Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     119
             Vakar:      459
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Numura tēma: Iespējams, privātmāju kanalizācija piesārņo dzeramo ūdeni. Notekūdeņu apsaimniekošana ir problemātiska (0)

14.aprīlī Jēkabpils tautas namā notika Daugavas kreisā krasta iedzīvotāju tikšanās ar Valsts vides dienesta Daugavpils reģionālās vides pārvaldes un SIA „Jēkabpils ūdens” speciālistiem, kā arī pašvaldības amatpersonām.

Notekūdeņu apsaimniekošana privātmājās netiek kontrolēta, tādēļ situācija varētu būt problemātiska, apdraudot iedzīvotāju un vides veselību Jēkabpilī, otrdien iedzīvotāju tikšanās laikā Jēkabpils Tautas namā brīdināja speciālisti. Latvijā nav notekūdeņu kontroles un smalki izstrādātu likumu, taču ir pieejami SIA „Jēkabpils ūdens” pakalpojumi.
„Dzeramais ūdens nav neizsmeļams resurss,” ar šādiem vārdiem tika uzrunāti klātesošie, „Apmēram 200 valstu zinātnieki ir nobažījušies, ka pēc 50 gadiem pusei pasaules iedzīvotāju nepietiks ūdens. Šobrīd trūkumu cieš trešdaļa cilvēku.”

Jēkabpilieši izmanto pazemes ūdeņus, kuri ir tīrāki nekā atklāto tilpņu ūdeņi. Tomēr pazemes ūdeņus var viegli piesārņot, kad iedzīvotāji nedomā par videi draudzīgu saimniekošanu vai nav par to pietiekami informēti. Arī pilsētas pašvaldība  saskaras ar problēmām ūdens un kanalizācijas saimniecībā, un speciālisti klātesošos informēja par situāciju, kas apdraud jēkabpiliešu vidi. 

RAKSTA TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 17.APRĪĻA NUMURĀ 19.04.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom