Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     309
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Lūdz palīdzību: Labdaris.lv gatavo bērnus profesijas izvēlei (0)

Ir uzsākta pasākumu programma bērniem profesijas izvēlei. Tās ietvaros bērni ar ierobežotām iespējām varēs iepazīt dažādas profesijas, redzēt pozitīvus piemērus un paplašināt redzesloku. Pasākumu programmu pērn uzsāka labdarības fonds Labdaris.lv kopā ar sadarbības partneriem. Šogad ir notikuši jau divi pasākumi: saldējuma svētki Lastādijas internātpamatskolā un ekskursija uz sporta deju centru “Vecrīga”. Tie notika 21. un 25. janvārī.

Pasākumu programmas mērķis ir palīdzēt bērniem veikt atbildīgus lēmumus attiecībā uz savu dzīvi un aizdomāties par sekojošiem jautājumiem: “Kas es gribu būt, kad pieaugšu?”, “Kas man jādara, lai to sasniegtu?”, “Kādas ir manas iespējas?”. Caur interesantu un izglītojošu pasākumu programmu ir paredzēts uzlabot bērnu sociālo izaugsmi un paplašināt viņu redzesloku, parādot un piedāvājot jaunas iespējas.

Šogad bērni no Lastādijas internātpamatskolas jau ir apmeklējuši sporta deju centru “Vecrīga” un apguvuši dažus deju soļus, kā arī uzzinājuši vairāk par dejotāju ikdienu. Tāpat 25. janvārī viņiem bija iespēja piedalīties dažādās radošajās darbnīcās, iepazīt kinologa ikdienu un uzzināt, kas ir sausais ledus. Bērniem bija sarīkoti Gardie saldējuma svētki, kas gan aizrāva un izklaidēja, gan iemācīja daudz jauna.

Šogad pavisam kopā ir plānoti vairāk nekā 10 pasākumi un ekskursijas gan Lastādijas internātpamatskolas audzēkņiem, gan citiem bērniem. Visi pasākumi notiek, pateicoties atsaucīgiem uzņēmumiem un privātpersonām, kas bērniem stāsta par savu ikdienu un sarūpē aizraujošas nodarbības un ekskursijas.

“Mēs šeit bijām arī pagājušā gadā. Esmu laimīga te atgriezties un redzēt, cik aizrautīgi un zinātkāri ir šie bērni, cik ļoti viņiem interesē viss jaunais. Es redzu, ka bērni, pamanot labo, pie tā turas un nelaiž projām. Esmu pārliecināta, ka mums kopā šis būs piedzīvojumu un prieka pilns gads,” saldējuma svētkos sacīja Labdaris.lv pārstāve Simona Šjadīte.

Vairāk par notikušajiem pasākumiem ir iespējams uzzināt interneta vietnē www.labdaris.lv, kā arī fonda lapās sociālajos tīklos.

Šogad mūs jau atbalstīja: Laboratorium.lv, biedrība „Rīgas pilsētas suns Ulbert”, FoodUnion, Maxima, AGA, Rīgas Rēvija, Rom Art Kids, BeArt, ArtLab, Birutas Mageles starptautiskā stilistu skola, AllaNeganova, modele KarolinaBeinaroviča, Ecolines un sporta deju studija “Vecrīga”.

 

Palīdzēt sociāli neaizsargātām personām ir iespējams, veicot ziedojumu sociālās palīdzības fondā interneta vietnē www.labdaris.lv.

Ziedojumu tālrunis palīdzības sniegšanai sociāli neaizsargātajiem:  90006787 (ziedojums – 1,42 EUR).

Tāpat jūs varat ziedot, veicot pārskaitījumu uz zemāk norādītajiem rekvizītiem. Maksājuma mērķī jānorāda: “Ārkārtas situāciju fonds: palīdzība sociāli neaizsargātiem”.

 

Rekvizīti

Nosaukums: Biedrība «Latvijas Labdaru Asociācija Labdaris.lv»

Reg. Nr: 40008173130

Jur. adrese: Akadēmijas laukums 1- 1011, Rīga, LV-1050

-SWEDBANK- Swift: HABALV22

LV43HABA0551037990069

-CITADELE- Swift: PARXLV22

LV79PARX0016130480002

Paypal: paypal@labdaris.com

Webmoney:

WMR R175707680433

WME E281911870931

WMZ Z295651461411

 

Informāciju sagatavoja
Dita Vinovska
Labdaris.lv pārstāve

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  30.01.2016Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom