Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     305
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura intervija: Diāna Zande: Nebaidieties riskēt mainīt savu dzīvi, atrodiet savu Munameģi! (0)

Nu jau pagājuši 24 gadi, kopš Rīgas kinostudijā tika uzņemta Jāņa Streiča spēlfilma „Limuzīns Jāņunakts krāsā”, kur vienu no izteiksmīgākajām – Lāsmiņas - lomu spēlēja Diāna Zande. Toreizējās filmas varones galvenā prasība bija: „Aizved mani uz Munameģi!”

Filmas varone nu kļuvusi par lektori, kas runā par bērnu un vecāku attiecībām, sniedz gudrus padomus jaunajiem vecākiem, kuri audzina savus pirmos mazuļus, un nekas vairs neatgādina to diezgan vieglprātīgo skuķi, kuras dēļ filmā raisījās tik daudz kaislību. Taču viena galvenā īpašība gan palikusi – spēja saskatīt labo un skaisto, priecāties par dzīvi, galu galā paturēt prātā pašai savu Munameģi kā dzīves pārmaiņu un drosmes simbolu. Tieši par to pagājušonedēļ Jēkabpilī notikušajā lekcijā jaunajiem vecākiem atgādināja Diāna Zande – nu jau cilvēks ar psihologa izglītību, pati ar mammas pieredzi, spēju ikvienā saskatīt pozitīvo. Par to, kā saskatīt labo, ja visapkārt ir tik daudz negatīvā, par bērnu audzināšanu, grāvjiem, kuros no viena otrā ik pa laikam iebrauc mūsu sabiedrība, „JV” iztaujāja D.Zandi, lai par to izstāstītu saviem lasītājiem cerībā, ka šīs patiesības daudziem var noderēt.

Ko cenšaties iemācīt saviem klausītājiem?

„ Ir svarīgi atcerēties mazās, labās lietas, kas notiek mūsu dzīvē, piemēram man šodien bija īpašais moments – zilā vecticībnieku baznīciņa Jēkabpilī, tad šie tamborējumi, ieraudzīju sauli debesīs un nopriecājos – šī ir vēl viena manas dzīves diena! Un galvenais – nekrītiet izmisumā – lai cik pozitīvi mēs domātu, ziema tik un tā būs! Tādēļ ir svarīgi saglabāt gaišo skatu uz dzīvi, ieraugot skaisto kaut vai sīkumos, mācoties par tiem priecāties.

Kas ir svarīgākais, ko vajag pateikt jaunajiem vecākiem?

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 4.AUGUSTA NUMURĀ 05.08.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom