Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     323
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Lūdz palīdzību: Sirsnīgā pasākumā sagādās svētkus Latvijas ģimenēm (0)

2015.gada 18. decembrī Bauskā, Evaņģēliski Luteriskajā Baznīcā notiks sirsnīgs labdarības pasākums “Ziemassvētku Pastkarte”, kura laikā bērni varēs jauki pavadīt laiku radošajās darbnīcās, bet pēc tam kopā ar saviem vecākiem baudīt koncertu.

Tajā, paveicot labu darbu, var iesaistīties ikviens, sagādājot svētku sajūtu kādam līdzcilvēkam.

Organizatori īpaši aicina atbalstīt mazo Laumu, kura sasirgusi ar ārkārtīgi retu slimību - Jūinga sarkomu.
http://www.jvestnesis.lv/modules.php?name=News&file=article&sid=11378

Pasākuma gaitā no plkst. 18.00 - 20.00 radošajās darbnīcās lielāki un mazāki bērni varēs izdaiļot piparkūkas un iet dažādās rotaļās, bet no 20.00 - 21.30 būs iespēja baudīt pasākuma muzikālo daļu, kuru ar savu klātbūtni priecēs vairāki Latvijā pazīstami mūziķi - Martas un Jāņa Ozolu diriģētais koris “Pa Saulei”, viena no trim “Pa Saulei” diriģentēm ir arī Margarita Dudčaka, Latvijas roka leģenda Aivars Rakovskis ar draugiem, De Jorans (Jöran Steinhauer), kurš 2014. gadā bija Latvijas pārstāvis Eirovīzijā Dānijā. Koncertā uzstāsies arī ēteriskās balss īpašniece Asnāte un Sandis, bet ar īpašu Ziemassvētku programmu priecēs arī Bauskas Kultūras centra jauktais vokālais ansamblis "Eliksīrs".

Pirms pasākuma tā organizatori - Labdarības lapa “Snowflake” - vēlas uzrunāt sabiedrību, aicinot svētkos paveikt kādu labu darbu.

Organizatori būs priecīgi, ja atrastos aktīvisti reģionos, kuri varētu uz koncertu atvest cilvēkus un ģimenes, lai sagādātu viņiem patīkamu pārsteigumu. Ja Jums ir iespēja atbraukt no tuvākā vai tālākā Latvijas punkta un iepriecināt šajos svētkos kādu sirsniņu, esat laipni aicināti sazināties ar Labdarības lapu “Snowflake”, rakstot mums uz e-pastu snowflakechildren@gmail.com, norādot arī savu kontakttālruni.

Uz Ziemassvētku koncertu tiek aicināts ikviens, kurš pirms Ziemassvētkiem vēlas sirdī ienest gaišumu un sagādāt to arī citiem. Ieeja - bezmaksas.

 

Linda Freiberga,
Biedrības «Labās sirds klubs» 16.12.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom