Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     119
             Vakar:      459
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Kaimiņos: Preiļu novada svētkos aicinās teikt PALDIES! (0)

Sestdien Preiļu novada svētku pasākumus kuplinās sociālā akcija „Pasaki PALDIES!”. Pilsētnieki un viesi Preiļos Raiņa bulvārī varēs sameklēt biedrības „LAIMES KALVE” košo akcijas stendu un tur uzrakstīt savu pateicību kādam cilvēkam, organizācijai, pilsētai, nofotografēties ar to un vēlāk nosūtīt adresātam.

Sociālā akcija ir bezmaksas pasākums, taču jebkurš, kuram rūp droša un laimīga nākotne sev un saviem tuvajiem, var ziedot līdzekļus motivējošu, izglītojošu lekciju organizēšanai par saskarsmi, mācīšanos un atkarību izraisošām vielām  Latvijas skolās.

Biedrība „LAIMES KALVE” pateicas Preiļu novada domei un Kultūras nama kolektīvam par atbalstu.

Akcija „Pasaki PALDIES!” vairo labestību, savstarpēju cieņu un prieku, veicina saskarsmi starp dažādiem cilvēkiem. Laikā, kad cilvēki ieslīguši savās problēmās, domās par nākotni un lielajā steigā neatrod laiku teikt labus vārdus apkārtējiem, „LAIMES KALVE” aicina teikt PALDIES tiem, kuriem aizmirsies pateikties, kuru darbu neesam novērtējuši vai vienkārši pateikt PALDIES tiem, kas to ir pelnījis - konkrēts cilvēks, organizācija, pilsēta. Šīs akcijas uzdevums ir atgādināt, ka kļūt kaut nedaudz laimīgākiem var pavisam vienkārši – jāatceras pateikt citiem labus vārdus.

Akcijas laikā savu PALDIES var izteikt, nofotografējoties un šo foto nosūtot tam, kam izteikta pateicība.

Pilsētās, kur iepriekš ir notikusi akcija - Dobelē, Rīgā, Talsos un Kuldīgā, Ventspilī, Jēkabpilī, Madonā, tās ideja patika ļoti daudziem cilvēkiem, un daži desmiti akciju atbalstīja ar ziedojumiem. Biedrība pateicas ziedotājiem un aicina arī citus būt atsaucīgiem un ziedot biedrības darbam. Iegūtos līdzekļus šobrīd izlieto akcijas izdevumiem. Savukārt pārējos līdzekļus, paredzēts izlietot, organizējot antinarkotiskās un motivējošās lekcijas skolēniem.

Nākamā pietura sociālajai akcijai „Pasaki PALDIES!” būs Kārsavas novada svētkos.

Biedrība “LAIMES KALVE” īsteno sociālo projektu “Ceļš uz laimi”, kas atdzīvina mūsu kultūras garīgās vērtības, sekmē savstarpējo cieņu starp cilvēkiem, atjauno vecāku uzticību skolām, cilvēku ticību saviemspēkiem, veicina pozitīvu attieksmi. Biedrība veic izglītojošu darbu. Nepilna pusgada laikā lekcijas par kompetenci, saskarsmi, motivāciju mācīties un strādāt noklausījušies 789 izglītības, kultūras, probācijas un sociālo dienestu darbinieki un šo dienestu klienti, kā arī 2188 skolēni.

Biedrība „LAIMES KALVE” turpina darbu, piedāvājot lekcijas par aktuālām tēmām, izmantojot grāmatas “Ceļš uz laimi” ieteikumus. Šovasar biedrība „LAIMES KALVE” ceļo pa Latvijas pilsētām, īstenojot sociālo akciju „Pasaki PALDIES!”.

 

Vita Smiltiņa,
biedrības „LAIMES KALVE”,
sabiedrisko attiecību speciāliste 21.08.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom