Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     443
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura intervija: Uzticīgs savai misijai – mīlēt dzīvniekus un palīdzēt (0)

Katram cilvēkam ir sava misija uz šīs zemes, ko ikvienam uzticējis Visaugstākais, par to ir pārliecināts veterinārās klīnikas „Livet” vadītājs, veterinārārsts Aldis Usāns – viņam šī misija ir mīlēt dzīvniekus, palīdzēt mūsu mazajiem brāļiem, glābt un ārstēt viņus.

Par to, ka tieši tas ir viņa dzīves uzdevums, Aldis Usāns nav šaubījies ne mirkli, tagad ārsta un viņa kolēģu prasmīgajām rokām savus mīluļus uztic ne vien jēkabpilieši, bet arī cilvēki no novadiem.

Ar Aldi Usānu sarunājāmies par viņa profesijas izvēli, vaļaspriekiem – datoriem un motosportu - un, protams, par dzīvniekiem.

Ne uzreiz tā bija veterinārija, kas aizrāva uz visu mūžu, bija arī daži līkloči. Aldis Usāns, kā pats saka, ir Līvānu puika un, beidzis Līvānu 1.vidusskolas 8.klasi, vispirms iestājās Rīgas 4.medicīnas skolā, jo gribējis kļūt par cilvēku feldšeri. Bet laikam jau „tur augšā” viss bija izlemts – „kaut kas nesanāca, un es turpināju mācīties vidusskolā.” Un pēc skolas beigšanas un dienesta armijā viss sākās pa īstam.

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 21.AUGUSTA NUMURĀ 22.08.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom