Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     444
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura tēma: Slimnīca šobrīd ir viss – atskurbtuve, sociālās palīdzības dienests, aprūpes iestāde un pat viesnīca (0)

Aizvien biežāk sabiedrībā izskan viedoklis, ka Jēkabpilī vajadzētu atjaunot atskurbtuvi, kas tika likvidēta nu jau vismaz pirms pusotra gadu desmita, jo dzērāji sagādā aizvien vairāk problēmu ne tikai līdzcilvēkiem, bet arī Jēkabpils reģionālās slimnīcas mediķiem. Par to savā darbā vai ik dienu ir spiesti pārliecināties ārstniecības iestādes mediķi. 

Par šo un daudzām citām problēmām stāstīja slimnīcas Uzņemšanas nodaļas vadītājs Imants Balodis, kā arī ārsta palīgi Natālija un Dmitrijs un māsas palīdze Dace, ar kuriem kopā „JV” pavadīja vairākas stundas viņu dežūras laikā. 

Brīvdienas slimnīcā –  “alkohola dienas”

Piektdienas, sestdienas un svētdienas mums ir „alkohola dienas”, stāsta dežūrbrigādes ārsta palīgs Dmitrijs, - „dzērājus savāc ātrā palīdzība, policija viņus neved, katrā ziņā to dara reti. Garāmgājēji paziņo un izsauc ātro palīdzību. Tā viņi lielākoties arī nokļūst pie mums.”

Imants Balodis: „Šodien (17.aprīlī, piektdienā) nav atvests neviens guļošs dzērājs, vakar bija viens ar 4,44 promilēm. Viņš izgulējās un aizgāja. Jēkabpils slimnīcā vēl darbojas sociālisms, mēs no šāda cilvēka varam paņemt 1,35 eiro par analīzēm, un viss.” 

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 24.APRĪĻA NUMURĀ 24.04.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom