Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Es esmu Tev līdzās : “Ir jādzīvo šeit un tagad” (0)  22.12.2017

Līga Midzene (50) pirms piecpadsmit gadiem iekļuva ceļu satiksmes negadījumā, kā rezultātā zaudēja spēju staigāt. Kopš tā laika Līga ir iemācījusies ne tikai dzīvot no jauna, bet dzīvot ar smaidu, novērtējot to, kas ikkatram no mums ir dots.

... >>>
 Es esmu Tev līdzās : Kādu palīdzību var saņemt Jēkabpils novada sociālajā dienestā? (0)  22.12.2017

Jēkabpils novada Sociālais dienests  ir Jēkabpils novada pašvaldības iestāde, kas sniedz sociālo palīdzību, organizē un sniedz sociālos pakalpojumus Jēkabpils novada iedzīvotājiem.

... >>>
 Es esmu Tev līdzās : “Nevajag kavēties atmiņās par to, kā bija, ir jādzīvo tāda dzīve, kāda tā ir tagad.” (0)  19.12.2017

Pirms astoņiem gadiem  Aivara Siliņa dzīve sagriezās kājām gaisā. Aivars saslima ar insultu. Intervijas sākumā tika plānots sarunāties ar pašu Aivaru, bet, ierodoties ciemos, plāni mainījās. Aivaram bija viena no sliktajām dienām, kad izteikties bija īpaši grūti, tādēļ sarunāties mums neizdevās. Viņa vietā par dzīvi pirms un pēc slimības stāsta sieva Dzintra Siliņa.

... >>>
 Es esmu Tev līdzās : Kādu palīdzību var saņemt Krustpils novada sociālajā dienestā? (0)  19.12.2017

Krustpils novada sociālais dienests atrodas Rīgas ielā 150a, Jēkabpilī. Sociālā dienesta vadītāja ir Benita Dzelme.

... >>>
 Es esmu Tev līdzās : “Likās, ka laika ir vēl daudz un paspēšu visu...” (0)  15.12.2017

Pirms 26 gadiem Valda Stroda (48) dzīve krasi mainījās – viņš kļuva par invalīdu. Šobrīd Valdis vada Jēkabpils invalīdu apmācības un dienas centru “Ausma”, kā arī aktīvi cīnās par cilvēku ar īpašām vajadzībām tiesībām un joprojām ir nelabojams optimists, kurš it visā saskata ko pozitīvu.

... >>>
 Es esmu Tev līdzās : “Slimības dēļ nevajag sevi norakstīt. Arī mums var būt ģimene un dzīve.” (1)  28.11.2017

Turpinot uzsākto interviju sēriju “Es tev esmu līdzās, uzzini par mani!”, uz sarunu aicināju Mārci Paegļkalnu. Mārcis ir 32 gadus jauns vīrietis, kura dzīve strauji mainījās pusaudžu gados, kad tika konstatēta  neārstējama slimība...

... >>>
 Es esmu Tev līdzās : “...vecums ir kaut kas tāds, kas atgadījies citām” (0)  21.11.2017

Turpinot aktualizēto tēmu par cilvēkiem mums blakus, uz sarunu aicināju Dzintru (64), kas pensijā ir devusies pavisam nesen. Dzintra, kā pati saka, ir „kautrīgs pensionārs – iesācējs”,  tāpēc lūdzu uzvārdu neminēt. Viņa skaidro: „Paziņas mani atpazīs, bet citiem, šķiet, tas nav saistoši, interesanti.”

... >>>
 Es esmu Tev līdzās : “…nevar viens sēdēt tikai mājās, četrās sienās...” (0)  10.11.2017

Turpinot mūsu interviju sēriju, aicinām iepazīties ar pozitīvo seniori Rutu Andiņu (84), kura joprojām skatās pozitīvi uz dzīvi, pat tad, kad nav nemaz tik viegli…

... >>>
 Es esmu Tev līdzās : Kādi ir sociālās palīdzības un atbalsta veidi Viesītes novadā? (0)  09.11.2017

Viesītes novada sociālas dienests atrodas  Brīvības ielā 8, Viesītē, Viesītes novadā.  Viesītes novada Sociālais dienests ir Viesītes novada pašvaldības iestāde, kura sniedz sociālo palīdzību, organizē un sniedz sociālos pakalpojumus Viesītes novada iedzīvotājiem. Sociālā dienesta darbība tiek finansēta no Viesītes novada pašvaldības budžeta līdzekļiem. Sociālajam dienestam ir sava budžeta tāme, kuru apstiprina pašvaldība.

... >>>
 Es esmu Tev līdzās : “Galvenais ir turpināt dzīvot, nevajag skumt” (0)  07.11.2017

Vienā no iepriekšējiem JV numuriem aktualizējām tēmu par cilvēkiem mums blakus, šajā gadījumā - senioriem. JV turpina iepazīt senioru ikdienu un aktuālās problēmas sarunā ar bijušo pedagoģi, nu jau pensionāri Velgu Noviku.

... >>>
 Es esmu Tev līdzās : Kādi sociālās palīdzības veidi pieejami Salas novadā? (0)  07.11.2017

Salas novada Sociālā dienesta vadītāja ir  Ludmila Austriņa un dienests atrodas Susējas iela 9, Salā, Salas pagastā, Salas novadā.

... >>>
 Es esmu Tev līdzās : It visā ir jāprot saskatīt pozitīvo - pat tad, kad tas ir ļoti grūti (0)  27.10.2017

ES TEV ESMU LĪDZĀS, UZZINI PAR MANI!
Ikkatram no mums dzīvē reiz pienāk brīdis, kad jāliek pie malas mūsu ierastā ikdiena un jādodas pelnītā atpūtā - pensijā. Bieži vien aktīvā sabiedrības daļa nemaz nezina un neaizdomājas par to, kā dzīvo un jūtas seniors, kurš ir tepat līdzās – blakus dzīvoklī vai mājā. Lasiet intervijā ar seniori Astrīdu Skrindu.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom