Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     300
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura intervija: Mārcis Obrumans: Iedvesmots virzīties pretī jauniem sasniegumiem (0)

Pirmā vieta viņa dzīvē bijusi tikai vienai lietai. Vai tā bija kļūda skolā nenodoties mācībām, bet pievērsties sportam? Šodien MĀRCIS OBRUMANS ir aizrautīgs veiksmīgās volejbola komandas „Jēkabpils Lūši” treneris, starp spēlētājiem, kur dzirkstošā, spraigā jaunība apvienojas ar pieredzi. Tikai, godīgi sakot, Mārci mulsina jēkabpiliešu izrādītā uzmanība, ieceļot viņu Gada jēkabpilieša godā.

Lūdzu, sāciet ar stāstu par pašu sākumu - savu bērnību! Kur aizvadījāt šo laika posmu?

Mamma ir no Ilūkstes novada, tēvs - no Madonas. Piedzimu Jēkabpilī, savu bērnību pavadīju Salā, vasaras brīvdienās, kā jau daudzi bērni, braucu pie vecvecākiem uz Ilūksti. Skolas gaitas uzsāku Salas vidusskolā, kur mācījos līdz 8.klasei. Jau tolaik aktīvi nodarbojos ar sportu, peldēju, spēlēju galda tenisu, volejbolu.

Laikam Salā nav cilvēku, kas nemācētu peldēt. Vienmēr darbojās baseins, gāju uz treniņiem, manuprāt, mums skolā bija arī mācību priekšmets peldēšana, turklāt netālu no manas mājas bija upe. Es to neatceros, biju pārāk mazs, taču brālis stāstīja, ka gājām arī tautas dejās. Volejbolu spēlēju pie Valda Konstantinova, viņš mūs mācēja ieinteresēt. Galda tenisu spēlēju neilgi, bija grūti braukāt uz Jēkabpili.

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 14.AUGUSTA NUMURĀ 15.08.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom