Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     312
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Lūdz palīdzību: Katru gadu Latvijā aptuveni 90 bērniem nepieciešami dzirdes aparāti (0)

Dzirdes aparāti vājdzirdīgiem cilvēkiem ir atslēga uz pilnvērtīgu izglītību, karjeru un nākotnes izvēles brīvību. ABLV Charitable Foundation desmitgades labdarības akcijā aicina ziedot daudzkanālu digitālo dzirdes aparātu iegādei vājdzirdīgiem bērniem, turklāt no savas puses apņemas saziedoto summu dubultot.

“Daudzkanālu digitālie dzirdes aparāti uzlabo dzīves kvalitāti – nelielā ierīce palīdz ne vien pasauli sadzirdēt, bet arī attīstīt verbālo saziņu. Ik gadu aptuveni 90 bērniem ir nepieciešami dzirdes aparāti. Pusei ir pirmreizēji konstatēta vājdzirdība, bet pārējiem nepieciešami jauni dzirdes aparāti, jo dzirde ir mainījusies vai līdzšinējās ierīces gadu gaitā ir tehnoloģiski novecojušas,” skaidro Latvijas Bērnu dzirdes centra vadītāja Dr. med. Sandra Kušķe.

"Deviņu gadu laikā, nodrošinot digitālos dzirdes aparātus, esam palīdzējuši vairākiem simtiem bērnu visā Latvijā pietuvoties brīnišķīgajai skaņu pasaulei. Vājdzirdība ar atbilstošu aprīkojumu, apmācību un ģimenes ieguldīto darbu bērnam paver daudz lielākas iespējas mācīties vispārizglītojošajā skolā un nākotnē apgūt sev vēlamo profesiju. Aicinām jūs ziedot dzirdes aparātu iegādei vājdzirdīgiem bērniem, no savas puses apņemoties visu  programmai ziedoto summu dubultot,” stāsta ABLV Charitable Foundation valdes priekšsēdētāja Zanda Zilgalve.

Piedāvājam iepazīties ar Esteri, kuras dzīve ar daudzkanālu digitālajiem dzirdes aparātiem būtiski mainījusies. Estere, kura pēc ķīmijterapijas sāka zaudēt dzirdi, ar dzirdes aparātu palīdzību var turpināt mācības vietējā skolā un pat dejot sporta dejas.
Ar Esteres video stāstu var iepazīties šeit: http://ej.uz/EstereLV.

ABLV Charitable Foundation desmitgades labdarības akcijas laikā līdz 2016. gada 31. decembrim iespējams ziedot trīs programmās:

Programma “Palīdzēsim dzirdēt!”

Ar ziedotāju atbalstu deviņos gados jau 333 bērni ir saņēmuši augstas kvalitātes dzirdes aparātus vairāk nekā 600 000 eiro apmērā. Dzirdes aparāti bērniem sniedz iespēju kļūt patstāvīgākiem un paver lielākas izglītības un darba iespējas nākotnē. Akcijas laikā katram ziedotajam eiro ABLV Charitable Foundation pievienos savējo, tā dubultojot kopējo ziedojumu.

Programma “Palīdzēsim izaugt!”

Ar vairāk nekā 300 000 eiro atbalstu piecu gadu laikā 144 Fonda nometnes dāvājušas prieku vairāk nekā 4000 bērniem un vecākiem no sociālā riska ģimenēm. Izglītojošās un aktīvās nometnes sekmē sociāli mazaizsargātu bērnu, bērnu ar ilgstošām saslimšanām attīstību un viņu ģimeņu integrāciju sabiedrībā.

Programma “Jaunā Rīga”

Šovasar ar Fonda atbalstu Rīgas lielākā strūklaka Kronvalda parkā kļuva par Eiropas pirmo interaktīvo strūklaku – tagad to var “diriģēt” ikviens, ar rokām liekot ūdenim celties un krist, tam pat nepieskaroties. Fonds veicina estētiskas un drošas pilsētvides attīstību, īpašu uzmanību pievēršot tam, lai jaunradē tiek saglabāts esošais kultūras mantojums. Ziedojumi atbalstīs Rīgas centra labiekārtošanas projektus, kā arī Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja izveidi.

 

Rekvizīti ziedojumiem:

Nodibinājums “ABLV Charitable Foundation”

ABLV Bank, A/S, Kods: AIZKLV22

Konts: LV75AIZK0001130082670 (ziedotājiem, kuri piekrīt publiskai pateicībai) vai

Konts: LV91AIZK0000020082670 (ziedotājiem, kuri vēlas palikt anonīmi)

Atbilstoši savai izvēlei, maksājuma mērķī, lūdzu, norādiet izvēlēto programmas nosaukumu:

“Palīdzēsim dzirdēt!”, “Palīdzēsim izaugt!” vai “Jaunā Rīga”.

 

ABLV Charitable Foundation ir piešķirts sabiedriskā labuma statuss, tāpēc, ziedojot ar bankas pārskaitījumu, var saņemt nodokļu atvieglojumus.
Plašāka informācija par programmām un līdz šim paveikto ir pieejama www.ablv.org.

 

Par ABLV Charitable Foundation

ABLV Charitable Foundation 2006. gadā dibināja ABLV Bank akcionāri Ernests Bernis un Oļegs Fiļs, lai īstenotu dzīvē savas pamatvērtības un sekmētu uzņēmēju atbildību par sabiedrību un vidi. Fonds darbojas kā galvenais ABLV Bank partneris labdarības jomā, atbalstot radošus cilvēkus un izcilas organizācijas, kas iegulda pūliņus un zināšanas, lai sasniegtu visiem svarīgus mērķus – veidotu saliedētu, pārtikušu un drošu sabiedrību. Kopš Fonda dibināšanas tā uzmanības centrā ir laikmetīgā māksla, bērnu un jauniešu labklājība, izglītība un pilsoniskā sabiedrība, kā arī tas ir līdzdibinātājs topošajam Latvijas Laikmetīgās mākslas muzejam. Aizvadītajos gados Fonds ir atbalstījis teju 300 projektus, piešķirot tiem līdzfinansējumu vairāk nekā 3 miljonu eiro apmērā.

 

Elīna Kalniņa
ABLV Charitable Foundation
komunikācijas konsultante 09.11.2016Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom