Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     315
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Lūdz palīdzību: Redzēt, dzīvot, būt – palīdziet piepildīt šos sapņus! (0)

Vai ir kas tāds, ko šajos Ziemassvētkos vēlaties vairāk par visu? Neredzīgais Valters sapņo apskatīt pasauli sev apkārt, bet mazais Daniels katru dienu dzirdēt savas māmiņas balsi, Diāna sapņo kaut reizi dzīvē uzvilkt skaistas kurpes, dejot un staigāt, bet Boriss no sirds vēlas apskaut savu ģimeni, neskatoties uz to, ka viņam nav rokas.

Lai arī šie sapņi var likties nedaudz pārdroši, labdarības fonds Labdaris.lv tic, ka tos ir iespējams piepildīt.

Kopā mēs varam to izdarīt! Sarūpējiet milzu pārsteigumu un palīdziet uzdāvināt kādam cilvēkam iespēju dzīvot un būt laimīgam, apmeklējot mājas lapu www.labdaris.lv un veicot ziedojumu.

Katrs no mums sapņo, ka pašas karstākās vēlēšanās reiz kļūs par realitāti. Labdarības fonds Labdaris.lv aicina ikvienu palīdzēt piepildīt to cilvēku vēlmes, kam dzīvē ir paveicies mazāk. Viņi nevēlas dārgas dāvanas, jaunus telefonus vai planšetdatorus. Viņi sapņo būt veseli, laimīgi un dzīvi. Kopā mēs varam viņiem šo iespēju dāvāt. Tam nav vajadzīgs daudz – pats galvenais ir apvienot spēkus.

Neredzīgais Valters Kristapsons (palīdzēt viņam vari šeit: http://labdaris.lv/lv/need-help/37 ) jau ļoti ilgi cīnās par iespēju apskatīt pasauli sev apkārt un kļūt patstāvīgākam, jo pašlaik viņš nespēj orientēties svešās telpās vai uz ielas bez citu palīdzības. Zēns jau ir apmeklējis speciālistus, kas ir ar mieru veikt operācijas abām acīm. Viņa vienīgais šķērslis ir līdzekļu trūkums – vecāki dara visu iespējamo, lai dēlam palīdzētu, bet viņiem pietrūkst vairāki tūkstoši eiro nākamgad ieplānoto operāciju apmaksāšanai.

Arī Diāna Štiļermane ir ļoti tuvu savu mērķu sasniegšanai. Meitenei ir bērnu cerebrālā trieka. Pateicoties viņas māmiņas rūpēm un neatlaidībai, Diāna var staigāt, runāt un darīt ļoti daudz citu lietu, ko bērni ar līdzīgu diagnozi nespēj. Pašlaik viņai ir ļoti nepieciešamas intensīvas rehabilitācijas, lai progress neapstātos un viņa varētu dzīvot un rūpēties par sevi tāpat kā to dara citas meitenes viņas vecumā. Palīdzēt tieši Diānai ir iespējams šeit: http://labdaris.lv/lv/need-help/40.

Jūsu atbalsts un palīdzība ir vajadzīgi arī mazajam Tomasam Cvigunam, kam ir diagnosticēts cukura diabēts, Borisam Kuzņecovam, kas traģiskā negadījumā zaudēja roku, un piecus gadus vecajam Danielam Vasiļevskim, kas var dzirdēt tikai pateicoties implantam un vēl nav iemācījies runāt. Bez jūsu atbalsta palīdzēt nebūs iespējams  arī Valērijam Asadčijam, kas katru dienu cīnās par savu dzīvību, jo slimo ar multiplo sklerozi, un daudziem citiem, kas nonākuši grūtībās.

Kopā mēs varam piepildīt ļoti daudzu cilvēku sapņus. Apmeklējiet labdarības fonda Labdaris.lv mājas lapu www.labdaris.lv un uzdāviniet kādam to, ko viņš vēlas visvairāk – veselību un iespēju dzīvot! Turpat ir iespējams sekot līdzi arī līdzekļu izlietojumam un tam, kā mainās cilvēku dzīves.

 

Ziedojuma tālruņi ārkārtas situāciju fondiem:

Palīdzība veselības problēmu gadījumā – 90006881 (ziedojums – 1,42 EUR), 90006771 (ziedojums – 7,11 EUR)

Palīdzība dzīvniekiem un patversmēm – 90006080 (ziedojums – 1,42 EUR)            

Palīdzība sociāli neaizsargātiem – 90006787 (ziedojums – 1,42 EUR)

Palīdzība traģēdiju un katastrofu upuriem – 90006989 (ziedojums – 1,42 EUR)

Starptautiskā palīdzība – 90006782 (ziedojums – 1,42 EUR)

Rekvizīti:

Nosaukums: Biedrība «Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv»

Reg. Nr: 40008173130

Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

-SWEDBANK- Swift: HABALV22

LV43HABA0551037990069

-CITADELE- Swift: PARXLV22      

LV79PARX0016130480002

Paypal: paypal@labdaris.lv

Vairāk informācijas:

labdaris@labdaris.lv

(+371) 27035637

  03.12.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom