Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     378
             Vakar:      530
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Noderīgi: 5 kļūdas, ko pieļauj mājokļu pircēji (0)  24.09.2017

Mājokļa iegāde ir ļoti atbildīgs un finansiāli nozīmīgs process, kura laikā labāk būtu mācīties no citu kļūdām, nevis pieļaut pašiem savējās. DNB bankas dzīvesstila bloga www.dzivenotiek.lv eksperte, „Latio”nekustamo īpašumu aģente Rudīte Ozoliņa atklāj piecas izplatītākās kļūdas, kuras pieļauj mājokļu pircēji.

... >>>
 Noderīgi: Vīna padomi iesācējiem: kā atrast tīkamu baltvīnu? (0)  24.09.2017

Nav noslēpums, ka ikvienam, kas kādreiz vēlējies iegādāties vīnu, ir gadījies apjukt pie plaukta. Dažādi, izsmalcināti nosaukumi, sarežģīti apraksti, nesaprotamas abreviatūras un plašs cenu diapazons – izvēle ir liela.

... >>>
 Noderīgi: Patērētājiem rūpīgāk jāizvērtē izvēlētā sakaru operatora cenas par zvaniem uz citiem tīkliem (0)  16.09.2017

Konkurences padome (KP) vērš patērētāju uzmanību uz nepieciešamību rūpīgi iepazīties ar elektronisko sakaru operatoru tīklu piedāvātajiem tarifiem un maksu par zvaniem uz citu operatoru klientu numuriem. 

... >>>
 Noderīgi: Kamdēļ neļaut bērnam mašīnā spēlēties ar koka rotaļlietām? (0)  10.09.2017

Pamatnosacījumi vecākiem, pārvietojoties ar bērnu uz ceļa

... >>>
 Noderīgi: Kam pievērst uzmanību, pērkot ledusskapi? (0)  26.08.2017

Ledusskapis ir nopietna investīcija. Ledusskapi, tāpat kā jebkuru lielās sadzīves tehnikas ierīci, mēs pērkam, cerot, ka tā kalpos ilgus gadus. 

... >>>
 Noderīgi: Caur Facebook Messenger izplatās jauna daudzplatformu ļaunprogrammatūra/ reklāmprogrammatūra (0)  26.08.2017

Ja ir daudz Facebook draugu, ir lieliska iespēja viegli kļūt par slazdu, tiklīdz draugi noklikšķina uz kaut kā ļaunprātīga. Pirms kāda laika KasperskyLab eksperts Devids Jakobi (David Jacoby) Facebook saņēma ziņu no personas, ar kuru ļoti reti sarunājas, un saprata, ka notiek kaut kas aizdomīgs.

... >>>
 Noderīgi: Neapdomīga iebraukšana peļķē var radīt neatgriezeniskus bojājumus automašīnai (0)  25.08.2017

Pēdējās dienās spēcīgu lietavu dēļ Latgalē pārplūduši un izskaloti ceļi, tostarp vairāki autoceļi slēgti. Arī brīvdienās sinoptiķi valsts lielākajā daļā sola nokrišņus, tādēļ ERGO atgādina, ka, neapdomīgi šķērsojot spēcīgo lietavu laikā applūdušās brauktuves vai iebraucot lielās un dziļās peļķēs, vai arī saņemot ūdens šalti no pretimbraucoša transportlīdzekļa radītā ūdens viļņa, automašīnai var tikt radīti ļoti nopietni bojājumi.

... >>>
 Noderīgi: Pilotē dronu droši un tiesiski (0)  25.08.2017

Ministru kabineta 2016.gada 22.novembra noteikumi Nr. 737 "Kārtība, kādā veicami bezpilota gaisa kuģu un tādu cita veida lidaparātu lidojumi, kuri nav kvalificējami kā gaisa kuģi" attiecas uz jebkuru personu, kuras īpašumā vai valdījumā ir bezpilota gaisa kuģis vai kura vēlas veikt bezpilota gaisa kuģa lidojumus, kā arī uz komersantiem un personām, kas organizē bezpilota gaisa kuģu lidojumus.

... >>>
 Noderīgi: Latvijā izstrādāta spēle Polipong saņēmusi Apple atzinību un iekļauta AppStore TOP3 (0)  11.08.2017

11.augustā savu debiju AppleAppStore piedzīvo vietējā spēļu izstrādātāja Beetroot Lab mobilā spēle POLIPONG, turklāt tā saņēmusi arī Apple atzinību, jo iekļauta pie AppStore TOP 3 šobrīd ieteiktajām spēlēm pasaulē.

... >>>
 Noderīgi: Ceļošana kopā ar mazbērniem: bērna interešu pārstāvība bez pilnvaras – neiespēja (0)  30.07.2017

Kopš jūnija bērniem, kuri ir Latvijas Republikas valstspiederīgie, ir ļauts ceļot uz visām Eiropas Savienības dalībvalstīm bez notariāli apliecinātas pilnvaras vai vecāku piekrišanas. Taču tas nemazina riskus, ar kuriem var saskarties uz ārzemēm devusies vecmāmiņa vai krustmāte, kurai bērns ir uzticēts.

... >>>
 Noderīgi: Pasažieru pienākumus sabiedriskajā transportā nosaka Ministru kabineta noteikumi (0)  31.10.2016

Jebkurā apkalpojošā sfērā starp klientu un pakalpojuma sniedzēju ikdienā iespējamas konfliktsituācijas, kam par iemeslu nereti ir savu pienākumu un tiesību nezināšana vai neizpratne un neveiksmīga komunikācija.

... >>>
 Noderīgi: Top vairāki normatīvie akti par ūdenssaimniecības pakalpojumiem (0)  31.10.2016

Šī gada janvārī stājās spēkā „Ūdenssaimniecības pakalpojumu likums”. Pamatojoties uz to, patlaban saskaņošanas kārtībā ir  Ministru kabineta noteikumi par individuālo kanalizācijas notekūdeņu apsaimniekošanu. Tos plānots pieņemt šī gada beigās.

... >>>
 Noderīgi: Sagatavo auto aukstajam laikam (0)  22.10.2016

Meteoroloģiskās prognozes liecina, ka gaisa temperatūra naktīs aizvien biežāk noslīdēs zem 0 grādiem. Lai aukstais laiks un temperatūras izmaiņas neietekmētu braukšanu, Statoil degvielas kategorijas vadītājs Gatis Titovs iesaka laicīgi parūpēties par savu automašīnu.

... >>>
 Noderīgi: Kampaņā „Pārsteidz ziemu!” piekto gadu piedāvās bez maksas pārbaudīt auto pirms ziemas (0)  21.10.2016

Jēkabpilī kampaņa norisināsies 25.oktobrī no 16:00 līdz 20:00 pie veikala „Maxima XX” Brīvības ielā 108

No 21.oktobra līdz 3.novembrim jau piekto gadu pēc kārtas autovadītājiem ir iespēja veikt bezmaksas pārbaudi tiem automašīnu mezgliem, kas nodrošina drošu braukšanu ziemā.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom