Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     59
             Vakar:      433
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Izglītība: Aicinām apmeklēt Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgu (0)

24.novembrī no plkst. 10.00 līdz 13.00 Jēkabpils Agrobiznesa koledžā Pasta ielā 1 norisināsies Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus. Pasākumu organizē Jēkabpils Agrobiznesa koledža.

Pasākuma apmeklētāji varēs iepazīties ar interesantām idejām un produktiem, kurus radījuši Jēkabpils Agrobiznesa koledžas audzēkņi savos skolēnu mācību uzņēmumos (SMU). Gadatirgū piedalīsies 6 jauniešu veidoti skolēnu mācību uzņēmumi. Gadatirgū piedāvātos produktus varēs arī iegādāties.

Gadatirgus ietvaros notiks jauno uzņēmumu izvērtēšana un apbalvošana 3 nominācijās:

Kvalitatīvs produkts,
Labākais stends,
Labākā pārdošanas komanda.

SMU izvērtēšanu veiks pieredzējusi profesionāļu komanda, kurā būs pārstāvēta Swedbank, Jēkabpils pilsētas pašvaldības un JA Latvija programmas absolvents, uzņēmējs Kaspars Girģens.

SMU gadatirgu atbalsta Swedbank.

Skolēnu mācību uzņēmumu programma (SMU) ir īpaši 4.-12. klašu skolēniem veidota mācību metode.

Skolēniem tā ir iespēja, praktiski darbojoties, apgūt sava uzņēmuma izveides un vadīšanas prasmes, radīt produktus un piedāvāt tos saviem potenciālajiem klientiem. Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija ir atzinusi šo mācību metodi un rekomendē to izglītības iestādēm kā uzņēmējspēju attīstošu un pilnveidojošu mācību metodi. SMU nav juridiska statusa – tos Latvijā pārstāv tikai organizācija Junior Achievement Latvija, kas ir Junior Achievement Worldwide programmu licences īpašniece.

2015./2016. mācību gadā JA Latvija ir reģistrējusi vairāk kā 812 SMU. Biedrības Junior Achievement Latvija praktisko mācību programmu īstenošana Latvijas skolās 25 gadu darbības laikā pierādījušas sevi kā vienu no efektīvākajām mācību metodēm skolēnu un skolotāju uzņēmējspēju un prasmju attīstīšanā.

Pasākuma organizatori aicina ikvienu apmeklēt gadatirgu, iedvesmoties no jauniešu veikuma un atbalstīt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā.

Skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgu Jēkabpils Agrobiznesa koledžā rīko Jēkabpils Agrobiznesa koledža.


Informāciju sagatavoja
Jēkabpils Agrobiznesa koledžas skolotāja
Ingrīda Mārāne 23.11.2016Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom