Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     444
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Fēliksa dzīve: Stāstu sērija “Fēliksa dzīve”. Kad saimniekam nepatīk mūsu odekolons (0)

Kad saimniekam nepatīk mūsu odekolons

Kādu dienu es, māsiņa un lielais brālis bijām jau gana lieli paaugušies, lai saprastu, ka ir ne vien skaisti jāizskatās, bet arī jāsmaržo. Tas attiecināms kā uz kaķiem, tā arī uz cilvēkiem. Man šad tad ir gadījies nejauši uzost saimnieka smaržas. Ja godīgi, tad man nepavisam neiet pie sirds tas aromāts. Tādēļ nolēmu, ka mums saimniekam jāpalīdz. Tā teikt, jāparāda, kas ir īsts aromāts, ožai patīkams. Diemžēl todien mūsu prieks aprāvās ar brangu mācību par to, ka gaumes mēdz būt dažādas.

Mēs klusi klusītiņām lavījāmies pa koridori ar katru soli tuvāk tam jaukajam plauktiņam, kurā cilvēki savus apavus liek, kad tos nenēsā. Paļaujoties uz ožu, ātri vien atradām saimnieka skaistās, melnās darba kurpes. Uh, kāda laime bija ar savu kaķa dabisko odekolonu iesmaržināt tās. Jā, nu ikvienam kaķim uz ielas saimnieks šķitīs pievilcīgs.

Bet, tavu nelaimi, - saimnieks ātri vien atklāja mūsu it kā nedarbu. Viņš sacīja, ka tā esot nesmuka rīcība no mūsu puses, patvaļa. Vārdu sakot, saimnieks bija saskaities ne pa jokam, mukām kur nu kurais varēja aizmukt un ilgi acīs nerādījāmies. Kauns tak par saimnieka apbēdināšanu. Gaumes tiešām mēdz būt dažādas, tagad mēs to saprotam, kā arī saprotam to, ka nevaram citiem uzspiest savas domas un savu patiku.

 

TURPINĀJUMS SEKOS.
Zīmējums: Santagora
Teksts: Jans Ikes un Laura Soboļeva 18.10.2016Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom