Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     324
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura intervija: Valdis Alksnītis: Tie stiprie puikas izaug no stipras sēklas… (0)

Nesen rakstījām, ka Jēkabpils var lepoties ar vēl vienu pasaules čempionu, jo Valdis Alksnītis 13.pasaules čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus senioriem izcīnīja zelta medaļu un jaunu pasaules rekordu savā vecuma grupā (70+), pieveicot 200 kilogramu smagu stieni. Tādējādi viņa guvums ļāva Latvijai šajā čempionātā pakāpties līdz 4.vietai.

Par to, kā ticis līdz šādam rezultātam, Valdis Alksnītis jokojot saka: „Laikam jau stipra bija tā sēkla, tāpēc arī izaugu tik stiprs.”

Gan viņa tēvs Osvalds, gan mamma Zelma abi bijuši liela auguma un par spēka trūkumu neesot sūdzējušies. Tiesa gan, tēvu Valdis Alksnītis atceras tikai no mātes stāstiem, jo viņu mobilizēja leģionā un viņš tā arī palika Volhovas purvos. Pēc tam māte kopā ar dēlu, 1941.gada 11.septembrī dzimušo puiku no Rīgas pārcēlās pie radiem uz Limbažiem.

„Pēc tam mamma sāka strādāt Katvaru pamatskolā. Tā es sēdēju klāt visās stundās un skolotāji teica: „Nu, ja viņš var, lai mācās līdzi.” Tā  iznāca, ka es vienmēr biju klasē jaunākais. Limbažu 1.vidusskolu visi beidza 18 gados, bet es – 17 gados,” atceras Valdis Alksnītis.

No stieņa „mētāšanas” līdz uzvarām sportā

TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 27.OKTOBRA NUMURĀ 28.10.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom