Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     304
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura intervija: Vācietis ierīko savu putnu paradīzi Latvijā (1)

Braucot pa Daugavpils – Rīgas šoseju un nogriežoties pa ceļu Vilkukrogs, nevienam nenāktu ne prātā, ka tikai nepilna kilometra attālumā no lielās šosejas atrodas Krustpils novada Krustpils pagasta zemnieku saimniecība „Līči”, kas kļuvusi par paradīzi aptuveni 300 putniem – vistām, zosīm, pīlēm un arī 10 strausiem.

Par to, ka gandrīz pašā Aiviekstes krastā atrodas diezgan eksotisku putnu mājvieta, pagaidām neliecina norādes ceļmalā, arī Aiviekstes pretējā krastā dzīvojošie nenojauš, ka vācietis Rikardo Zēkers šeit ierīkojis mazo paradīzi dažādiem putniem un arī vairākiem desmitiem trušu, tikai, iebraucot pagalmā, var dzirdēt tītaru rāšanos, pēkšķināšanu un simtiem mazuļu čiepstēšanu.

Ir jābūt drosmei, lai no Vācijas galvaspilsētas centra, kur dzīvojis līdz šim, pārceltos uz Latviju, turklāt uz Latvijas laukiem, no kurienes šobrīd visi cenšas aizbēgt pēc iespējas tālāk. Rikardo ģimeni tas nav baidījis – pirms vienpadsmit gadiem pavadījuši atvaļinājumu Madonas apkaimē, kur bija gan draugi, gan paziņas, Rikardo tēvs un māte nolēma ierīkot skaistumkopšanas salonu Madonā. Tur tas darbojas joprojām – „Saulespuķe” ir visas ģimenes bizness, kur darbojas arī Rikardo, viņa sieva un abi vecāki. 2013.gadā viņu skaistumkopšanas salons ieguva titulu „Latvijas labākais tirgotājs”.

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 14.JŪLIJA NUMURĀ 15.07.2015Komentārs

Anonīms
(17.03.2017 16:17)

Investīcijas pamatkapitālā no Cityfinances. www.cityfinances.lv 
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom