Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     454
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Ekonomika: Cik nodokļu maksātāju ir Jēkabpilī, kāpēc uzņēmēji negrib cilvēku pieņemt pamatdarbā? (1)

Pašvaldībām ir svarīgi zināt, cik daudz nodokļu maksātāju ir viņu teritorijās un kā viņi maksā nodokļus. Pateicoties labai sadarbībai ar Valsts ieņēmumu dienestu, šāda informācija tagad ir pieejama, tā tiekoties ar VID ģenerāldirektori Ināru Pētersoni (attēlā) viņas vizītes laikā Jēkabpilī atzina vairāku pašvaldību vadītāji. 

Ināra Pētersone informēja, ka ir noslēgtas vienošanās ar pašvaldībām par to, kādā veidā VID sniedz ziņas par fiziskajām personām, kas dzīvo to teritorijā, kādi nodokļu maksājumi ir veikti, jo tieši fizisko personu nodokļu maksājumi ir svarīgi, lai pašvaldības spētu kontrolēt gan nodokļu ienākumus, gan arī rēķināties ar pabalstiem nepieciešamajām summām. 

VID sagatavotā informācija liecina, ka patlaban Jēkabpilī reģistrēti 2426 nodokļu maksātāji, tajā skaitā 1262 juridiskās personas un 1164 fiziskās personas – saimnieciskās darbības veicēji un 292 individuālie komersanti. No visu reģistrēto nodokļu maksātāju kopskaita 673 ir PVN maksātāji, bet 359 – mikrouzņēmuma nodokļa maksātāji.

PLAŠĀK LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 28.APRĪĻA NUMURĀ 29.04.2015Komentārs

Anonīms
(12.12.2016 13:44)

Aizdevums uzņēmumam uz ļoti izdevīgiem noteikumiem, piesakies jau tūlīt un piesaisti naudu! Vairāk info: www.cityfinances.lv
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom