Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     268
             Vakar:      541
            


twitterBlogo arī Tu!
Numura intervija: Jēkabpils dārgumi – Ilzes dāvana Latvijai 100 gadu jubilejā (0)

Meitene ar ģimenes saknēm Krustpils novadā ILZE ŽŪRIŅA šogad Jēkabpilī realizē vēsturisko vietu pārveidi mākslinieciskos vides objektos. Taču nelielā intervijā ar e-pasta starpniecību uzzinājām, ka meitenei ir daudz vairāk panākumu, nekā mēs jebkad spētu iedomāties. Viņas piespraužu kolekcija „Latvijas poga” ieguvusi uzvaru nominācijā „Latvijas suvenīrs 2012”, tāpat Ilze bijusi konkursa „Gada balva dizainā” nominante. 

Lūdzu, pastāsti par sevi! Kādā pozīcijā šodien atrodies – kur strādā, kur un ko studē?

Studēju RTU Materiālu dizainu un tehnoloģijas. Jūnija vidū gatavojos aizstāvēt savu maģistra darbu par tēmu „Jēkabpils vēsturisko vietu interpretācija vides mākslas objektos”. 

Strādāju par dekoratori. Paralēli darbam piedalos dažādos mākslas projektos un izstādēs. Kopā ar mammu Annu Žūriņu darbojos modes aksesuāru dizaina veidošanā un izgatavošanā.

Kā noprotu, tavi dizaini arī guvuši uzmanību, esi piedalījusies izstādēs. Lūdzu, pastāsti, kāda ir bijusi tava pieredze - kur esi piedalījusies un ar kādiem priekšmetiem iepazīstinājusi cilvēkus! 

Esmu piedalījusies izstādē „RE-NOVĀCIJA” Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā ar darbu „Masīvkoka plaukts”.
Piedalījos izstādē – konkursā „Gada balva dizainā” (2011., 2012., 2013., un 2014. gadā). Biedrība “Latvijas Inovatīvais Dizains” piešķīra balvu nominācijā “Inovatīvais dizains” par darbu „Masīvkoka plaukts”.

Piedalīšanās žurnāla „Ievas māja” konkursā – izstādē „Zelta rokas”, uzvara nominācijā „Latvijas suvenīrs” 2012 par darbu „Latvijas poga”.

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 12.JŪNIJA NUMURĀ 13.06.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom