Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     454
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Fēliksa dzīve: Stāstu sērija “Fēliksa dzīve”. Trepes (0)

Trepes

Ko jūs mani varat tramdīt un bakstīt! Šodien ir tik karsti, es gribu gulēt! Bet neviens jau neklausās maza kaķēna ņaudēšanā, Saimnieks nes mani lejup pa kāpnēm. Bet man ir bail! Es nezinu, kas mani tur sagaida. Varētu jau ieskrāpēt saimniekam un žigli aizskriet paslēpties, bet esmu labi audzināts, saviem cilvēkiem nedrīkst skrāpēt. Te pēkšņi sajūtu ko pazīstamu. Priedes, pelni, svaigi pļauta zāle. Smaržo pēc manām pirmajām dienām pasaulē, kad actiņas vēl nepratu vaļā atvērt un paļāvos vien uz savu ožu.

Lai gan šīs smaržas man atgādina par laiku, kad pagalms bija manas mājas, es šeit vairs nejutos droši. Laidiet mani atpakaļ mājās...

Kolīdz Saimnieks palaiž mani vaļā, es metos bēgt. Hop, Hop, Hop, pakāpiens pa pakāpienam - un esmu tuvāk savam brālim un māsiņai. Varbūt kādu citu dienu, bet šodien man vēl nepietiek drosmes iepazīt tuvāk dzimto mājas pagalmu.

Ir karsts - gan mājā, gan ārā, tādēļ jāatceras laiku pa laikam palakties svaigu, tīru ūdentiņu. Tikai neaizmirsti manu trauciņu laiku pa laikam pārbaudīt, mīļo saimniek, ja nu esmu visu jau izdzēris un vēlos vēl?!

Zīmējums: Santagora
Teksts: Jans Ikes un Laura Soboļeva
Turpinājums sekos 10.10.2016Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom