Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Lūdz palīdzību: Palīdzēsim suņukam nokļūt mājās! (0)  13.01.2017

Ceturtdien, 12. janvārī, pie Jēkabpils 3. vidusskolas manīts noklīdis suņuks. Lai gan laiks ir kļuvis siltāks, ārā joprojām valda salts vējš un sniegs, un, ieraugot mazu trīcošu dzīvnieciņu, kurš lūdzošām acīm skatās uz tevi, nav iespējams tik viegli paiet garām...

... >>>
 Lūdz palīdzību: Paskaties uz kaķīti un viss top skaidrs (0)  21.12.2016

Atbalstīsim biedrību “PAR ĶEPĀM”!

... >>>
 Lūdz palīdzību: KAĶĪŠA DZIRNAVIŅAS (0)  10.12.2016

Padomāsim un parūpēsimies par tiem, kuri bez cilvēku palīdzības nevar iztikt!

... >>>
 Lūdz palīdzību: Katru gadu Latvijā aptuveni 90 bērniem nepieciešami dzirdes aparāti (0)  09.11.2016

Dzirdes aparāti vājdzirdīgiem cilvēkiem ir atslēga uz pilnvērtīgu izglītību, karjeru un nākotnes izvēles brīvību. ABLV Charitable Foundation desmitgades labdarības akcijā aicina ziedot daudzkanālu digitālo dzirdes aparātu iegādei vājdzirdīgiem bērniem, turklāt no savas puses apņemas saziedoto summu dubultot.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Nikolasa lūgums pēc palīdzības! (0)  01.11.2016

Biedrība”PAR ĶEPĀM” savā domubiedru lapā PAR ĶEPĀM portālā draugiem.lv ir ievietojusi lūgumu palīdzēt runčukam Nikolasam, kurš no aprūpēta mājas kaķa negribot ir kļuvis par ielas kaķi un cietis no pusaugu puiku nežēlības.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Valsts nespēj palīdzēt, bet cilvēks jāglābj! (0)  13.07.2016

Pagājušajā gadā biedrība «Labdarība lapa Snowflake» lūdza sabiedrības atbalstu, lai palīdzētu Ozolnieku novada iedzīvotājai Annai Daugulei, kura sirgst ar plaušu vēzi. Viņai Latvijas ārstniecības iestādēs tika pieprasīts pašai maksāt par ķīmijas terapijas kursu, taču vēlāk tas izrādījās nelikumīgi – sievietei pienācās valsts apmaksāta ārstēšana.

... >>>
 Lūdz palīdzību: No darbībām, kas vērstas pret labdarības fondu Labdaris.lv, cieš slimi bērni (0)  12.06.2016

Naidīgi noskaņotu spēku prettiesiskās darbības pret labdarības fondu Labdaris.lv ir zināmas daudziem Latvijas iedzīvotajiem. Šo spēku prettiesisko darbību rezultātā cieš slimi bērni un fonda palīdzības lūdzēji. Ja situācija un attieksme pret fondu no sabiedrības puses nemainīsies, tad notiks traģēdija.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Aicina piedalīties īpašā akcijā: palīdzi un kļūsti skaistāka! (0)  01.06.2016

Piecas dienas tirdzniecības centrā notiks akcija “Skaistums glābs pasauli”, kurā ikviens varēs saņemt profesionālu grima mākslinieka pakalpojumus un palīdzēt izglābt ar vēzi slimas sievietes dzīvību.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Lauma ārstējas, pateicoties ziedotāju palīdzībai (0)  06.05.2016

Deviņgadīgā jelgavniece Lauma jau kopš pērnā gada novembra aktīvi cīnās ar smagu kaulu vēzi, un šobrīd viņas ārstēšanās Vācijā ir iespējama, pateicoties ziedotāju labajām sirdīm, jo Latvijas valsts ar meitenes ārstēšanas apmaksu nesaprotamu iemeslu dēļ kavējas.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Tatjana mirst no vēža, jo viņai nav naudas (0)  03.05.2016

Kā uzveikt vēzi, ja uz jautājumu par iespējām izārstēties ārsts parausta plecus un nozīmē paliatīvo aprūpi? Kādam tas būtu nāves spriedums, bet Tatjana Morozova vēlas pati lemt savu likteni, un vienu lietu viņa zina skaidri – miršana nav viņas plānos, vismaz ne tuvākajos 30-40 gados. Sieviete tic, ka vēl atgriezīsies darbā un, iespējams, kādu dienu apprecēsies. Viņa turēsies pie dzīves visiem spēkiem, bet ar tiem var izrādīties par maz…

... >>>
 Lūdz palīdzību: STEIDZAMI VAJADZĪGA PALĪDZĪBA! Ģimenes mājām ugunsgrēkā sadedzis jumts (0)  27.04.2016

2016. gada 4. aprīlis ir diena, ko Laima Kursiša un viņas dzīvesbiedrs Ilmārs nekad neaizmirsīs. Viņu mājās izcēlās ugunsgrēks. Nodega jumts. Vieta, kurā viņi jutās droši un varēja patverties no vējiem, lietus un visām nedienām, ir izpostīta. Tā vairs nesargā no vētrām un negaisiem. Katrs lietus mākonis ir jauna postaža, jo izmērcē visu, kas ir mājās. Uz grīdas stāv spaiņi, bļodas un lupatas, bet ar to vien nav līdzēts...

... >>>
 Lūdz palīdzību: Mans mazais brālis iet cauri ellei. Palīdziet no tās izkļūt! (0)  19.04.2016

Es esmu Ņikitas Mihutas brālis Aleksandrs. Es kopš dzimšanas slimoju ar to pašu slimību, kas ir manam jaunākajam brālim – ar X-hromosomu saistītā ihtioze. Dzīvot ar šo slimību ir smags pārbaudījums visai mūsu ģimenei. Kad es biju maziņš, jebkurš viegls kritiens vai vienkārša aizķeršanās aiz kaut kā plēsa nost man ādas virskārtu. Katru reizi tas radīja man šausmīgas mokas. Ļoti bieži man bija strutainas infekcijas. Tie bija briesmīgi, mikli strutu perēkļi pa visu ķermeni un ar tiem nāca arī 40 grādu temperatūra.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Dvīņiem Evelīnai un Ralfam steidzami vajadzīga palīdzība! (0)  22.03.2016

Ralfs un Evelīna ir Sintijas un Sergeja pirmie bērniņi. Mazuļi pasaulē nāca priekšlaicīgi – viņiem mammas puncī pietrūka skābekļa un nācās veikt ķeizargriezienu. Mazuļi intensīvās terapijas nodaļā pavadīja 17 dienas, kuru laikā mammai pazuda piens. Vēlāk izrādījās, ka mazuļiem ir govs piena nepanesība un ir nepieciešams specializēts maisījums. Tā kā tas ir ļoti dārgs vecāki kuru katru dienu var tikt nostādīti baisas izvēles priekšā: nedot mazajiem ēst vai arī likt viņiem mocīties.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Aicina piedalīties ziedojumu vākšanas akcijā “Izglābsim Sofju!” (0)  15.03.2016

Smagi slimajai Sofjai Stoļarovai ir ļoti vajadzīga jūsu palīdzība! Meitenei ir spinālā amiotrofija. Lai dzīvotu, viņai ir vajadzīgi medikamenti, specializētā pārtika, rehabilitācijas un cita palīdzība. Valsts kompensē tikai daļu no nepieciešamā, rehabilitācijas un medikamenti meitenei ir jāapmaksā pašai. Tie nav daži eiro, kas vajadzīgi. Tie nav arī simti, bet gan tūkstoši eiro, kas meitenei nepieciešami, lai dzīvotu. Viņa ir ratiņkrēslā un nevar strādāt, arī viņas vecāki nevar apmaksāt visu vajadzīgo.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Smaidīt pat tad, kad sāp – vienīgais veids, kā izdzīvot (0)  24.02.2016

Vai varat iedomāties, kā tas ir – pēkšņi nonākt invalīdu ratiņos? Uz mūžu, pavisam… Uzzināt, ka nekad vairs nepiecelsities un visa atlikusī dzīve būs pilna ar fiziskām un emocionālām sāpēm. Jūsu dzīve būs jūsu slimība. Tieši tas notika ar Valēriju Asadčiju 22 gadu vecumā. Viņam diagnosticēja multiplo sklerozi. Tāpat vīrietim ir mīksto audu sakroma un pirms dažiem gadiem viņam izgrieza vienu plaušu. Ziniet, ko viņš dara tagad, kad viņam ir 40? Viņš turpina dzīvot. Tik vienkārši un tik apbrīnojami.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Sofijas vecāki atsakās braukt uz Ķelni; ziedotāji var atgūt naudu (0)  01.02.2016

Svētdien, 31.janvārī, astoņgadīgajai Sofijai, kura pēdējos divus gadus cīnās ar nieru audzēju un kurai pērnajā vasarā šai diagnozei pievienojušās arī metastāzes plaušās, vajadzēja doties uz diagnostiku un sākotnējo ārstēšanu Ķelnes universitātes slimnīcā. Šim mērķim biedrība «Labdarības lapa Snowflake» ziedojumos bija savākusi 28 598 eiro. Taču, tā kā Sofijas vecāki no brauciena uz Ķelni atteicās, ziedotājiem tiek piedāvāta iespēja atgūt ziedojumus vai novirzīt tos citu slimu bērnu ārstēšanai.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Labdaris.lv gatavo bērnus profesijas izvēlei (0)  30.01.2016

Ir uzsākta pasākumu programma bērniem profesijas izvēlei. Tās ietvaros bērni ar ierobežotām iespējām varēs iepazīt dažādas profesijas, redzēt pozitīvus piemērus un paplašināt redzesloku. Pasākumu programmu pērn uzsāka labdarības fonds Labdaris.lv kopā ar sadarbības partneriem. Šogad ir notikuši jau divi pasākumi: saldējuma svētki Lastādijas internātpamatskolā un ekskursija uz sporta deju centru “Vecrīga”. Tie notika 21. un 25. janvārī.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Nav atrasts pamatojums šaubām par Labdaris.lv darbību (0)  28.01.2016

Veicot fonda Labdaris.lv darbības pārbaudi, nav konstatēti nekādi pārkāpumi vai atrasti jebkādi pierādījumi par negodīgu darbību. Finanšu ministrijai un valsts iestādēm nav nekādu pretenziju pret fonda darbību. Tāpat arī nav saņemta neviena apstiprināta sūdzība no palīdzības lūdzējiem vai ziedotājiem. Piedāvājam iepazīties ar  dokumentāli apstiprinātiem faktiem un secinājumiem par fonda darbību.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Mazā Sofija var gaidīt tikai nedēļu (0)  26.01.2016

Pirms divām nedēļām tika sākta ziedojumu vākšanas astoņus gadus vecajai Sofijai, kuras dzīvību apdraud cīņa ar audzēju kreisajā nierē un metastāzēm abās plaušās. Šobrīd no klīnikas Ķelnē saņemts rēķins par 40 000 eiro, kura apmaksa ļautu veikt Sofijai diagnostiku Vācijā un pēc tās sākt ārstēšanu. Mazās Sofijas un viņas vecāku vienīgā cerība ir sabiedrības atbalsts, jo cerības uz valsts finansējumu šī rēķina apmaksai pielīdzināmas nullei, turklāt rēķina apmaksa jāveic šīs nedēļas laikā.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Mazajai Sofijai atlicis pavisam maz laika (0)  22.01.2016

Pagājušajā nedēļā tika sākta ziedojumu vākšanas astoņus gadus vecajai Sofijai, kuras dzīvību apdraud cīņa ar audzēju kreisajā nierē un metastāzēm abās plaušās. Šobrīd no klīnikas Ķelnē saņemts rēķins par 40 000 eiro, kura apmaksa ļautu veikt Sofijai diagnostiku Vācijā un pēc tās sākt ārstēšanu.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Mazajai Sofijai pēc 55 ķīmijas terapijām nepieciešama operācija ārzemēs (0)  19.01.2016

Šā gada oktobrī Sofija Markova svinēs devīto dzimšanas dienu, taču gaidāmo jubileju aizēno smagā cīņa ar audzēju kreisajā nierē un metastāzēm abās plaušās. Kopš 2013.gada, kad meitenītei diagnosticēja audzēju, viņa pārcietusi 55 ķīmijas terapijas, bet tagad vienīgā iespēja apturēt slimību ir operācija.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Labdaris.lv jauni risinājumi labdarības jomā (0)  17.01.2016

Iepriekšējais gads labdarības fondam Labdaris.lv ir bijis pilns ar dažādiem jauninājumiem un projektiem: ir atklāta jauna mājas lapa, uzsāka palīdzības sniegšana starptautisku projektu ietvaros, uzlabota sistēma ziedojumiem ar tālruņa palīdzību, kā arī paveikts ļoti daudz citu lietu.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Februārī jādodas uz rehabilitāciju. Trūkst līdzekļu! (0)  07.01.2016

Mazā Anastasija Daļeckajau kopš pašas mazotnes ir smagi slima – viņai ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka. Meitenes māmiņas lielākais sapnis ir bērna atveseļošanās. Viņa kopā ar Anastasiju sper mazus, bet neatlaidīgus solīšus, lai to piepildītu. Diemžēl ar to nepietiek. Meitenei ir uzsākts ļoti nepieciešamu rehabilitāciju kurss, kura turpināšanai trūkst līdzekļu. Nākamā rehabilitācija paredzēta jau februārī.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Beatrise pēc operācijas atgriezusies mājās (0)  06.01.2016

Pagājušā gada novembra beigās Polijas pilsētā Katovicē, Jāņa Pāvila II bērnu slimnīcā veiksmīgi tika veikta nopietna sirds operācija divgadīgajai Beatrisei, kura īsi pirms gada nogales svētkiem atgriezusies mājās. Vecāki un mazulīte, kura ar katru dienu jūtas arvien labāk, pateicas visiem ziedotājiem, kuri neliedza palīdzību sarežģītajā situācijā.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Laumai savākta aptuveni trešdaļa summas (0)  05.01.2016

Pagājušā gada decembrī sākās ziedojumu vākšana deviņgadīgajai jelgavniecei Laumai, kurai ārsti negaidīti diagnosticēja retuslimību – kaulu vēzi jeb Jūinga sarkomu. Nepilna mēneša laikā, pateicoties sabiedrības aktivitātei, ar biedrības «Labdarības lapa Snowflake» palīdzību izdevies savākt aptuveni trešdaļu no operācijai Vācijā nepieciešamās summas.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Sirsnīgā pasākumā sagādās svētkus Latvijas ģimenēm (0)  16.12.2015

Šonedēļ, 18. decembrī, Bauskā, Evaņģēliski Luteriskajā Baznīcā notiks sirsnīgs labdarības pasākums "Ziemassvētku Pastkarte", kura laikā bērni varēs jauki pavadīt laiku radošajās darbnīcās, bet pēc tam kopā ar saviem vecākiem baudīt koncertu. Tajā, paveicot labu darbu, var iesaistīties ikviens, sagādājot svētku sajūtu kādam līdzcilvēkam.
Organizatori īpaši aicina atbalstīt mazo Laumu, kura sasirgusi ar ārkārtīgi retu slimību - Jūinga sarkomu.

http://www.jvestnesis.lv/modules.php?name=News&file=article&sid=11378

... >>>
 Lūdz palīdzību: Meitenītei ar retu slimību nepieciešama palīdzība (0)  14.12.2015

Deviņgadīgā jelgavniece Lauma ir aktīva un sirsnīga meitene, kura aizrautīgi nodarbojas ar daiļslidošanu. Likās – viņai priekšā skaista, patīkamiem piedzīvojumiem bagāta dzīve, bet šā gada novembris nāca ar negaidītu un traģisku vēsti – Laumai ārsti konstatēja retu slimību – kaulu vēzi jeb Jūinga sarkomu.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Trūkst līdzekļu zēna vienīgās iespējas veseļoties apmaksai (0)  04.12.2015

Paulis bija ļoti gaidīts bērniņš, bet viņa ienākšana pasaulē izvērtās pilnīgi citādāka nekā cerēts un izsapņots. Manam bērnam ir autisms. Ļoti ilgi par viņa dzīvi cīnījāmies bez rezultātiem. Pirms pāris gadiem uzzinājām par Domana metodi smagu slimu bērnu ārstēšanai. Tā pilnībā izmainīja mūsu un Pauļa dzīvi. Dēla attīstībā ir vērojams ievērojams progress, un mēs nedrīkstam apstāties. Mēs ticam, ka viņam ir iespējama laimīga dzīve. Lai tas būtu iespējams, ir vajadzīgi apmēram 3500 eiro, kuru mums nav.

... >>>
 Lūdz palīdzību: Redzēt, dzīvot, būt – palīdziet piepildīt šos sapņus! (0)  03.12.2015

Vai ir kas tāds, ko šajos Ziemassvētkos vēlaties vairāk par visu? Neredzīgais Valters sapņo apskatīt pasauli sev apkārt, bet mazais Daniels katru dienu dzirdēt savas māmiņas balsi, Diāna sapņo kaut reizi dzīvē uzvilkt skaistas kurpes, dejot un staigāt, bet Boriss no sirds vēlas apskaut savu ģimeni, neskatoties uz to, ka viņam nav rokas. 

... >>>
 Lūdz palīdzību: Paveiksim labu darbu Ziemassvētkos! (0)  29.11.2015

Labdarības lapa “Snowflake” aicina paveikt kādu labu darbu svētkos. Gaidot vienus no gada sirsnīgākajiem svētkiem – Ziemassvētkus, 18.decembrī Bauskas Evanģēliski Luteriskajā baznīcā notiks labdarības koncerts “Ziemassvētku pastkarte”.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom