Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     271
             Vakar:      433
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Kaimiņos: LAIMES KALVE sveic pirmā konkursa uzvarētāju (0)

Šodien biedrības „LAIMES KALVE” birojā bija ieradusies konkursa uzvarētāja Inna no Mazzalves pagasta, Neretas novadā, lai saņemtu godam nopelnīto balvu – ekskluzīvu koši dzeltenu krekliņu ar sociālās akcijas „Pasaki PALDIES” smaidiņu un dzeltenu telefonu. Sociālās akcijas „Pasaki PALDIES” pirmā konkursa uzvarētāju portālā draugiem.lv/celsuzlaimi/ noskaidroja pirms nedēļas.

Akcija „Pasaki PALDIES!” turpina savu viesošanos Latvijas pilsētās, kā arī draugiem.lv turpinās konkurss, kurā balva ir ekskluzīvs krekliņš ar akcijas jautro smaidiņu.

Akcija „Pasaki PALDIES!” vairo labestību, savstarpēju cieņu un prieku, veicina saskarsmi starp dažādiem cilvēkiem. Laikā, kad cilvēki ieslīguši savās problēmās, domās par nākotni un lielajā steigā neatrod laiku teikt labus vārdus apkārtējiem, „LAIMES KALVE” aicina teikt PALDIES tiem, kuriem aizmirsies pateikties, kuru darbu neesam novērtējuši vai vienkārši pateikt PALDIES tiem, kas to ir pelnījis - konkrēts cilvēks, organizācija, pilsēta. Šīs akcijas uzdevums ir atgādināt, ka kļūt kaut nedaudz laimīgākiem var pavisam vienkārši – jāatceras pateikt citiem labus vārdus.

Akcijas laikā savu PALDIES var izteikt, nofotografējoties un šo foto nosūtot tam, kam izteikta pateicība.

Pilsētās, kur iepriekš ir notikusi akcija -Dobelē, Rīgā, Talsos un Kuldīgā, Ventspilī un Jēkabpilī, tās ideja patika ļoti daudziem cilvēkiem, un daži desmiti akciju atbalstīja ar ziedojumiem.

Pasākumos ļoti daudzi cilvēki brīnījās par to, ka akcijā dāvina grāmatas un fotografē, neprasot naudu, ka viss notiek tikai par „paldies”. Katrā pilsētā, kur notiek sociālā akcija „Pasaki PALDIES!” „LAIMES KALVES” stenda apkārtnēskan ļoti daudz labu vārdu, pateicības, smiekli, cilvēki sarunājas, aizdomājas par saviem tuviniekiem, draugiem.

Nākamās pietura sociālajai akcijai „Pasaki PALDIES!” būs Madonā motokrosā „Superkauss” un Preiļos.

Biedrība “LAIMES KALVE” īsteno sociālo projektu “Ceļš uz laimi”, kas atdzīvina mūsu kultūras garīgās vērtības, sekmē savstarpējo cieņu starp cilvēkiem, atjauno vecāku uzticību skolām, cilvēku ticību saviem spēkiem, veicina pozitīvu attieksmi. Biedrība veic izglītojošu darbu. Nepilna pusgada laikā lekcijas par kompetenci, saskarsmi, motivāciju mācīties un strādāt noklausījušies 789 izglītības, kultūras, probācijas un sociālo dienestu darbinieki un šo dienestu klienti, kā arī 2188 skolēni.

Biedrība „LAIMES KALVE” turpina darbu, piedāvājot lekcijas par aktuālām tēmām, izmantojot grāmatas “Ceļš uz laimi” ieteikumus. Šovasar biedrība „LAIMES KALVE” ceļo pa Latvijas pilsētām, īstenojot sociālo akciju „Pasaki PALDIES!”.

Vairāk par mums:www.celsuzlaimi.lv;

 

Vita Smiltiņa,
biedrības „LAIMES KALVE”,
sabiedrisko attiecību speciāliste 12.08.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom