Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     442
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura intervija: Katra jauna loma aktierim – pagrieziens ceļa līkumā. Kas gaida aiz tā? Saruna ar Jēkabpils Tautas teātra aktieri Kārli Ozolu (0)

Nu jau aizritējuši vairāki gadu desmiti, kopš mazais Kārlis Ozols izložņāja teātra bunkurus un kambarīšus, izrāpoja lielās zāles parketa grīdu, gaidīdams, kad viņa vecākiem beigsies kārtējais mēģinājums. Tagad viņš pats jau divus gadu desmitus ir Tautas teātra aktieris un šī nodarbošanās viņam ir tikpat svarīga kā maizes darbs.

Šajā laikā nospēlēts ne mazums dažādu lomu, gan mīlētāji, gan raksturlomas, bet īsts pārbaudījums ir galvenā loma – Indreks igauņu lugā „Gaišzilais vagoniņš”, kuras pirmizrāde notika amatierteātru festivālā „Laipa”.

Mūsu saruna ar Kārli Ozolu notiek dažas stundas pirms izrādes – vēl notiek skatuves uzpošanas darbi, tiek pārnēsāti krēsli skatītāju zālē, rampas ugunis vēl nav iedegtas, kostīmi vēl gaida aktierus, bet viņiem – vēl pēdējā iesildīšanās pirms izrādes. Viņš jau iejuties izrādes „Gaiši zilais vagoniņš” atmosfērā, tādēļ šķiet, ka sarunājos brīžiem ar K.Ozolu, brīžiem ar lugas galveno varoni Indreku.
Jēkabpils Tautas nama zālē var just spriedzi, kā kaut kā neparasta gaidās, tā pārņem arī mūs, bet varbūt tas ir lampu drudzis? Tā tas ir pirms katras izrādes, varbūt jau kopš tiem laikiem, kad pusaudzis Kārlis Ozols spēlēja pirmajās izrādēs.

Kopš bērnības – uz skatuves dēļiem

RAKSTA TURPINĀJUMS LAIKRAKSTA "JAUNAIS VĒSTNESIS" 1.DECEMBRA NUMURĀ 03.12.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom