Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     347
             Vakar:      529
            


twitterBlogo arī Tu!
Numura tēma: Firma grib mainīt ūdens skaitītājus, “Jēkabpils ūdens” sadarboties nevēlas (1)

Līdz šim vienīgais uzņēmums, kas uzliek un maina ūdens skaitītājus Jēkabpils daudzdzīvokļu mājās, ir pašvaldības SIA „Jēkabpils ūdens” (pirms kāda laika to darīja arī SIA „Hektors”).  Skaitītājus liek jau no 1985.gada un, kad ir pagājis četru gadu darbības termiņš, tie jāmaina. 

Martā Jēkabpilī ieradās Rīgā reģistrētas firmas SIA „Jugenz” pārstāvji, piedāvājot iedzīvotājiem nomainīt ūdens skaitītājus. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Andrejs Andris Stalts „JV” pastāstīja, ka firma jau strādā Jūrmalā un Jelgavā, un tās cena par verificētu (tas ir, lietotu) skaitītāju uzstādīšanu ir 17 eiro, bet par jaunu skaitītāju – ne vairāk par 23 eiro.

Viņš arī stāsta, ka sevišķi izdevīgi būšot pensionāriem un invalīdiem, kuriem piedāvā īpašas atlaides – tādas akcijas notiekot citās pilsētās, kur firma strādā, tās varot rīkot arī Jēkabpilī. 

Firma bija parūpējusies par reklāmu un pazīņojumi par piedāvājumu lētāk mainīt skaitītājus, parādījās gandrīz vai katrā pastkastītē. Daļa iedzīvotāju šādu faktu uztvēra pozitīvi. 

Tomēr sarunas ar SIA „Jēkabpils ūdens” firmai „Jugenz” gan līdz šim nav izdevušās, pareizāk sakot, dialogs nav sanācis, atzīst firmas pārstāvis: „Jēkabpils ūdens” sadarboties atsakās. 

Savu skaidrojumu sniedz „Jēkabpils ūdens” valdes loceklis Elmārs Užulis...

RAKSTA TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 14.APRĪĻA NUMURĀ 14.04.2015Komentārs

Anonīms
(29.12.2016 22:26)

Šonedēļ atkal mūsu kāpņu telpā Madonas ielā ir tās Jungenz lapiņas.
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom