Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     302
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Lūdz palīdzību: Februārī jādodas uz rehabilitāciju. Trūkst līdzekļu! (0)

Mazā Anastasija Daļeckajau kopš pašas mazotnes ir smagi slima – viņai ir diagnosticēta bērnu cerebrālā trieka. Meitenes māmiņas lielākais sapnis ir bērna atveseļošanās. Viņa kopā ar Anastasiju sper mazus, bet neatlaidīgus solīšus, lai to piepildītu. Diemžēl ar to nepietiek. Meitenei ir uzsākts ļoti nepieciešamu rehabilitāciju kurss, kura turpināšanai trūkst līdzekļu. Nākamā rehabilitācija paredzēta jau februārī.

Pašlaik Anastasijai ir seši gadi. Viņa ir ģimenes saules stariņš, māmiņas Nataļjas dzīves jēga. Jau kopš dzimšanas meitenei ir nepieciešamas īpašas rūpes smagās slimības dēļ. Ar smagu darbu, asarām, sviedriem un milzu līdzekļiem ir panākti labi rezultāti un sperti nozīmīgi soļi pretī sapņa piepildījumam. Un sapnis Anastasijas ģimenei ir viens – meitenes veselība.

Pavisam Anastasijai ir nepieciešamas trīs rehabilitācijas ārpus Latvijas, kuru kopējās izmaksas ir aptuveni 10500 eiro. Pagājušajā gadā meitene ar ziedotāju atbalstu divas reizes devās uz Čehiju. Pēc abiem braucieniem viņas veselībā bija pamānāmi ievērojami uzlabojumi. Jau februārī Anastasijai ir nepieciešams doties uz nākamo rehabilitāciju. Līdzekļu šim mērķim nav. Ir ļoti vajadzīga palīdzība. Tikai visi kopā mēs varam palīdzēt piepildīt Nataļjas sapni un palīdzēt Anastasijai veseļoties.

Anastasija ir ļoti priecīgs un pozitīvs bērns, kas ar smaidu sejā iepazīst apkārtējo pasauli. Viņa ir pacietīga un uzmanīga, reti raud un praktiski nekad neniķojas. Ikdienā māmiņa velta visus spēkus, lai meitenes veselību uzlabotu tepat Latvijā. Kopā viņas apmeklē fizioterapeitu, mikrologopēdu, ergoterapeitu, kā arī citus speciālistus un terapijas. Ar ieguldīto darbu vien nepietiek, jo Anastasijai ir nepieciešamas metodes, kas Latvijā nav pieejamas, piemēram rehabilitācija kosmonautu kostīmā, kā arī mikopolarizācijas metodes izmantošana. Tāpat šo rehabilitāciju laikā vecākiem ir iespējams apgūt jaunas metodes meitenes ārstēšanai, kas Nataļjaiun Anastasijai ir ļoti svarīgi.

Visi kopā mēs varam palīdzēt piepildīt Anastasijas un viņas tuvinieku sapni un dāvāt meitenei veselību. Ir atlicis pavisam nedaudz. Palīdzēsim Anastasijai veseļoties!

Atbalstīt Anastasiju, sekot līdzi ziedojumu vākšanai, izlietojumam, kā arī ārstēšanas gaitai ir iespējams šeit: http://labdaris.lv/need-help/43.

Palīdzēt meitenei ir iespējams arī, veicot pārskaitījumu uz kādu no zemāk norādītajiem kontiem. Maksājuma mērķi ir jānorāda: “Veselības fonds: Anastasija Daļecka”.

Rekvizīti 
Nosaukums: Biedrība «Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv» 
Reg. Nr: 40008173130 
Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050 
-SWEDBANKSwift: HABALV22 
LV43HABA0551037990069 
-CITADELE- Swift: PARXLV22 
LV79PARX0016130480002 
Paypal: paypal@labdaris.com 
Webmoney: 
WMR R175707680433 
WME E281911870931 
WMZ Z295651461411 
Ziedojumu tālruņi ārkārtas situāciju fondam veselības problēmu risināšanai: 
90006881 (ziedojums — 1.42 EUR) 
90006771 (ziedojums — 7.11 EUR). 
labdaris@labdaris.lv 
(+371) 27035637 

 

*Labdaris.lv ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss, un fonda darbība notiek Finanšu ministrijas uzraudzībā saskaņā ar Latvijas Republikas likumu normām un vispārpieņemto ētikas kodeksu.

Jebkādas nepatiesas, negatīvas un nepārbaudītas informācijas radīšana un izplatīšana kaitē slimiem bērniem un citiem cilvēkiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, un saskaņā ar likumu ir sodāma. 07.01.2016Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom