Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     442
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura tēma: Ko nākotnei plāno „Jēkabpils ūdens” un kāpēc uzņēmumam būs pašam savs muzejs? (0)

Jēkabpils pilsētas pašvaldības uzņēmums SIA „Jēkabpils ūdens” savu apaļo jubileju svinēs vēl pēc dažiem gadiem, tomēr svarīgajai 40.dibināšanas gadskārtai sācis gatavoties jau tagad. Tāpēc laikus tiek apkopoti dati gan par „Jēkabpils ūdens” pagātni, gan arī tiek plānoti darbi tuvākajai nākotnei.

Par to, kā veidojies SIA „Jēkabpils ūdens, kā tas attīstījies un par svarīgāko paveikto un tuvākajā laikā darāmo „JV” iztaujāja uzņēmuma valdes priekšsēdētāju Elmāru Užuli. 

Kāds bija sākums?

Rajona padomes priekšsēdētājs toreiz bija Jānis Šiballo, bet Komunālo uzņēmumu kombināta vadītājs - Jānis Rubenis. Toreiz (pagājušā gadsimta septiņdesmito gadu beigās) ar rajona padomes palīdzību Jānis Rubenis izveidoja ūdens apgādes uzņēmumu, kas atdalījās no Komunālo uzņēmumu kombināta.

„Es toreiz mācījos, beidzu Politehnisko institūtu inženiera enerģētiķa specialitātē. Viss, kas saistīts ar energoapgādi – artēziskās akas, sūkņi, man nebija svešs, tāpēc piekritu Jāņa Šiballo uzaicinājumam un apņēmos vadīt jauno uzņēmumu. Līdz Jaunajam gadam man bija jāpieņem darbā visi štata darbinieki – pavisam 130 cilvēki, tika izveidota grāmatvedība, iecirkņi – ūdensapgādes un kanalizācijas.

Ar kādām galvenajām grūtībām saskārāties, sākot uzņēmuma darbību?

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 20.OKTOBRA NUMURĀ 21.10.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom