Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     339
             Vakar:      488
            


twitterBlogo arī Tu!
Numura intervija: Karavīrs nav vienkārši profesija, tas ir dzīvesveids! (0)

Sieviete – karavīrs. Skan drosmīgi. Būt par karavīru – šo drosmīgo un nebūt ne vieglo dzīves ceļu izvēlējusies jēkabpiliete, Kaujas atbalsta bataljona Uguns atbalsta rotas mīnmetēju vada komandiere leitnante Santa Morozova.

Viņa ir arī pirmā sieviete, kas ir absolvējusi ASV mīnmetēju komandiera kursu. Sarunā ar „JV” Santa stāsta ne tikai par to, kāpēc izvēlējās kļūt par virsnieku, bet arī par to, kāpēc ir svarīgi pārvarēt grūtības. 

- Kāds ir tavs ceļš izglītībā? 

- Es piedzimu Rīgā. Desmit gadu vecumā pārvācos uz Jēkabpili. Mācījos Jēkabpils sākumskolā un pēc tam Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, kas ir lieliska skola, lai iegūtu savam dzīves ceļam bāzes zināšanas, turklāt atsaucīgie skolotāji vienmēr atrada veidu, kā mudināt apgūt un sasniegt vairāk, par ko esmu ļoti pateicīga. Pabeidzot vidusskolu, izvēlējos studēt Latvijas Universitātē un apgūt sociālā darbinieka arodu, jo vēlējos palīdzēt cilvēkiem risināt sociālās un ekonomiskās problēmas. Šī izglītība man bija noderīga, jo dienestā ir jābūt ne tikai komandierim, bet arī pedagogam, psihologam, kā arī jāprot atrisināt dažāda rakstura karavīru problēmas. Tomēr studiju laikā mana izvēle mainījās... Es izvēlējos kļūt par virsnieku! 

- Kāpēc izvēlējies militāru profesiju? 

- Vēl mācoties skolā, man bija pastiprināta interese par militārām lietām, jo darbojos arī Jaunsardzē. Kad sāku studēt augstskolā, tad mani aizrāva svarbumbu celšana, kur darbojos Jēkabpils Jāņa Āboliņa klubā. 

 

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 26.JŪNIJA NUMURĀ 26.06.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom