Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     450
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura tēma: Vēlos saviem bērniem iemācīt galveno – būt laimīgiem! (0)

Nekādas citas dzīves gudrības nav, galvenā – augt laimīgiem, šādu pārliecību saviem bērniem – Agnijai, Sanitai, Andim, Elīnai un Arturam, kuram tikko apritējuši divi mēneši, cenšas ieaudzināt viņu mamma Guna Abakumova un arī Sergejs, kurš četrus vecākos bērnus pratis pieņemt un arī audzina kā savējos.

Gunas Abakumovas ģimene ir viena no tām, kura saņēmusi „Ziedot.lv” sadarbībā ar „Maxima” veikalu tīklu rīkotās akcijas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” atbalstu un par saņemto palīdzību ir ļoti pateicīga. Guna teic, ka bērnu pārtikas un arī pamperu tagad pietiekot ļoti ilgam laikam.

„Jēkabpils Sociālajā dienestā mums ieteica vērsties šajā organizācijā, un par to esam ļoti priecīgi, jo vajadzību ir ļoti daudz. Iepriekš, kad dzima bērni, nebija tādas palīdzības,” saka G.Abakumova.

Ikdienā rūpju pietiek, un te liels atbalsts ir vecākā meita Agnija, kurai ir 13 gadu, viņa mācīsies 7.klasē, Sanita mācīsies piektajā, Andis ceturtajā, jaunākā meita – pirmajā klasē. Viņi visi ir Krustpils pamatskolas audzēkņi, un mamma jūtas apmierināta, jo šeit ir pazīstami gan vecāki, gan skolotāji, visi jūtas kā vienā ģimenē. Tieši tāpēc ģimene izvēlējās dzīvesvietu iespējami tuvāk skolai – Pils rajonā.

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 28.JŪLIJA NUMURĀ 29.07.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom