Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     224
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Joki: Brauciens ar zemūdeni pa Daugavu (0)

No šodienas Rīgā tiek piedāvāts jauns, ekskluzīvs piedzīvojums – brauciens ar zemūdeni pa Daugavu! Pakalpojuma sniedzēja DāvanuServiss.lv vadītāja teic: „Tas būs ekskluzīvi, vienreizēji un neparasti!”

Piedāvājumā ietilpst: stundu garš brauciens, iespēja iepazīties ar zemūdenes vadīšanas principiem un izmēģināt spēkus zemūdenes stūrēšanā zem ūdens un zemūdenei iznirstot!

Aizraujošais piedzīvojums būs pieejams jau 1. aprīlī sākot no plkst. 12:00! Interesentiem un pirmajiem pakalpojuma iemēģinātājiem lūdzam pulcēties 11. novembra krastmalas piestātnē, kur varenā zemūdene būs piestājusi, lai uzņemtu pirmos braucējus.  Zemūdenes piedzīvojuma sezonas sākuma dienā, 1. aprīlī, Jums būs iespēja ielūkoties zemūdenē, dodoties ekskursijā pa to un klausoties stāstos.

Dāvanu iespējams iegādāties šeit: http://www.davanuserviss.lv/davana/brauciens-ar-zemudeni-pa-daugavu

Joku idejas beigušās? Nebēdā! Nosūti savam draugam DāvanuServiss.lv joku jeb neīsto dāvanu. Ātri, oriģināli un pats galvenais - smieklīgi!

 

 

DāvanuServiss.lv piedāvā

* Rīgas asfalta bedrīšu lāpīšanas piedzīvojums.
Viņi strādā neapskaužamos apstākļos dienu un nakti, lai Latvijas ceļus uzturētu perfektā kārtībā. Dodies palīgā! Tev ir atļauts ņemt līdzi savus draugus un radus, mājās atrodamos materiālus - jebko, kas palīdzēs Tev šajā misijā.

* Ekstrēms trošu ceļa piedzīvojums Vecrīgā.
Izmanto iespēju laisties pāri Vecrīgas jumtiem jautrā nobraucienā pa Vecrīgas trošu celiņu! Parādi draugiem, ka Tu spēj izbaudīt pat tik ekstrēmus piedzīvojumus! Draugi un paziņas, pat garāmgājēji varēs nolūkoties Tavā piedzīvojumā un uzņemt foto!

*Brauciens ar zemūdeni pa Daugavu.

*Zemledus makšķerēšanas apmācība.
Viņi parādās pat tad, kad ledus ir visplānākais! Kas viņi ir? Zemledus makšķernieki! Šis zemledus makšķerēšanas apmācības kurss ir domāts tieši Tev, ja Tevi nomoka jautājumi - Kā viņi neielūzt ledū? Kā atrast labākās makšķerēšanas vietas? Ko visu dienu var darīt uz ledus? Nāc un iemācies vērtīgus trikus! Apmācības kursā iekļautas 3 nodarbības pieredzējuša zemledus makšķernieka - instruktora pavadībā!

Paņem savu makšķeri un tiekamies kursos!

Pūpolu žagariņu SPA rituāls.
SPA - tas ir baudījums ķermenim un prātam! Izbaudi maigo pūpolu žagariņu pieskārienu Tavam ķermenim! SPA rituāla laikā izbaudīsiet maigu pūpolu un jūras sāls pīlingu, relaksējošu masāžu ar pūpolu žagariņiem. Šī ir perfekta dāvana, ja vēlaties iepriecināt sev tuvu cilvēku ar pavasarīgu SPA! Dāvana lieliski derēs kā sievietes, tā vīrieša sveikšanai!

Kāpšana Pulvertornī diviem.
Alksti izmēģināt ko ekstrēmu ar savu otro pusīti, bet nevēlies nekur tālu doties? Mums ir risinājums! Dodies izmēģināt spēkus alpīnismā pašā Rīgas sirdī! Piešķir asumiņu savam randiņam! Piedāvājam aizraujošu izklaidi diviem - kāpšanu pulvertornī divām personām instruktora pavadībā! Viss nepieciešamais inventārs Jums tiks iedots!


Mārketinga
projektu vadītāja
 01.04.2016Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom