Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     344
             Vakar:      488
            


twitterBlogo arī Tu!
Numura intervija: Jānis gaida ciemos jāņubērnus no draugu, radu un kaimiņu pulka! (0)

Ikdienā optimistisks un azartisks, vasarā traukdamies pa autosporta trasēm un ziemā – pa hokeja laukumu, JĀNIS ŠČERBICKIS, SIA “Jēkabpils autobusu parks” direktors,  savu vārda dienu pavada kopā ar ģimeni, radiem un draugiem savā ģimenes īpašumā. Tas atrodas Zīlānu pusē, pilsētas nomalē, kur netraucē pilsētas trokšņi un burzma. 

„Esmu dzimis Ogrē, dzīvojis Tukuma rajonā, pusaudža vecumā kopā ar vecākiem pārcēlāmies uz kolhozu „Vienība” Kalna pagastā, vēlāk mācījos Ogres profesionāli tehniskajā skolā. Tam sekoja armija, atgriešanās Jēkabpils pusē un apmešanās šajā pilsētā, jo dabūju šofera darbu Jēkabpils Autobusu parkā.
Ziemā Daugavpils ledus hallē spēlēju hokeju, pārstāvu Jēkabpils komandu. Iepriekšējā sezonā izcīnījām zelta medaļu Daugavpils čempionātā Latgales zonā, šogad palikām ceturtie. 

Hokejs man iepatikās jau bērnībā, kad kopā ar draugiem slidinājos uz aizsaluša dīķa, vēlāk skolas laikā spēlēju Tukuma izlasē. Mācoties Ogrē, gribēju apgūt hokeja spēli sporta skolā Rīgā, bet neizdevās. Tikai, sākot strādāt par autobusa šoferi Jēkabpilī, radās iespēja spēlēt hokeju amatieru līgā Daugavpilī. Tā varēju realizēt bērnības sapni un vienlaikus relaksēties, jo darbs bija mazkustīgs.

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 19.JŪNIJA NUMURĀ 21.06.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom