Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura intervija: Anna Morozova savu dzīvi piepilda spītā un mīlestībā (0)

Dzīvnieku mīļotāja ANNA MOROZOVA ir azartiska sieviete. Viņas dzīves gājums saistīts ar vīrišķīgām interesēm, automašīnām un motocikliem, vienlaicīgi meklējot mīļumu un siltumu graciozajos zirgos un pašaizliedzīgajos suņos. Varbūt viņas būtības pamati meklējami skarbajā, taču aizraujošajā bērnības zemē, kara pilsētiņā, kur netrūka ne suņu, ne militārās noskaņas.

„Esmu dzimusi un augusi Jēkabpils pusē, līdz 18 gadu vecumam dzīvoju trešajā kara pilsētiņā (atradās uz Antūžu pusi). Bērnībā piedzīvoju daudzus smagus brīžus, jo tēvs bija dzērājs. Cilvēki, kas to ir pieredzējuši, zina, ko tas nozīmē, bēgšana no mājām kopā ar mammu, sitieni... Vienmēr dzīvojām naudas trūkumā, tikai māte šajā ziņā apgādāja ģimeni. Kamēr viņa strādāja, es uzņēmos atbildību par mūsu lopiņiem. Katru rītu pirms skolas cēlos agri, agri.... devos uz kūti, apkopu gotiņas, pabaroju vistiņas, cūciņas. Pēc govju slaukšanas devos pie tā saucamajām kundēm pārdot pienu un tikai tad varēju doties uz skolu. Mājas un lauku darbi agrā bērnībā bija tikai uz maniem pleciem. Mammai nebija laika arī iemācīt man kādas dzīves vērtības. Tās deva citi, piemēram, skolā mana sporta skolotāja. Sports man padevās un patika, varēju izlādēt enerģiju un izkustēties, tik un tā vēlāk mājās neko priecīgu neredzēju.

No otras puses dzīvot bija interesanti, mani jau kopš agras bērnības saistīja militāras lietas, tādēļ uzaugu īstajā vietā. Padomju laikos kara pilsētiņā dzīvoja daudz cilvēku, pārsvarā oficieru ģimenes, savukārt vienā no trijām dzelzceļnieku mājām dzīvoju arī es, mana māte un tēvs, kas bija dzelzceļnieki. Turpat atradās kazarmas un lidlauks.

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 28.JŪLIJA NUMURĀ 29.07.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom