Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     260
             Vakar:      512
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Kaimiņos: Notiks 1. Vislatvijas Jaunsardzes spartakiāde (0)

Jaunsardzes un informācijas centrs sadarbībā ar Gulbenes novada domi šogad aizsāk jaunu tradīciju, no 19. līdz 21. jūnijam Gulbenē organizējot 1. Vislatvijas Jaunsardzes spartakiādi.

Spartakiādē piedalīsies 450 jaunsargi vecumā no 12 līdz 19 gadiem, kuri 2015./2016. mācību gadā ir kārtojuši vispārējās fiziskās sagatavotības testu.

Spartakiādes mērķis ir veicināt fiziskās sagatavotības un sporta attīstību Jaunsardzē, noskaidrot labākās komandas un noteikt spēcīgākos sportistus no jaunsargu vidus.

19. jūnijā plkst. 19.35 sāksies spartakiādes dalībnieku gājiens no Gulbenes Kultūras centra uz pieminekli par Latvijas brīvību kritušajiem Gulbenes draudzes locekļiem, kur notiks spartakiādes atklāšanas ceremonija. Spartakiādes dalībniekus sveiks Gulbenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs A. Apinītis un Jaunsardzes un informācijas centra  direktors

D. Kleins.

20. jūnijā jaunsargi kārtos vispārējās fiziskās sagatavotības testu. Viņiem būs jāizpilda tādas disciplīnas kā roku saliekšana un iztaisnošana, pievilkšanās pie vingrošanas stieņa, bumbiņas vai granātas mešana, sprints un kross.

21. jūnijā jaunsargi veiks spēka izturības testu, spēlēs strītbolu, volejbolu, minifutbolu, orientēsies un pārbaudīs spēkus vasaras biatlonā. Plkst. 19.00 Gulbenes sporta centra stadionā

notiks spartakiādes noslēguma ceremonija un apbalvošana.

 

Informāciju sagatavojusi
Vineta Žilinska,
Jaunsardzes un informācijas centra
Plānošanas un organizācijas departamenta
Plānošanas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste 13.06.2016Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom