Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     342
             Vakar:      484
            


twitterBlogo arī Tu!
Kaimiņos: Zemessardze organizē 24.starptautisko pārbaudes vingrinājumu „Zemessardzes patruļa 2016” (0)

No 2. līdz 4.septembrim Pļaviņu novadā, Zemessardzes 55.kājnieku bataljona atbildības teritorijā, norisināsies starptautiskais pārbaudes vingrinājums “Zemessardzes patruļa 2016”.

Trīs dienu sacensībās piedalīsies 51 komanda no Zemessardzes, Nacionālo bruņoto spēku vienībām, Jaunsardzes, kā arī viesu komandas no Lietuvas, Dānijas, Zviedrijas.

Sacensību noteikumi nosaka, ka komandai, četru dalībnieku sastāvā, atrodoties nosacītā pretinieka teritorijā, jāveic uzdevumi ar dažādām grūtības pakāpēm 25 – 30 kilometru distancē, kur izvietoti dažādi kontrolpunkti. Vingrinājuma galvenās tēmas kontrolpunktos būs stacionārā kaujas šaušana, nažu mešana, topogrāfija, ieroči, sakari, mīnas, un darbības mīnu laukā, objektu izlūkošana, šķēršļota apvidus, ūdens pārvarēšana.

Sacensību sākums – 2.septembrī plkst.8.40. Uzvarētāju apbalvošana 4.septembrī plkst.10.00.

Sacensības organizē Zemessardzes štābs sadarbībā ar 2.Zemessardzes novadu un Zemessardzes 55.kājnieku bataljonu.

Šo sacensību mērķis ir noteikt zemessargu un karavīru taktisko un fizisko sagatavotību, kā arī veicināt starptautisko sadarbību militārajā sporta jomā.

Paralēli sacensībām, Pļaviņās, Raiņa ielā, tiks organizēta arī Nacionālo bruņoto spēku diena, kur būs iespēja aplūkot ekipējumu, ieročus, specializēto ekipējumu, kā arī nogaršot lauka virtuvē gatavotas pusdienas.

 

Iedzīvotāju ievērībai!

Visiem, kas ieplānojuši šā gada 2. un 3.septembrī doties pastaigās vai uzturēties Zemessardzes 55.kājnieku bataljona atbildības teritorijā, lūdzam ievērot sacensību organizatoru norādījumus.

Informāciju sagatavojusi
Guna Freimane
Zemessardzes štāba
Vadības grupas speciāliste 01.09.2016Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom