie cilvēki - radi un vecāki Jāņa aizraušanos nesaprata, bet sports, sports... bija viņa dzīves sāls.

... >>>
 Numura intervija: “Dzīvē nekas nav neiespējams, tikai jāatrod īstais ceļš” (0)  28.08.2015

Ikvienam cilvēkam ir dotas iespējas kaut ko sasniegt, tikai jāprot tās saskatīt – tā uzskata SIA „Jēkabpils PMK” projektu vadītājs, būvinženieris Māris Avens. Tieši viņu kolēģi izvirzījuši Būvindustrijas gada balvai kategorijā – simpātija „Gada Jaunais arhitekts/inženieris”.

... >>>
 Numura intervija: Latgales gardākās kūkas cepēja Marta Rubina ir vienpatne un darba cilvēks (0)  26.08.2015

Savā īstajā vietā viņa jūtas pie dabas un dzimtajās lauku mājās Atašienes pagastā, atzīst Krustpils novadniece MARTA RUBINA.

... >>>
 Numura intervija: Uzticīgs savai misijai – mīlēt dzīvniekus un palīdzēt (0)  22.08.2015

Katram cilvēkam ir sava misija uz šīs zemes, ko ikvienam uzticējis Visaugstākais, par to ir pārliecināts veterinārās klīnikas „Livet” vadītājs, veterinārārsts Aldis Usāns – viņam šī misija ir mīlēt dzīvniekus, palīdzēt mūsu mazajiem brāļiem, glābt un ārstēt viņus.

... >>>
 Numura intervija: Fotoliecinieks: “Daugava vienmēr bijusi mana sapņu upe” (0)  19.08.2015

Fotogrāfs un kinooperators Aloizs Savickis patlaban mitinās gleznainā vietā Sēlpilī, netālu no Daugavas un izbauda pelnītu atpūtu, bet viss viņa mūžs vienmēr ir bijis veltīts viņa vienīgajai sapņu upei Daugavai, kaut arī dažkārt ar mūsu Likteņupi to saista sāpīgi pārdzīvojumi, ko jo neaizmirstamākus vērš paša filmētais un fotografētais materiāls.

... >>>
 Numura intervija: Mārcis Obrumans: Iedvesmots virzīties pretī jauniem sasniegumiem (0)  15.08.2015

Pirmā vieta viņa dzīvē bijusi tikai vienai lietai. Vai tā bija kļūda skolā nenodoties mācībām, bet pievērsties sportam? Šodien MĀRCIS OBRUMANS ir aizrautīgs veiksmīgās volejbola komandas „Jēkabpils Lūši” treneris, starp spēlētājiem, kur dzirkstošā, spraigā jaunība apvienojas ar pieredzi. Tikai, godīgi sakot, Mārci mulsina jēkabpiliešu izrādītā uzmanība, ieceļot viņu Gada jēkabpilieša godā.

... >>>
 Numura intervija: Diāna Zande: Nebaidieties riskēt mainīt savu dzīvi, atrodiet savu Munameģi! (0)  05.08.2015

Nu jau pagājuši 24 gadi, kopš Rīgas kinostudijā tika uzņemta Jāņa Streiča spēlfilma „Limuzīns Jāņunakts krāsā”, kur vienu no izteiksmīgākajām – Lāsmiņas - lomu spēlēja Diāna Zande. Toreizējās filmas varones galvenā prasība bija: „Aizved mani uz Munameģi!”

... >>>
 Numura intervija: Anna Morozova savu dzīvi piepilda spītā un mīlestībā (0)  29.07.2015

Dzīvnieku mīļotāja ANNA MOROZOVA ir azartiska sieviete. Viņas dzīves gājums saistīts ar vīrišķīgām interesēm, automašīnām un motocikliem, vienlaicīgi meklējot mīļumu un siltumu graciozajos zirgos un pašaizliedzīgajos suņos. Varbūt viņas būtības pamati meklējami skarbajā, taču aizraujošajā bērnības zemē, kara pilsētiņā, kur netrūka ne suņu, ne militārās noskaņas.

... >>>
 Numura intervija: Vācietis ierīko savu putnu paradīzi Latvijā (1)  15.07.2015

Par to, ka gandrīz pašā Aiviekstes krastā atrodas diezgan eksotisku putnu mājvieta, pagaidām neliecina norādes ceļmalā, arī Aiviekstes pretējā krastā dzīvojošie nenojauš, ka vācietis Rikardo Zēkers šeit ierīkojis mazo paradīzi dažādiem putniem un arī vairākiem desmitiem trušu, tikai, iebraucot pagalmā, var dzirdēt tītaru rāšanos, pēkšķināšanu un simtiem mazuļu čiepstēšanu.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom