Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     450
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura tēma: Jēkabpilietis bibliotēkas pasaulē (0)

Ko lasa jēkabpilietis? Kāda sabiedrība apgrozās bibliotēkā? Sarunu par šādiem un citiem jautājumiem „JV” risināja ar Jēkabpils pilsētas bibliotēkas vadītāju Renāti Lenšu un Lietotāju apkalpošanas nodaļas vadītāju Līgu Višņevsku.

Kas, jūsuprāt, raksturo Jēkabpils pilsētas bibliotēkas darbinieku? Sākot no iekšējās noskaņas un beidzot ar attieksmi, ar kādu tiek veikts darbs!

L.Višņevska: Cilvēciskais faktors. Bibliotekāri ir uzklausītāji, pie kuriem vienmēr var atnākt aprunāties, ja nav neviena cita, kas uzklausa. Visus bibliotekārus vieno grāmatas un pienākums tās nodot lasītājam. Viss balstās uz cilvēka vēlmēm. 

R.Lenša: Iecietība, jo pakalpojumu dažādība bibliotēkas telpās ieved dažādus cilvēkus. Turklāt katram atkal un atkal jāpaskaidro vienas un tās pašas lietas. Bibliotēka ir vieta, kur var socializēties, sajust, ka esi cilvēks. 

Kā jūs no cilvēciskā viedokļa raugāties uz komunikāciju ar cilvēkiem?

L.Višņevska: Dažreiz pēc darbdienas jūties izsmelts un pārņem nevēlēšanās uzklausīt tik daudzus cilvēkus, taču padomājot saprotu – labi, ka viņi atgriežas, tātad viņiem šeit patīk. 

R.Lenša: Gribu uzsvērt, ka, strādājot bibliotēkā, es sajūtu visu pilsētu. Pilsētas bibliotēkā ierodas gan dzīves pabērni, gan ārkārtīgi intelektuāli cilvēki. Šeit vieta ir visiem.

Ja bibliotēka būtu miniatūrs Jēkabpils modelis, kādi cilvēki būtu šajā sabiedrībā? 

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 12.JŪNIJA NUMURĀ 13.06.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom