Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     46
             Vakar:      420
            


twitterBlogo arī Tu!
 
Jaunākajā "JV" numurā
 Pašvaldība: Apstiprina Jēkabpils pilsētas 2018.gada budžetu (0)  19.01.2018

Ceturtdien, 18. janvārī, Jēkabpils pilsētas domes ārkārtas sēdē ar astoņām balsīm “par” tika apstiprināts Jēkabpils pilsētas 2018.gada budžets.

... >>>
 Pašvaldība: Apbalvo Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu konkursa uzvarētājus, un akcijas “Izrotā savu egli” dalībniekus (0)  19.01.2018

17.janvārī Jēkabpils Tautas nama baltajā zālē notika Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu konkursa uzvarētāju, un akcijas “Izrotā savu egli” dalībnieku apbalvošana.

... >>>
 Pašvaldība: Par Nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma saņemšanu e-pastā (0)  17.01.2018

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina  nekustamā īpašuma nodokļa maksātājus pieteikties maksāšanas paziņojumu saņemšanai e-pastā, izmantojot elektronisko tīmekļa vietni www.epakalpojumi.lv sadaļu „Nekustamais īpašums”. Pakalpojumam ir nepieciešama autorizācija.

... >>>
 Pašvaldība: Ministru prezidents reģionālajā vizītē apmeklēs Jēkabpili (0)  12.01.2018

Ministru prezidents Māris Kučinskis piektdien, 12. janvārī, reģionālajā vizītē apmeklē Jēkabpili.

... >>>
 Pašvaldība: Aicina pieteikties barikāžu atceres braucienam (0)  09.01.2018

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus līdz 12. janvārim pieteikties bezmaksas braucienam uz 1991.gada barikāžu atceres pasākumu Rīgā. Atceres pasākums norisināsies 13.janvārī Zaķusalā.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina nevalstiskās organizācijas iesniegt projektus konkursam (0)  09.01.2018

Jēkabpils pilsētas pašvaldība no 8. janvāra līdz 8. februārim aicina nevalstiskās organizācijas iesniegt projektus konkursam.

... >>>
 Pašvaldība: Noslēgtais līgums par atkritumu izvešanu Jēkabpils pilsētas iedzīvotājiem nav jāpārslēdz līdz 2023.gadam (0)  09.01.2018

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka tiem iedzīvotājiem, kuri noslēguši līgumu ar uzņēmumu par atkritumu izvešanu pēc 2016. gada 4. augusta, nav nepieciešams to ik gadu pārslēgt. Līgums ir spēkā 7 gadus - līdz 2023. gada 4. augustam.

... >>>
 Pašvaldība: Atstāj savu Ziemassvētku eglīti speciālajā konteinerā un nemaksā par tās aizvešanu! (0)  05.01.2018

SIA “Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka Jēkabpils pilsētā izvietoti speciālie konteineri, kuros iedzīvotāji var atstāt savu Ziemassvētku eglīti. Šis pakalpojums iedzīvotājiem ir bez maksas.

... >>>
 Pašvaldība: Speciālisti dalīsies pieredzē (0)  05.01.2018

Otrdien, 9.janvārī, Jēkabpils pilsētas pašvaldības Iekļaujošas izglītības atbalsta centru, pieredzes apmaiņas nolūkā, apmeklēs Limbažu novada izglītības un kultūras nodaļas vadītāja Sigita Upmale, kā arī Limbažu Konsultatīvā bērnu centra speciālisti - vadītāja Inese Ezeriņa, logopēde Taņa Spridzāne, Montesori pedagoģe un fizioterapeite Elīna Valeine, logopēde Alda Krastiņa un psiholoģe Ilze Lismane.

... >>>
 Pašvaldība: Ievērībai - par satiksmes ierobežojumiem (1)  30.12.2017

Saistībā ar gatavošanos Jaunā gada svinībām un to norisi, no 31. decembra plkst. 6.00 līdz 1. janvāra plkst. 5.00 tiks slēgts Jēkabpils Vecpilsētas laukums.

... >>>
 Pašvaldība: Pensionāriem izsniegtā apliecība braukšanas maksas atlaidei vairs nav jāmaina (0)  29.12.2017

Jēkabpils pilsētas pašvaldība informē, ka tiem pensionāriem, kuri saņēmuši apliecības braukšanas maksas atlaides saņemšanai pilsētas sabiedriskajā transportā, neskatoties uz apliecības derīguma termiņa beigām, tās vairs nav jāmaina.

... >>>
 Pašvaldība: Notiks Tradicionālo konfesiju konsultatīvās komisijas sēde (0)  19.12.2017

20.decembrī plkst.10.00 Jēkabpils pilsētas pašvaldībā notiks Tradicionālo konfesiju konsultatīvās komisijas sēde. 

... >>>
 Pašvaldība: Domes priekšsēdētājs piedalās Zemgales plānošanas reģiona sēdē (0)  19.12.2017

19.decembrī Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis Pļaviņu novadā piedalījās Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Attīstības padomes sēdē. Darba kārtībā tika diskutēts par aktualitātēm pretterorisma jomā: terorisma draudu tendencēm un pašvaldību objektu aizsardzības pasākumiem.

... >>>
 Pašvaldība: Rakstniecei Lūcijai Ķuzānei pasniegts Kultūras ministrijas apbalvojums (0)  15.12.2017

13.decembrī  Jēkabpils pilsētas bibliotēkas izstāžu zālē Jēkabpils Goda pilsonei, rakstniecei Lūcijai Ķuzānei svinīgi tika pasniegts Kultūras ministrijas apbalvojums - Atzinības raksts par mūža ieguldījumu Latvijas rakstniecībā un Jāņa Jaunsudrabiņa personības un literārā mantojuma pētniecībā, kā arī rakstnieces 90 gadu jubilejā.

... >>>
 Pašvaldība: Plānots atsaukt projektu “Industriālās teritorijas piekļuves uzlabošana un revitalizācija uzņēmējdarbības attīstībai Jēkabpilī” un turpināt darbu pie alternatīvām jaunu darba vietu radīšanai (0)  15.12.2017

7.decembra Jēkabpils pilsētas domes finanšu komitejā domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis informēja, ka tiks atsaukts iepriekš ar nosacījumiem apstiprinātais projekts “Industriālās teritorijas piekļuves uzlabošana un revitalizācija uzņēmējdarbības attīstībai Jēkabpilī”.

... >>>
 Pašvaldība: Midegu ģimene no Jēkabpils kopā ar Valsts prezidentu iededz Ziemassvētku egli (0)  07.12.2017

5. decembrī Valsts prezidents Raimonds Vējonis ar kundzi Ivetu Vējoni kopā ar 20 aktīvām un kuplām Latvijas ģimenēm pie Rīgas pils iededza Ziemassvētku egli - tā informē Valsts prezidenta mājas lapā www.president.lv

... >>>
 Pašvaldība: Izvēlēta Jēkabpils pilsētas galvenā egle (0)  07.12.2017

6.decembrī Jēkabpils pilsētas domes vadība, vides māksliniece Sanda Mālniece, kā arī citi pašvaldības speciālisti kopā ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem izvēlēja pilsētas galveno egli A/S “Latvijas valsts meži” Dienvidlatgales reģiona Viesītes iecirknī.

... >>>
 Pašvaldība: Poligons “Dziļā vāda” no 01.10.2017. uz laiku ir pārtraucis nolietoto riepu pieņemšanu (0)  06.12.2017

SIA ”Jēkabpils pakalpojumi” informē, ka no SIA “Vidusdaugavas SPAOO” ir saņemta vēstule par to, ka poligons “Dziļā vāda” Mežāres pagastā no 01.10.2017. uz laiku ir pārtraucis nolietoto riepu pieņemšanu poligonā sakarā ar nolietoto riepu pārstrādes ierobežotajām jaudām uzņēmumā.

... >>>
 Pašvaldība: Izsludināts konkurss par Ziemassvētku noformējumu Jēkabpils pilsētā (0)  05.12.2017

Jēkabpils pilsētas pašvaldība izsludina konkursu par Ziemassvētku tematikai atbilstošu noformējumu Jēkabpils pilsētā, aicinot iedzīvotājus un uzņēmējus iesaistīties svētku noformējuma veidošanā ēkām un to teritorijām.

... >>>
 Pašvaldība: Uzklāj segumu gājēju celiņam gar Jēkabpils 2.vidusskolu (0)  05.12.2017

Novembra vidū tika pabeigta ietves seguma uzklāšana gājēju celiņam, kas ved gar Jēkabpils 2. vidusskolu.

... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils pilsētas pašvaldību apmeklē aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis (0)  01.12.2017

1. decembrī reģionālajā vizītē Jēkabpils pilsētas pašvaldību apmeklēja Latvijas Republikas aizsardzības ministrs Raimonds Bergmanis.

... >>>
 Pašvaldība: SIA "Jēkabpils ūdens" valdes locekļa amatam izvēlēts Mihails Aleksejevs (0)  01.12.2017

30.novembra Jēkabpils pilsētas domes sēdē domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis informēja, ka noslēdzies izsludinātais konkurss uz SIA “Jēkabpils ūdens” valdes locekļa amatu.

... >>>
 Pašvaldība: Notiks lekcija senioriem par tēmu “Garīgās veselības saglabāšana” (0)  26.11.2017

Pārtraucot aktīvo darba dzīvi, cilvēks zaudē vairākas sociālās lomas. Lai veiksmīgi pārvarētu zaudējuma situāciju, ir svarīgi saglabāt sociālo un arī fizisko aktivitāti. Garīgās veselības saglabāšanā svarīgi meklēt jaunas nodarbošanās, hobijus un sociālās lomas.

... >>>
 Pašvaldība: Jaunieti, piesakies dalībai projektā “PROTI un DARI!” (0)  24.11.2017

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina jauniešus pieteikties dalībai  projektā “PROTI un DARI!”. Ja esi vecumā no 15 līdz 29 gadiem, pašlaik nemācies, nestrādā algotu darbu, NVA neesi bezdarbnieka statusā, piesakies projektā “PROTI un DARI!”.

... >>>
 Pašvaldība: Domes priekšsēdētājs R.Ragainis izsaka pateicību par svētku organizēšanu (0)  22.11.2017

Latvijas Valsts svētku mēnesī ar daudzveidīgu un plašu pasākumu programmu Jēkabpilī tika atzīmēts 11.novembris - Lāčplēša diena un 18.novembris, kad svinējām Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienu.

... >>>
 Pašvaldība: Interaktīvas nodarbības "Veselīgs uzturs dzīves kvalitātei" senioriem (0)  21.11.2017

Projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” 23., 24. novembrī tiek organizētas interaktīvas nodarbības "Veselīgs uzturs dzīves kvalitātei" senioriem.

... >>>
 Pašvaldība: Par SIA “Vidusdaugavas SPAAO” valdes locekli iecelts Jānis Bisenieks (0)  21.11.2017

Beidzies konkurss uz SIA “Vidusdaugavas SPAAO” valdes locekļa amatu. Kopumā konkursam bija pieteikušies 11 pretendenti. Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis informēja, ka par SIA “Vidusdaugavas SPAAO” valdes locekli iecelts Jānis Bisenieks. 

... >>>
 Pašvaldība: Valsts svētkos - 18.novembrī - noteikti satiksmes ierobežojumi, (0)  17.11.2017
... >>>
 Pašvaldība: Jēkabpils autobusu parks iegādājies jaunus autobusus (0)  17.11.2017

15.novembrī SIA “Jēkabpils autobusu parks” plašsaziņas līdzekļiem demonstrēja četrus nupat iegādātos autobusus MB Sprinter, kurus izmantos pasažieru pārvadājumiem reģionālajos maršrutos Jēkabpilī un Preiļos. Uzņēmuma direktors Jānis Ščerbickis informēja, ka kopumā iegādāti septiņi jauni autobusi, no kuriem trīs jau brauc reisos, un ar tiem ir apmierināti gan šoferi, gan pasažieri.

... >>>
 Pašvaldība: Ņems aizņēmumu multifunkcionālās halles būvniecībai (0)  14.11.2017

9.novembra ārkārtas domes sēdē deputāti lēma par aizņēmumu valsts nozīmes sporta infrastruktūras attīstības projektam, kas tiek realizēts ar valsts budžeta līdzfinansējumu “Jēkabpils multifunkcionālās halles jaunbūve Brīvības ielā 289 B, Jēkabpilī”.

... >>>Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom