Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     59
             Vakar:      433
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Kaimiņos: “Carnival Youth” koncertēs Līvānu pilsētas svētkos (0)

Sestdien, 16.jūlijā, Līvānu pilsētas svētkos skatītājus priecēs grupa  “CARNIVAL YOUTH”, kas ir viena no Latvijas labākajām jaunajām grupām.

Līvānos viņi sniegs vienīgo šīs vasaras brīvdabas koncertu Latgalē, kas skatītājiem būs bez maksas. Grupas dalībnieki ir Edgars un Emīls KAUPERI, Roberts VANAGS un Aleksis LURIŅŠ.

Grupa nesen atgriezusies gan no Parīzes, gan no mēnesi garās koncerttūres Eiropā, kuras ietvaros popularizēja savu otro studijas albumu “Propeller”. Grupa šogad atkārtoti viesojās Vācijā, Austrijā, Šveicē, Slovākijā, Čehijā, Slovēnijā, Lielbritānijā, Polijā, Ungārijā un Beļģijā.

Pēc koncerta 16.jūlijā Līvānu pilsētas 90 gadu jubilejas svētkos grupa 17. jūlijā dosies uz “Positivus” festivālu, bet 30.jūlijā būs dzirdama “LMT Summer Sound” Liepājā. Rudens pirmajā pusē grupai paredzēta Eiropas koncerttūres otrā daļa, bet novembrī “Carnival Youth” dosies Latvijas koncerttūrē un uzstāsies Cēsis, Jelgavā un Latgales vēstniecībā Gors.

“Carnival Youth” koncerts Līvānos ir bez maksas, tāpat kā pārējie pilsētas svētku pasākumi. Vakara koncertprogrammā no plkst. 19.00 Līvānu pilsētas Tradīciju laukumā: Nacionālā teātra aktieru koncerts, Ieva Kerēvica, grupas “Sound Poets” solists Jānis Aišpurs, “Carnival Youth” un Intars Busulis ar Abonementa orķestri.

Pēc Līvānu novada domes
sabiedrisko attiecību un ārējo sakaru daļas vadītājas
Gintas Kraukles informācijas 15.07.2016Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom