Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     119
             Vakar:      459
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Novados: Jēkabpils novadā uzstādīta jauna “Tele2” 4G interneta bāzes stacija (0)

Vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka Jēkabpils novada Kaldabrunā ir uzbūvēta jauna ceturtās paaudzes jeb 4G mobilā interneta bāzes stacija, kas nodrošina zibenīgu “Tele2” mobilo internetu un ātru tā savienojumu.

“Tele2” arī atgādina, ka Jēkabpils ir starp pirmajām pilsētām Latvijā, kurā “Tele2” ir uzbūvējis 4G+ tīklu, kas nodrošina vēl lielāku mobilā interneta ātrumu.

 “Jēkabpils un tās novada Dunavas un Zasas iedzīvotāji jau aktīvi lieto zibenīgo “Tele2” 4G tīklu, pieaugot “Tele2” mobilā interneta klientu skaitam un patēriņam. Priecājos, ka esam paplašinājuši 4G tīklu Jēkabpils novadā,” saka “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa.

“Pērn uzbūvējām 4G tīklu ar Latvijā visplašāko pārklājumu, un šogad kā tehnoloģiju līderis turpinām būtiski investēt – šī gada pirmajā pusgadā tīkla attīstībā un jaunu produktu izstrādē “Tele2” investēja 6 miljonus eiro. Mūsu mērķis ir šogad nodrošināt 4G tīklu pieejamu jau 97% valsts teritorijas, kas nozīmē to, ka Latvijā būs viens no plašākajiem 4G tīkla pārklājumiem pasaulē,” piebilst L.Krūmiņa.

“Tele2” 4G internetu var lietot telefonā, planšetdatorā, piezīmjdatorā vai galda datorā. Pārliecināties, vai telefons, planšetdators, modems vai rūteris, kā arī SIM karte atbalsta 4G, var “Tele2” mājas lapā: www.tele2.lv/4G. Ikviens “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klients “Tele2” Centrā bez maksas var apmainīt savu SIM karti pret 4G SIM karti.

 “Tele2” ir Baltijā modernākais sakaru tīkls, kas piedāvā jaunākās paaudzes 4G, 4G+ un 4G++ pakalpojumus un izcilu skaņas kvalitāti sarunas laikā. “Tele2” ir vienīgais operators, kas piedāvā tarifu plānus, ar kuriem mobilo internetu var lietot visās Baltijas valstīs, vienlaikus parūpējoties par drošu interneta izmaksu kontroli, interneta patēriņa atspoguļojumu reālā laikā (https://dati.tele2.lv) un papildu iegādātā, bet neiztērētā interneta apjoma pārnešanu uz nākamo mēnesi. “Tele2” klienti ir puse Latvijas iedzīvotāju.

  09.12.2016Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom