Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     269
             Vakar:      541
            


twitterBlogo arī Tu!
Kaimiņos: Aicina uz Madonas novada Uzņēmēju dienu un Ziemassvētku tirdziņu (0)

Kārdinoša karstvīna smarža, greznas piparkūkas, vietējo ražotāju gardumi un amatnieku darinājumi - Ziemassvētku tirdziņš ir viena no drošākajām pazīmēm, ka svētki pavisam drīz būs klāt. Arī Madonas centrālais – Saieta laukums uz vienu nedēļu iemirdzēsies pavisam jaunā vizuālā noformējumā un kļūs par jauku vietu Ziemassvētku gaidīšanai.

Ik dienu no 21.līdz 27.decembrim darbosies tirdziņš, kurā apmeklētāji varēs piedzīvot katrs savu Ziemassvētku brīnumu. Tas pirmo reizi atradīsies 400 m2 lielā apsildāmā paviljonā zem jumta, lai padarītu ērtāku gan iepirkšanos, gan svētku noskaņas baudīšanu. Tirdziņā vietu radīs gan vietējie ražotāji, gan amatnieki, būs gan kārumi un gardumi, gan visīstākais karstvīns. Labam noskaņojumam ik dienas skanēs Ziemassvētku mūzika, būs iespēja dziedāt un rotaļāties līdzi, meistarot puzurus, eglīšu rotājumus un iesaiņot iegādātās dāvanas, darbosies Ziemassvētku pasts, kurā būs iespēja uzrakstīt kādu vēstulīti gan Ziemassvētku vecītim, gan aizsūtīt kādu siltu sveicienu mūsu novada pansionātu un bērnu namu iemītniekiem.

Tirdziņš darbosies 21.-23.decembrī no plkst.12:00 līdz 19:00, 24.-27.decembrī no plkst. 10:00 līdz 14:00, bet 25.decembrī – tirdziņš būs slēgts.

Pasākumu programma vēl tiks papildināta, taču varam atklāt, ka tirdziņa atklāšana notiks 21.decembrī plkst.17:00 ar sprakšķošiem ugunskuriem Saieta laukumā, kad Madonas kultūras nama folkloras kopa “Vērtumnieki” ievedīs mūs latviskās paražās un atgādinās par īstenām Ziemassvētku tradīcijām.

Savukārt 22.decembrī no plkst. 17:00 līdz 19:00 ar garīgu, ļoti sirsnīgu un skanīgu uzstāšanos iepriecinās Baibas un Agra Bērziņu ģimene, kā arī Ļaudonas pagasta jauktais koris “Lai top!”. Turklāt 23.decembrī no plkst.17:00 jautru un izklaidējošu programmu visai ģimenei būs sagatavojis Rīgas jauniešu Leļļu teātris, pie kam šajā vakarā pie mums solījies ierasties arī pats Ziemassvētku vecītis! Atnāc, jo iespējami daudz un dažādi, negaidīti, bet ļoti patīkami pārsteigumi – tas būs kas Madonā vēl neredzēts. 24.decembrī no plkst.10:00 muzicēs mūžam jaunais Madonas rūķu-pūtēju orķestris. 26.decembrī no plkst.10:00 baltus un pūkainus brīnumus demonstrēs iluzionists un triku meistars – Krišjānis Kallings. Centīsimies atgādināt  - ja  kaut ko neredzam, tas taču nenozīmē, ka tā nav…

Taču pirms Ziemassvētku tirdziņa Saieta laukumā 19.decembrī ikviens ir mīļi aicināts uz Madonas novada Uzņēmēju dienu, kas norisināsies jau 3.gadu un pulcēs lielu skaitu Madonas novada un kaimiņu novadu uzņēmēju. Izstāde-tirdziņš būs atvērts no plkst. 9:00 līdz 15:00 Madonas pilsētas sporta centrā (Gaujas ielā 13). Oficiālā atklāšana plkst.10:00, plkst.11:00 tiks apbalvoti “Madonas novada garša 2015” titula ieguvēji, bet par muzikāliem priekšnesumiem Ziemassvētku noskaņās visas dienas garumā rūpēsies Ilze Rijniece un Didzis Melderis, bērnu popgrupu  “Smaidiņš” un Soundeffect meitenes.

Ar gaišām domām un cerībām lai atnāk lielais Ziemassvētku gaidīšanas laiks arī Madonā! Gaidīsim ciemos lielus un mazus!

 

Informāciju sagatavoja
Madonas novada pašvaldības
Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa,
Ilze Riekstiņa 18.12.2015Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom