Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     321
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura intervija: ALEKSANDRA MEDREA: “Palīdzot citiem, mēs palīdzam paši sev” (0)

ALEKSANDRA MEDREA stāsta „JV”par saviem iespaidiem Latvijā un Jēkabpilī. Viņa ir Eiropas brīvprātīgā darba veicēja un šeit ieradās oktobrī, lai turpmāk gada garumā  gūtu pieredzi dažādās aktivitātēs. Dzimtajā Rumānijā Aleksandra studē inženierzinātnes medicīnas jomā un ir no Transilvānijas pilsētas Alba – Iulia.

„Latvijā ierados 2.oktobrī,  Rīgas lidostā mani sirsnīgi sagaidīja mans koordinators. Pa ceļam uz Jēkabpili es biju pārsteigta par skaisto, zaļo apkārtni. Jēkabpils ir klusa pilsēta, kurai ir daudz zaļo zonu, kur cilvēki var atpūsties. Patīkami, ka šeit gandrīz visur var nokļūt ar kājām bez lieka satraukuma. Klimats neatšķiras no manas dzimtās pilsētas, ja nu vienīgi šeit ir mazliet aukstāks.

Drīz pēc manas ierašanās Latvijā man bija iespēja apmeklēt Liepāju, kur es piedalījos projektā „Aicināts dzīvē” kopā ar citiem biedrības „Jēkabpils NVO resursu centrs’’ dalībniekiem. Es guvu pieredzi, jo labāk iepazinos ar citiem cilvēkiem no šīs organizācijas. Cilvēki bija patīkami un kopā ar viņiem jutos ērti.

RAKSTA TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 27.NOVEMBRA NUMURĀ 27.11.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom