Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Receptes: Radoši un šausminoši saldumi Helovīnam! (0)  31.10.2018

Lai arī Visu Svēto dienas priekšvakars jeb tā sauktais Helovīns daudzos vēl arvien izraisa pretrunīgas emocijas, veikalu tīkla ELVI pārdošanas dati gadu no gada nemainīgi apstiprina - šo dienu Latvijā tomēr svin, un vismaz bērni tajā tiek lutināti ar dažādiem saldumiem un citiem piemērotiem našķiem vai nelielām rotaļlietām.

... >>>
 Receptes: Romantiskas receptes (0)  14.02.2018

Romantisku noskaņu savai otrai pusītei var sagādāt, ne vien dāvinot ziedus un mīļas dāvanas, bet arī kopīgi rosoties virtuvē, lai pagatavotu kādu īpašu ēdienu.

... >>>
 Receptes: Ko nozīmē “garda siermaizīte”? (0)  10.12.2017

Siermaizīte ir iecienīta un viegli pagatavojama uzkoda izsalkuma remdēšanai, tomēr to nevajadzētu savietot vienā kategorijā ar fast food. Juris Dukaļskis, restorāna 3 šefpavārs, norāda, ka siermaizītes var pagatavot īpaši gardas un vienlīdz smalkas ar izmeklētiem salātiem un piemērotu vīnu.

... >>>
 Receptes: Svētku ēdieni latviskās krāsās (0)  17.11.2017

Latvijas svētku laikā nacionālais mazumtirdzniecības tīkls ELVI kopā ar uztura speciālisti un pavāri Jevgēniju Jansoni aicina izmēģināt radošas, veselīgas receptes, kas svētku galdam piešķirs ne vien jaunas garšu nianses, bet arī latvisku krāsainību!

... >>>
 Receptes: Spageti ar garnelēm ķiploku-sviesta mērcē (1)  12.11.2017

Receptē garneles ir goda vietā. Tās kombinē ar ķiploku un nedaudz brūninātu sviestu, kas piešķir mērcei riekstaini tīkamu garšu.

... >>>
 Receptes: Spageti ar kaltētu tomātu pesto un ceptu lasi (0)  26.10.2017

Lielisku mērci pastai var pagatavot arī no kaltētiem tomātiem, kas atradīsies ikviena gardēža mājās. Pie šādi pasniegta ēdiena lieliski piestāvēs zaļie salāti, kas papildināti ar olīveļļu un svaiga citrona sulu.

... >>>
 Receptes: Rudens nogurumam palīdzēs pilngraudu produkti un skābēti kāposti (0)  01.10.2017

Līdz ar rudens iestāšanos, samazinās organisma enerģijas rezerves un daudz biežāk jūtams nogurums, nespēks. Tāpat nereti manāmi saaukstēšanās simptomi, iesnas, klepus, kaklasāpes. Tā organisms ziņo, ka tam nepieciešams uzņemt papildu vitamīnu, minerālvielu un enerģijas devu. Taču vien retais aizdomājas, ka organisma rezerves papildinās un labu pašsajūtu nodrošinās pārdomāts un pilnvērtīgs uzturs.

... >>>
 Receptes: ABCDE vitamīnu superkokteiļi enerģijai un spēkam (0)  24.09.2017

Veselīgs dzīvesveids ar sabalansētām maltītēm un sportošanu lielai daļai cilvēku ir kļuvusi par nepieciešamību un patīkamu atkarību. Lai pietiktu spēka gan treniņiem, gan ikdienas darbiem un atpūtai, VingroSev.lv vadītāja un sertificēta fizioterapeite Ieva Zvīgule iesaka vairākus smūtijus, kas satur gana daudz vitamīnu, minerālvielu un šķiedrvielu – to, kas aktīviem cilvēkiem ir vajadzīgākais.

... >>>
 Receptes: Idejas nesteidzīgām brokastīm kopā ar ģimeni (0)  10.09.2017

Kopīgas brokastis brīvdienu rītos ir teju katras ģimenes iecienīto tradīciju vidū, kad lēni un bez steigas tiek baudīta ne tikai garda maltīte, bet arī kopā būšanas mirkļi.

... >>>
 Receptes: Pārslu vafeles (1)  27.08.2017

Brīvdienas rītā mīļos un sevi palutini ar pārslu vafelēm. Gardums smaržo un garšo bezgala labi, turklāt pārslas satur daudz vērtīgu vitamīnu, minerālvielu, beta-glikānu un šķiedrvielu. Nodrošina sāta izjūtu ilgam laikam.

... >>>
 Receptes: Īpaši kungiem – vieglas, bet gardas receptes 8. marta maltītei! (0)  08.03.2017

Lai arī par pasaules labākajiem pavāriem tiek atzīti tieši vīrieši, mūsu kultūrā ēdienu gatavošanu vairāk pieņemts uzskatīt par sieviešu lietu, un brīži, kad šīs rūpes uzņemas kungi, gandrīz katrai sievietei kļūst par maziem svētkiem!

... >>>
 Receptes: Romantiskas receptes Valentīndienai (0)  14.02.2017

Uztura speciāliste Jevgēnija Jansone kopā ar nacionālo pārtikas mazumtirdzniecības tīklu ELVI piedāvā neparastas receptes Valentīndienas noskaņās.

... >>>
 Receptes: Oktobris - Pasaules pastas mēnesis (0)  24.10.2015

Fusilli ar baklažāniem pikantā tomātu mērcē
Receptes piedāvā Linda Tellgrena, bloga Lindas virtuve autore

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom