Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     219
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Joki: Artūrs Dušels izturējis atlasi un piedalīsies ASV realitātes šovā “Izdzīvotājs” (0)

Pasaulē pazīstamā amerikāņu realitātes šova “Izdzīvotājs” (“Survivor”) jaunajā sezonā 39 dienas uz neapdzīvotas Dienvidķīnas salas “Pulau Tiga” par vienu miljonu dolāru lielu galveno balvu cīnīsies BK “Jēkabpils” basketbolists Artūrs Dušels.

Izdzīvotājs, jeb oriģinālvalodā "Survivor", ir realitātes televīzijas šovs, kuru saturs tiek filmēts dažādās pasaules valstīs. Šajā realitātes šovā, noteikts skaits cilvēku tiek izmesti brīvā dabā, kur viņiem ir jāizdzīvo un kur viņi sacenšas savā starpā par lielām naudas un citām balvām.

Kā stāsta Artūrs, atlase notikusi jau pagājušajā vasarā un bijušas vairākas kārtas. Žūrija potenciālos izdzīvotājus pārbaudījusi ļoti rūpīgi – bija jāapliecina gan fiziskā sagatavotība, gan spēja reaģēt neparastās situācijās, kā arī intelekts. Ne mazāk svarīgi bija apliecināt arī humora izjūtu, kas, dzīvojot ekstremālos apstākļos, lieti noderēs. Kā zinām, Artūrs ir lielisks basketbolists un visas šīs īpašības šajā sporta veidā vēl vairāk tikušas noslīpētas.

Amerikāņu realitātes šovā piedalīsies visdažādāko profesiju pārstāvji – sportists, biologs, psiholoģe, autovadītājs, mākslinieks u.c. Pēc iepriekšējām sezonām dalībnieki ASV kļuvuši slaveni un pievērsušies aktiera un modeļa profesijām, tāpēc šobrīd nav skaidrības par Artūra turpmāko basketbolista karjeru, jo viņš labprāt savus spēkus izmēģinātu arī kādā no šīm profesijām.

Šobrīd telekompānijas “CBS” šova veidotāji veic pārrunas ar “Latvijas Mobilais telefons” pārstāvjiem par šova tiešraižu pārraidi “LMT Straumē”.

Vairāk informācijas: https://lv.wikipedia.org/wiki/Joku_diena

 

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Irša
BK “Jēkabpils”
sabiedriskās attiecības 01.04.2016Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom